Jump to content

KAKO NEKO MOZE DA GLEDA OVAKO JADNU BEOVIZIJU!!!??


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pi ode onaj gey bend..neverujem ...niakd gluplju pesmu nisam chuo :|

ali jeste li videli onu voditeljku zena nije mogla par rechenica da nauchi negu sve chita ko da je zavrshila osnovnu shkolu...a shto se tiche beovizije za organizaciju chista 10-ka...

i dalje ne mogu da verujem da ce nas one pederchine predstavljati (sry na izrazu ali jache je od mene^^ )

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti drzavu! Od 24 jebene pesme njih 2 lice na nesto! Ljudi dolaze ne znam ni ja zasto,voditeljka je retardirana,cita SVE zivo sto govori,cak i kad prica sa gostima cita ,saplice se , govori UPS naglas , ne zna Engleski , prevodioc je degen...znaci jadni smo do bola..... osecam da nije ni publike bilo...

klasika za nas...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Ma smeh bre. Ne kazem ja da je Jutro ili bilo koja druga pesma neshto extra. Meni se jutro cak ni ne svidja ali ovo shto su pevali crnogorci je beda.

p.s.

Cisto da se razumemo ja sam Crnogorac.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

nisam znao da u crnogorci toliki gej fanovi... ono je takva blamaza... zashto se lepo nisu dogovorili da jedne godine scg predstavlja neko iz srbije a druge neko iz cg i lepo svima... ovako moramo da se blamiramo najstrashnije jer je sve politichki iskonstruisano i to najverovatnije da su crnogorci namerno iglasali onu gej paradu kako bi blamirali ime scg koje im toliko smeta .. nek se vishe odvoje u pripoje albaniji... pun mi je kurac tuh sranja...

btw riba koja peva jutro je najnaj shto je moglo da nas snadje od ponude koje je bilo.. ubedljivo najbolji glas ima... a pevala je pratece vokale choli zeljku i georgijevu ... ma u stvari seva mi paja za europjesmu...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Danas citah u Novinam neki nas iskusni strucnjak za muziku govori da je bend odlican i da ima shmek pa podeca na Bitlse

ROFllll

rofl,taj isqusni strucnjak moze da popase srpska muda..

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

... i zamisli jos pobedimo ;) :P

pa trebali bi onda dobro da se zapitamo .......

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Citati tekst u Kuriru oko Evropesme/Evropjesme je nesto najbolje sto sam danas uradio :)) "Viktorija se popichkarala sa crnogorcima", "marija serifovic izjavila - nek se nose u pizdu materinu" i tome slicno :)

A evidentno je da je ovo bilo isplanirano, i da su znali da ce jedino svojim ziri glasanjem za CG pesmu uspeti da joj obezbede prolazak dalje.

BTW, danas sam gledao na TVu neke likove koji kazu da crnogorci nikako nisu mogli da dobiju 38 (ili 32) hiljade glasova vec tek 22000, a da je jutro dobilo preko 25000 ili tako nesto.

Mada, to sve nije vazno ... pustite ih da se svi zajedno raspadnu u Ukrajini i eto. Generalno, "zalet" Lane Moje pesme nije dosao zbog nje kao takve vec zbog cinjenice da smo posle 12 godina ucestvovali na izboru, pa su se svi nasi preko primili da glasaju i slicno.

Link to comment
Share on other sites

Citati tekst u Kuriru oko Evropesme/Evropjesme je nesto najbolje sto sam danas uradio :)) "Viktorija se popichkarala sa crnogorcima", "marija serifovic izjavila - nek se nose u pizdu materinu" i tome slicno :)

A evidentno je da je ovo bilo isplanirano, i da su znali da ce jedino svojim ziri glasanjem za CG pesmu uspeti da joj obezbede prolazak dalje.

BTW, danas sam gledao na TVu neke likove koji kazu da crnogorci nikako nisu mogli da dobiju 38 (ili 32) hiljade glasova vec tek 22000, a da je jutro dobilo preko 25000 ili tako nesto.

Mada, to sve nije vazno ... pustite ih da se svi zajedno raspadnu u Ukrajini i eto. Generalno, "zalet" Lane Moje pesme nije dosao zbog nje kao takve vec zbog cinjenice da smo posle 12 godina ucestvovali na izboru, pa su se svi nasi preko primili da glasaju i slicno.

Mislim da nisi bas u pravu.

Na prvoj takmicarskoj veceri,novinari su birali pobednika po njihovom misljenju,i Zeljko je bio daleko ispred Ruslane,kako su neki kasnije rekli.

Bilo je priloga na televizji kada su delili onaj Zeljkov DVD sa tom pesmom i svi (novinari) su ga razgrabili u roku od minut.

Ronaldinho - - Henry - - Krkic - - Giovanni - - Eto'o - - Messi

Link to comment
Share on other sites

malo je OT ali da pitam cisto kako se zove pesma/pevacica...ja sam gledao samo onu beoviziju kod nas sto je bila sa bodom i onom ortakinjom. meni je najjaca bila pesma sa nekom ribom sto zavija operski. pesma je onako malo bolesnija. u pozadini je blejao neki gej lik za nekom harfom, onda je prisao da skine kaput ili nesto slicno ovoj ribi, riba se pritom malo saplela, al nista strasno...tako da, ko je gledao, skontace, pa recite ako znate...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...