Jump to content

F1 2005


e. cartman

Recommended Posts

... pa cak ni montoju koji kad se pojavio u Williamsu dobio je instrukcije da cim vidi sumahera udari u njega i zavrsi pricu.

3-4 godine je on je*o sumahera otpozadi, do poslednjeg puta u Monaku prosle godine kada ga je udario dok je Safety Car bio na stazi...

hahah brate

u pravu si za bar pola posta ali ovde preterujesh itekako,

elem, takve instrukcije nisu profitabilne, a za monako nije niko drugi kriv nego mihael, nije niko njega udario, napravio je istu greshku koju je napravio button pre pet godina ne secam se na kojoj stazi za vreme safety car-a :) ono

nemojmo preterivati ;)

btw, eto ja ne mrzim shumahera, lik mi je gadan do bola i zhao mi je shto nema nekog poput senne da mu nalupa shamare svaki put kad se napravi pametan

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e fox ne seri svi su lepo rekli da je sumaher kriv zato sto je kocio u tunelu jer je hteo da "zagreje gume"

znas valjda da su posle te trki zabranili takvo manervisanje dok je sejfti kar na stazi!!!

a sumaher je pizda od vozaca zato sto se nikad nikome nije izvinio nizasta i kad je bio kriv i kad nije!!!

Mnogi su bili pre njega a bice i posle njega svetski prvaci ali niko nije tako kvarno osvajao titule!!!

Nije tu samo namerno zakucavanje u drugog vozaca dali treba da te potsecam da je Barikelo morao da propusta sumahera da bi on osvajao titule itd itd.

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Ne preterujem, ali se vrlo dobro secam kad su svi bili u tunelu, sumaher bio prvi, montoya kasnio za krug i bio iza njega, i kad ga je lepo udario tako da je sumaher odleteo u ogradu i gotovo.

ne ne ne ko shto reche momak ispod mene, zagrevao je gume i kochnice i shtavec i zajebao se, ista pricha kao sa buttonom, iam snimak negde, dacu ti ;)

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Da znam za to ali ipak ne verujem u tu pricu da montoja nije mogao bas nikako da ga izbegne. Mislim CINJENICA BEZ IKAKVOG SRANJA je da ga je montoja udario. Kao i jedno 5-6 puta na proslim trkama. A nikad mi nije bilo jasno kako i montoja nije mogao da zakoci ako je video da sumaher koci, ili da skrene sa putanje koja ga je vodila u sudar. Ako vec imas snimak bas daj da ga vidimo i ako se na snimku vidi da niko nije ni pipnuo sumahera vec da je on kocio i udario u zid (sto je inace apsolutno nemoguce), onda cu priznati da je samo sumaher kriv za to.

znas valjda da su posle te trki zabranili takvo manervisanje dok je sejfti kar na stazi!!!

Ne ne znam jer u vreme te trke i oko mesec dana kasnije i internet nije radio tako da sam jedine informacije dobijao preko televizije, a svi znamo kolko televizija detaljno informise o pravilima [|)]

Mnogi su bili pre njega a bice i posle njega svetski prvaci ali niko nije tako kvarno osvajao titule!!!

E sad ti ne seri , ili promeni nick u Vidovita Zorka. Otkud sad ti znas da nikad pre u razdoblju od 60 godina niko nije osvajo titule na kvarno i da u buducnosti formule 1 nece biti desetine vozaca koji ce osvajati titule na mnogo gore nacine.

Nije tu samo namerno zakucavanje u drugog vozaca dali treba da te potsecam da je Barikelo morao da propusta sumahera da bi on osvajao titule itd itd.

A jeli, dokle to tvoje secanje doseze. Jel se secas mozda da je posle te trke samo zahvaljujuci toj "pizdi od vozaca [8)] " Barikelo stajao na vrhu pobednickog postolja dok je Sumaher stao na drugo mesto. Ili jel se secas da je kasnije te sezone Sumaher uradio apsolutno isto za Barikela (tj propustio ga da pobedi).

Osvezite malo pamcenje (pogotovo phantomq) i ne mislim samo na delove kada je sumaher gresio vec i na delove kada nije, i kad osvezite pamcenje , slobodno hejtujete kolko god hocete a do tada STFU [:(!]

Link to comment
Share on other sites

*bump*

brovzovajuci naleteo sam na zanimljivu sliku, pa je kachim ovde, a slika je vrednija od hiljadu rechi, ili obrnuto whatever :)

http://www.klanrur.rs/~spooky/sennashumi.jpg

edit - interesuje je me i ko je pisao ovo :) podseti me na mene iz osnovne i Љ koje sam uvek pisao naopachke ;)

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

zar ti ne pises jos uvek lj naopacke? :}

* spu nevino zvizduce i koluta ochima :)

a trening

1.kimi

2.alonso + 0.4s

3.veber +0.9s

4.fizikela

5.hajfild

go kimi go!

a r.shumacher se slupao, nishta strashno i barikelo i m.shumacher zabrljali deveti i deseti su ...

imash detaljnije na www.formula1.com

ili www.alphaf1.com

ili www.f1onboard.com itd ;)

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

mislm da u ferariju nisu mogli da se nechude momentu kada je zhak odvezao bolji krug od shumahera.kao u dobra stara vremena;)

btw. go kimi:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

izgleda da se kimi i mc vratjaju na scenu, samo da josh onaj kolubijski kamikaza prestane da kenja i pochne da vozi i bitje f1 ponovo zanimljiva

btw jeste li chuli da je milosh pavlovitj sa novim sponzorima krenuo u pohod na f1?

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

za tri trke stize novo pravilo... mercedesovi bolidi moraju trening da voze u rikverc... BOLEST... inace ne verujem koliko ljudi navija za kimija... mada realno navijao bih za mclaren sve dok imaju mercedesov motor i dok im ne vozi sumaher :)))))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...