Jump to content

Uputstvo za offline igranje WoWa


Nargad

Recommended Posts

Posto na raznim forumima dosta ljudi pita kako igrati WoW offline? u LANu? gde da nadjem crack? i sl. evo jednog resenja koje ce, nadam se, pomoci svima; i onima koji bi da igraju WoW i onima koji VEC igraju WoW, a zbog (ponavljanja) ovih pitanja pocetnike/neupucene podsticu na samoubistvo i sl. :-)

Dakle, za ovaj postupak treba:

-evropska verzija igre

-zakrpa

-WinMPQ

-emulator

-opciono Mob Spawner

-malo vremena, volje i SRECE da se sve podesi i na kraju proradi.

ne treba:

-crack

-cd kljuc

-kreditna kartica :-)

!! Za one koji imaju piratsku verziju !! Da ne bi skidao celu igru skini samo zakrpu, pa ako ti zakrpa 1.2.3enGB ne radi onda treba skinuti 1.2.3enUS

1)

OK. Idemo od evropske verzije... [za americku je slican postupak, ali posto je nisam probao ne mogu da govorim o njoj]

Na www.worldofwarcraft.ru u odeljku beta nalazi se verzija 1.2.1 (zapravo fajlovi su na playground.ru, ali se ovako lakse dolazi do njih). Za one koji prvi put skidaju WoW - instalacija zauzima 2.5GB, pa ili istraj ili odmah odustani. Naravno, postoji jos mesta gde se moze naci instalacija, ali za to imas Google.

Ne treba da buni ovo "beta"

Kad to dovuces treba ti zakrpa 1.2.3 koju nalazis na www.gamershell.com u odeljku Patches (40MB). [Pojavila se i zakrpa 1.2.4, ali ona ima smisla samo za igrace originalne verzije]

Instaliraj igru i pokreni "krpljenje".

2) WinMPQ

WinMPQ skini na http://shadowflare.gameproc.com/cgi-bin/do....cgi?WinMPQ.zip (a) i jos 2 dela

http://shadowflare.gameproc.com/download/Vbr4.zip

i

http://shadowflare.gameproc.com/download/RunPack3.zip

Ako ti adresa (a) ne radi idi na http://shadowflare.gameproc.com/dwnload.html#WinMPQ

pa dovuci onaj od 177KB.

Raspakuj WinMPQ u neki direktorijum i Vbr4.zip u neki drugi, pa u njemu pokreni Setup.exe da bi ti postavio VBasic 4 runtime koji je potreban za rad WinMPQ. RunPack3 raspakuj na isto mesto gde i WinMPQ.

3) Emulator

E, sad ti treba emulator sa www.wow-data-2.us.tt [korisnicko: blizzhackers, sifra:privatebh ] pa tu ides na Guides pa na Server setup i tu dovuci onaj na kom pise original (oko 9MB) [ovde ce ti se otvoriti strana na kojoj na dnu odaberes FREE, pa cekas oko minut da ti "stvori" vezu za dovlacenje]

4) "Zemljoradnja"

Dalje ide ovako: pokreni WinMPQ i otvori u direktorijumu od WoW-a pa Data pa interface.mpq i tu nadji

Interface/FrameXML/FrameXml.toc

[u gornjem desnom uglu imas filter za ekstenzije fajlova, koristi ga za lakse nalazenje] ides open with, pa notepad i nadjes

##interface 4XXX (XXX nesto) i umesto toga stavi 4211 sacuvaj pa se vrati na WinMPQ i kad te pita da azurira a ti - Yes.

Nadji Interface/wow.ini, otvori i postavi na

Version=1

Country=US

Language=en

Region=1

Sacuvaj, azuriraj.

Nadji Interface/GlueXML/AccountLogin.lua

Otvori i umesto

-- Check the interface version

if ( GetDataInterface() ~= GetCodeInterface() ) then

GlueDialog_Show("DELETE_INTERFACE");

end

postavi (dodajes -- na pocetak reda)

-- Check the interface version

-- if ( GetDataInterface() ~= GetCodeInterface() ) then

-- GlueDialog_Show("DELETE_INTERFACE");

-- end

sacuvaj, azuriraj.

