Jump to content

music & cs !!


suba

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U principu najbolje zabadam uz neku psihozu tipa: Astral, Skazi, 1200mics, GMS, Astirx, Exaile, Joti.... bla da sad ne ispadne da zelim da pokazem koliko se razumem u muziku =] ali ono taj ritam nekako dizhe adrenalin i podstiche na samoubilachke (rash) akcije :)) ... a sto kaze hotix za taj metal i ta sranja to je meni nekako ODVraTno :D samo vrishte dernjaju se i zavijaju gitare nema RITMA (ali ukusi su razliciti fala bogu pa o tome ne treba pricati) Ne znam da li Nightwish spada pod metal ili shta vetj ali znam da mi se extra svidja i da isto zabadam mozda cak i bolje nego kad slusam pSy.... mozda zbog onih silnih CS filmova u kojima su ubachene raznee pesme upravo gore navedene grupe!!! onda su tu josh i par stvari od POD, Linin Park.... u principu to je to..... sushtina je da najvishe lozhi muzika iz nekog dobrog CS filmitja ;)

Link to comment
Share on other sites

a sto kaze hotix za taj metal i ta sranja to je meni nekako ODVraTno nema RITMA

Reci za Metallicu (kao najtipicnijeg primera metala) da nema ritma je isto kao i reci da:

1. So nije slana

2. Angelina Jolie nije lepa

3. Ksenija Pajchin nije zgodna

4. 4Glory nece odvaliti NIP u Hannoveru :))

Metal kao zanr ima svojih gomilu pod grana: speed, trash, black, tralala, ne treba generalizovati tako :) I ja mislim da je vecina njih krsh, ali PRAVI metal cepa samo tako :)

Bez zelje za prepucavanjem, samo moje misljenje :)

:D

Link to comment
Share on other sites

evo moje liste :)

Guano Apes - Open Your Eyes

Dj Deen - One More Time(zadnja pesma u hit out-u owned)

Metallica - Die Die Darling

Dover - My Secret People (pesma i m19) ..po meni the best :)

Paul Oakenfold - Ready Steady Go

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

aha pa vi ste opaki likovy ...slusate techno i to....a pa dobro kad je tako... Naughty By Nature, G.Day, Sum 41 .. ej ti lik jet to neshto new punk school i to ? onako pitam jbg a sto se tiche zike za playing cs samo new age-a,rock,punk,a za quake je techno shit!!!!:p da ti sto slusas nightwish uz cs to je sasvim odvala..naj i to!!! :)

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

aha pa vi ste opaki likovy ...slusate techno i to....a pa dobro kad je tako... Naughty By Nature, G.Day, Sum 41 .. ej ti lik jet to neshto new punk school i to ? onako pitam jbg a sto se tiche zike za playing cs samo new age-a,rock,punk,a za quake je techno shit!!!!:p da ti sto slusas nightwish uz cs to je sasvim odvala..naj i to!!! :)

Dechko prvo procitaj moj post lepo do kraja pa ako ti je nesto nejasno lepo pitaj.... a ochigledno je da ti nije jasno.... Nisam napisao da slusham Nightwish vetj samo par stvari od njih koje su ubachene kao muzika za neke bolje CS filmove koje ochigledno nisi gledao tako da nisi kompetentan da prichash o bilo chemu sto je veano za to.... isto tako sam napisao i da su ukusi razliciti tako da mogu da slusham i BRACU BEZ GACA dok igram CS i to je moja stvar... kapish ?? ok je sve to pametan si ti ali razmisli malo bolje pre nego shto neshto napishesh... evo ja npr ne mogu ROCK i PUNK da slusham uopshte znachi ne mogu da smislim tu vrstu muzike....

Link to comment
Share on other sites

ej Masteru shto me zoves decko ja sam rekao da je to odvala u smislu da je sasvim ok i da ja znam za te cs filmove veruj mi odgledao sam mnoge a ti malo razmisli pre nego sto kazes neshto tako.... :) a znam i za nightwish i za svu ostalu muziku sa cs-demoa :)

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

muzika koja opisuje moj stil igre je definitivno moravac...dobri stari...:P

inace dok igram cs ne slusam ziku smeta mi...odvrnem vol na 1.5 i onda me prozovu gledacem jel ih zakidam na hardu:P

zvuk je najbitniji u celoj igrici ...kad je dobar nema iznanadjenja

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...