Nadji Interface/FrameXML/FrameXml.toc

i opet stavi ono 4211

sacuvaj, azuriraj.

5)Izadji iz WinMPQ i otvori realmlist.wtf I umesto eu.logon... stavi localhost

6)Emulator 2

Sad raspakuj emulator u neki direktorijum, idi u direktorijum emulatora, pa na scripts i otvori emu.conf i gdegod je <IP> stavi localhost

Sacuvaj

U direktorijumu emulatora imas "Account creator.exe" pokreni ga i napravi svoj nalog.

Pokreni "wowemu-1.2.3.exe" i ako te pita za vezu s internetu idi cancel (2 puta) i sacekaj dok ne ispise

Loading PP...

Done, loaded 6789 bla bla

7) Jos samo malo...

Pokreni WoW (opet "odbij" vezu s internetom) ukucaj nalog i valjda ce sve biti ok.

8) Ovo je neobavezan korak

Posto u ovoj verziji emulatora je Horda jedva igriva (malo pohoda, NPCova, pusti gradovi) mozes da skines MobSpawner ciju adresu mozes naci na blizzhackers (vidi 9)

Sad da preduhitrim pitanja tipa gde da nadjem jos pohoda? carolija? itd.

WoW emulator sve podatke crpi iz fajlova u direktorijumu scripts i saves (koji su u njegovom direktorijumu), pa sve sto treba je da skines novu verziju WDDB-a sto je neka vrsta baze podataka koja se azurira skoro svaki dan.

9) Na www.blizzhackers.com pa na forum pa Server emulation ili slicno nalazi se gomila saveta, uputstava i adresa, pa ako imas problema - skokni tamo.

To bi bilo to. Ako se nekad nadjes u originalnom "Svetu ratne vestine" potrazi Ork lovca Nargada. Do tada - moj zivot za Hordu!

homergs2zc.jpg

[url="http://www.thotbott.com/?c=Paladin"]Varanja čije kori

Link to comment
Share on other sites

E, aj' neko da mi konacno odgovori/objasni u cemu je draz igrati mmorpg u nekom half - functional singleplayer rezimu ? Ko nema kinte ili mogucnosti da igra wow, nek ga jednostavno ne igra, a sto se probe tice bilo je do sada "xyz" betatesta pa ko je zaista hteo i nije bio lenj imao je sansu ( Americka beta je bila problem, u evropskoj je svako delio accounte na sve strane ... )

Ali sve u svemu cool post "Vetroluju" :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Mozda hocu da igram a nemam para ?

Mozda hocu da igram a nemam nikakav net ?

Mozda hocu da igram a nemam komp ?

Mozda hocu da igram a nemam vremena za ozbiljno igranje ?

Mozda hocu da igram cisto da vidim kakva je igra ?

Oces jos ? [8D]

A i to sto kazete, svaka cast za post ali moze to mnogo, mnogo prostije [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

hmm... svima se svidja igra pa sad ne moze svako da je plati... a shto da ne odigra malo... ja da nemam original i jja bi se tripovao sa crackovima...

a shto se tiche verzija us ili eu... ne prichajte gluposti razlika ne postoji...

to je ista igra sa razlichitim serverima za konektovanje

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

LOWRENCE:

Mozda hocu da igram a nemam para ?

Ako nemas para nemozes i da igras jer je igra placa. To je isto kao da hoces da ides u bioskop a nemas kinte.

Mozda hocu da igram a nemam nikakav net ?

Nemas jedan od glavnih uslova za ovakvu igru ? Igraj single player igre.

Mozda hocu da igram a nemam komp ?

?!? Ovo nerazumem

Mozda hocu da igram a nemam vremena za ozbiljno igranje ?

Ako nemas vremena za ozbiljno igranje, onda nemoj ni da se zamajavas, mada uopste, kakav je ovo argument ? To sto ti nemas vremena za igranje ti daje pravo da ukrades igru ?

Mozda hocu da igram cisto da vidim kakva je igra ?

Imao si dva betatest-a ( ustvari tri, ako racunam i korejsku verziju gde je bilo puno likova iz evrope ) i to za Dz. To sto se nisi potrudio ... sta da ti kazem.

Oces jos ? [8D]

Hocu, ali pls neke razumne argumente, izivini nista licno, ali ovo sto si napisao gore je smesno.

Zakljucak, nemas net i komp na wow + nemas pare za igru = nemas uslove da igras wow. end.

Zabava se svuda u svetu placa, i to debelo, a to sto to puno ljudi nekapira je njihov problem.

Stator: Heh ? To samo pokazuje u kakvoj zemlji zivis/te. Da si u nekoj iole pravno-razvijenijoj drzavi, vec odavno bi vam neko zakucao na vrata, i dao jedan papir, kao sto su ovde uradili "uber mega likovima" koji su se pustili u free projekat http://www.devorian.games4all.cz/ i preradili par linija coda.

Zasto sve ovo pisem?

Prvenstveno zato sto momentalno imam manje veze sa razvojem jednog zabavnog softwera (www.everown.com) i znam koliki je pain in the ass kada se nadju takvi likovi koji bi sve da probaju i sve da znaju za male (ili nikakve) pare. Mislite o meni da sam najveci debil ili retard ali ovo je moje misljenje.

Naprosto razumem da ljudi nemaju pare za svaku igru da kupe original, jer ni ja nemam sve originale niti bi davao pare za bas sve sto vidim, ali bas zbog toga sto do sada vecina od vas nije bacal pare na single originale, otvorite se za mmorpg, koja na kraju krajeva mora da bude original da bi se igrala kako treba.

P.S Sorry for gramma' mistakes.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

LOWRENCE:

Mozda hocu da igram a nemam para ?

Ako nemas para nemozes i da igras jer je igra placa. To je isto kao da hoces da ides u bioskop a nemas kinte.

Mozda hocu da igram a nemam nikakav net ?

Nemas jedan od glavnih uslova za ovakvu igru ? Igraj single player igre.

Mozda hocu da igram a nemam komp ?

?!? Ovo nerazumem

Mozda hocu da igram a nemam vremena za ozbiljno igranje ?

Ako nemas vremena za ozbiljno igranje, onda nemoj ni da se zamajavas, mada uopste, kakav je ovo argument ? To sto ti nemas vremena za igranje ti daje pravo da ukrades igru ?

Mozda hocu da igram cisto da vidim kakva je igra ?

Imao si dva betatest-a ( ustvari tri, ako racunam i korejsku verziju gde je bilo puno likova iz evrope ) i to za Dz. To sto se nisi potrudio ... sta da ti kazem.

Oces jos ? [8D]

Hocu, ali pls neke razumne argumente, izivini nista licno, ali ovo sto si napisao gore je smesno.

Zakljucak, nemas net i komp na wow + nemas pare za igru = nemas uslove da igras wow. end.

Zabava se svuda u svetu placa, i to debelo, a to sto to puno ljudi nekapira je njihov problem.

Stator: Heh ? To samo pokazuje u kakvoj zemlji zivis/te. Da si u nekoj iole pravno-razvijenijoj drzavi, vec odavno bi vam neko zakucao na vrata, i dao jedan papir, kao sto su ovde uradili "uber mega likovima" koji su se pustili u free projekat http://www.devorian.games4all.cz/ i preradili par linija coda.

Zasto sve ovo pisem?

Prvenstveno zato sto momentalno imam manje veze sa razvojem jednog zabavnog softwera (www.everown.com) i znam koliki je pain in the ass kada se nadju takvi likovi koji bi sve da probaju i sve da znaju za male (ili nikakve) pare. Mislite o meni da sam najveci debil ili retard ali ovo je moje misljenje.

Naprosto razumem da ljudi nemaju pare za svaku igru da kupe original, jer ni ja nemam sve originale niti bi davao pare za bas sve sto vidim, ali bas zbog toga sto do sada vecina od vas nije bacal pare na single originale, otvorite se za mmorpg, koja na kraju krajeva mora da bude original da bi se igrala kako treba.

P.S Sorry for gramma' mistakes.

i]Mozda hocu da igram a nemam para ?

Ako nemas para nemozes i da igras jer je igra placa. To je isto kao da hoces da ides u bioskop a nemas kinte.

ocigledno da moze na lanu sa krekovanim serverom

Mozda hocu da igram a nemam nikakav net ?

Nemas jedan od glavnih uslova za ovakvu igru ? Igraj single player igre.

ocigledno i zeli da to igra na lanu single/eventualno njih par

Mozda hocu da igram a nemam vremena za ozbiljno igranje ?

Ako nemas vremena za ozbiljno igranje, onda nemoj ni da se zamajavas, mada uopste, kakav je ovo argument ? To sto ti nemas vremena za igranje ti daje pravo da ukrades igru ?

ocigledno oce cisto par sati ponekad da provede ubijajuci kripove da skrati dosadu

Mozda hocu da igram cisto da vidim kakva je igra ?

Imao si dva betatest-a ( ustvari tri, ako racunam i korejsku verziju gde je bilo puno likova iz evrope ) i to za Dz. To sto se nisi potrudio ... sta da ti kazem.

mozda nije pratio razvoj i bete i nije na vreme uspeo da se prijavi za istu ?

Zakljucak, nemas net i komp na wow + nemas pare za igru = nemas uslove da igras wow. end.

Zabava se svuda u svetu placa, i to debelo, a to sto to puno ljudi nekapira je njihov problem.

zakljucak , mozda klince u nekoj igraonici zabole paja dal igraju online ili u lanu i odgovara im besplatna verzija. to kako je svuda u svetu nema ama bas nikakve veze sa nama jer ne zaboravi ovo je srbija.

Naprosto razumem da ljudi nemaju pare za svaku igru da kupe original, jer ni ja nemam sve originale niti bi davao pare za bas sve sto vidim, ali bas zbog toga sto do sada vecina od vas nije bacal pare na single originale, otvorite se za mmorpg, koja na kraju krajeva mora da bude original da bi se igrala kako treba.

mozda samo zeli da proba kako sve to izgleda pa da odluci dal da kupi original ?

nhf

[:D]

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

To sto ti nemas vremena za igranje ti daje pravo da ukrades igru ?

Samo zbog ove recenice sam se odlucio na ovako dugacak post... Ajmo redom:

Ako nemas para nemozes i da igras jer se igra placa.

Pa ja sam platio igru, nisam je valjda dzabe dobio... A i nije bas pod moranjem da se placa, mora se samo umreti a za sve ostalo mozes da se snadjes...

Nemas jedan od glavnih uslova za ovakvu igru ? Igraj single  player igre.

Pa nisam ja kriv sto nemam dobar net, nisam ja valjda kriv sto sam na modemu od 1998 godine, sto sam na modemu igrao Counter Strike 1.0 na Drenik serveru i zvao svako vece BG (a svi znate sta to znaci za telefonski racun posto sam iz Backe Palanke) da bi igrao online, mozda sam kriv sto sam na modemu igrao Planetarion sa jos nekih stotinak nasih ljudi i nekoliko desetina stranaca i to skoro pune dve godine (milion budnih noci), mozda sam kriv sto sam igrao Eve-Online (gle zamisli, platio sam original i igrao 4-5 meseci) na modemu pa sam se toiko nervirao sto je igra pucala zbog moje lose veze da sam hteo da razbijem komp...

A i hvala na savetu, igram single igre, cak sta vise igram sve igre koje mi padnu pod ruku... Skoro sve, pre sam igrao sve posto sam imao vremena ali sada sam ozenjen, imam dvoje dece, 2 posla, znas kako je (ako si ozenjen i imas decu i dva posla... ova dva posla su da bi preziveo u ovoj jebenoj drzavi)... Jesam li pomenuo da sam ozenjen i... Ma batali. I ovako mi cerka stalno seda za komp i igra Warcraft Frozen Thorne, nemoz covek da dodje na red od nje, moram da ubacim jos jedan pomocni [:D]

Mozda hocu da igram a nemam komp ?

?!? Ovo nerazumem

Ma tesko je to razumeti... Mislis da svaki klinac u ovoj jebenoj drzavi ima para da kupi komp ? E pa vidis, nema... Zato i postoji mali milion igraonica gde mozes za 30 dinara po satu da odigras neku kvalitetnu igru na kvalitetnom kompu... Ja naravno imam komp, odnosno imam 16 kompova, mada to nije bitno... Lazem, imam 19 kompova (nisam racunao c64 koji je na tavanu, amigu500 koja jos stoji ispod TV-a i PC286 koji je u garazi)...

Ako nemas vremena za ozbiljno igranje, onda nemoj ni da se zamajavas, mada uopste, kakav je ovo argument ? To sto ti nemas vremena za igranje ti daje pravo da ukrades igru ?

Sad ti oces da kazes da sam ja lopov ili sta ? Pa sam si dole rekao da i ti nemas sve originale, te shodno tome si i ti lopov... Samo je razlika ta sto tamo gde ti zivis mozda mozes malo lakse da najebes zbog toga, ovde cak i M$-tu seva paja za to sto milion igraonica (recimo) nema original win...

A to za obiljno igranje, sta te briga kako ja hocu da igram i gde... To je ipak samo moja stvar... Uopste nije zamajavanje, bas se lepo igram WoW-a i uzivam, ima bagova na sve strane ali barem je free...

Da se vratimo na lopove, cekaj, ja sam lopov a ne blizard koji dere za igru 50 evra + 15 evra mesecno za igranje... Pa ima jeftinijih igara i mozda boljih, kao recimo Eve ili cak besplatnih kao Anarchy Online... Zasto onda blizz dere ljude, a ? E njima mozes da kazes da su lopovi a ne meni...

Imao si dva betatest-a ( ustvari tri, ako racunam i korejsku verziju gde je bilo puno likova iz evrope ) i to za Dz. To sto se nisi potrudio ... sta da ti kazem.

Aj sad lepo izracunaj, koliko bi mi trebalo da skinem tih 4 GB koliko je igra sa vezom od 56k koja je ustvari prosecno 2.5 KB/s... Racunaj da mi je sat fon-a u proseku 10 dinara i da mi je net 25 dinara/sat...

Hocu, ali pls neke razumne argumente, izivini nista licno, ali ovo sto si napisao gore je smesno.

Takodje nista licno ni sa moje strane, nego bas se trudim da dam bas razumne argumente + sve ono sto sam napisao nije se odnosilo na mene vec sam se pretvorio u prosecnog lika od 15 godina koji zivi u Srbiji i hteo bi da igra malo WoW-a... A onda se pak vratio opet u lika od 29 godina, ozenjenog, bla bla bla...

Zakljucak, nemas net i komp na wow + nemas pare za igru = nemas uslove da igras wow. end.

Zabava se svuda u svetu placa, i to debelo, a to sto to puno ljudi nekapira je njihov problem.

Zakljucak: igraonica+server za wow+30 dinara/sat=svi uslovi za lepo igranje wow-a, jednostavno to je surova realnost ovde...

Naprosto razumem da ljudi nemaju pare za svaku igru da kupe original, jer ni ja nemam sve originale niti bi davao pare za bas sve sto vidim,  ali bas zbog toga sto do sada vecina od vas nije bacal pare na single originale, otvorite se za mmorpg, koja na kraju krajeva mora da bude original da bi se igrala kako treba.

Pa eto npr ja sam igrao Eve-Online original i znam kakava mi je zajebancija bila zbog lose veze, i znao sam da ce otprilike tako biti ali sam se ipak upustio u avanturu... A posto znam da sam lud i WoW cu sigurno kupiti original, tako da sve ovo sto si rekao za mene (da sam lopov i slicno) pada u vodu [:D] A hteo sam i jos da pisem ovde ali me mrzi, idem malo da igram WoW, ne-original, crackovani, razbijeni, kako god...

ZOLA bre, ide li taj EVE, jeste se konacno makli iz Uhodoha ? [8D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

3) Emulator

E, sad ti treba emulator sa www.wow-data-2.us.tt [korisnicko: blizzhackers, sifra:privatebh ] pa tu ides na Guides pa na Server setup i tu dovuci onaj na kom pise original (oko 9MB) [ovde ce ti se otvoriti strana na kojoj na dnu odaberes FREE, pa cekas oko minut da ti "stvori" vezu za dovlacenje]

ovde nesto nevalja;

ako odem na guides pa na server setup pa orginal otvori neku stranu gde nema nigde to free,

a ako odem na onaj ispod orginal ima to free sa cekanjem ali taj je neki od 5mb.

da li moze ime tog fajla pa da ga nadjem na nekoj drugoj lokaciji, ili neki link?

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

ZOLA bre, ide li taj EVE, jeste se konacno makli iz Uhodoha ? [8D]

Ne bi bilo nishta lepshe nego da za dnevnicu mogu da kupim dve igre - otvarao bih se za originale non-stop. Ovako mi iskreno seva paja za nechija autorska prava - chast izuzecima chijih par originala posedujem iz kolekcionarskih poriva (i kao nachin podrshke toj firmi)

Low, tvog karaktera nismo obrisali - postao je korporacijski bitch, pilot transportera AKA mula [:D]

Link to comment
Share on other sites

Stator: Heh ? To samo pokazuje u kakvoj zemlji zivis/te. Da si u nekoj iole pravno-razvijenijoj drzavi, vec odavno bi vam neko zakucao na vrata, i dao jedan papir, kao sto su ovde uradili "uber mega likovima" koji su se pustili u free projekat http://www.devorian.games4all.cz/ i preradili par linija coda.

Mogli bi da me povuku za karu :) Uzmu kontaktiraju admina foruma i ucene ga da da njima moj ip i ok on im da i oni ga pogledaju i vide 10.0.1.54 onda pogledaju kome taj ip pripada i gle cuda pripada nikome jer je to ip iz javnog opsega ili ti slobodnog (naravno ja sam iza proxy-a i mogu da me mrze) END of story :)

Tako da nemoj da si mnogo naivan ima nas prepredenih ovde :)

Link to comment
Share on other sites

Mogli bi da me povuku za karu :) Uzmu kontaktiraju admina foruma i ucene ga da da njima moj ip i ok on im da i oni ga pogledaju i vide 10.0.1.54 onda pogledaju kome taj ip pripada i gle cuda pripada nikome jer je to ip iz javnog opsega ili ti slobodnog (naravno ja sam iza proxy-a i mogu da me mrze) END of story :)

Tako da nemoj da si mnogo naivan ima nas prepredenih ovde :)

Ako hoce svako moze da te nadje ;) ali uz mnogo vise truda nego samo "daj pogledaj po ip-u gde zivi i ko je to" :) Ali u pravu si, zbog desetak ljudi niko nece da se drnda ...

LOWRENCE: Sa "moralne" strane si u pravu, ali sa pravne ne.

Da se vratimo na lopove, cekaj, ja sam lopov a ne blizard koji dere za igru 50 evra + 15 evra mesecno za igranje... Pa ima jeftinijih igara i mozda boljih, kao recimo Eve ili cak besplatnih kao Anarchy Online... Zasto onda blizz dere ljude, a ? E njima mozes da kazes da su lopovi a ne meni...

Ako ti se nesvidja cena mozes samo da ih mrzis :) Naprimer Anarchy Online se placa jos vise, znaci to su veci lopovi ? Polemisanje na ovu temu je mac sa dve ostrice tako da nema nikave svrhe diskutovati :) Svako ima pravo da naplati svoj trud i rad onoliko koliko misli da to vredi, na tebi je odluka da li ces to da platis ili ne.

Pa eto npr ja sam igrao Eve-Online original i znam kakava mi je zajebancija bila zbog lose veze, i znao sam da ce otprilike tako biti ali sam se ipak upustio u avanturu... A posto znam da sam lud i WoW cu sigurno kupiti original, tako da sve ovo sto si rekao za mene (da sam lopov i slicno) pada u vodu [:D] A hteo sam i jos da pisem ovde ali me mrzi, idem malo da igram WoW, ne-original, crackovani, razbijeni, kako god...

Ja tebe kao tebe nisam u sustini nigde nazavao lopovom, to je isuvise "teska" rec da bi to nekome preko foruma govorio :) Ovo "To sto ti nemas vremena za igranje ti daje pravo da ukrades igru ?" sam vise rekao u nekom kontekstu :)

Inace ja razumem da su uslovi za wow u tvom slucaju ( i ne samo tvom) teski zato kazem da sa "morlane" strane si u pravu :)

btw, zar u srbiji tekelom neuvodi masovno adsl i u manje gradove?

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Osecam da su moj nick u Eve-u isto upregli u mazge ili chistach Shonetovog wc-a na brodu :D

ne sve noobove smo terminatovali po kratkom postupku, koji ce nam [:D]

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...