Jump to content

Najsmesnija Imena...


xomi

Recommended Posts

Miroslav Kobas, neki narodnjak, secam se da ga je Pele slushao chesto u panzeru :)

a i ko je krstio malishu onako,stvarno ne znam, malisha je kralj nevidjeni, ali jebem ga u ime :)

+ mi je komshija

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cale od mog ortaka se zove

Brun-sli

btw ima riba kod mene u skoli sa imenom mojsija :D znaci detetu i jos zenskom takvo ime ne bih dao pa ne znam,ali dobro ima svakakvih :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Glavni doktor Vrnjacke banje je dugo vremena bila Biljana Mucibabic =).

A inache za najcudnije "srpsko" ime je po istrazivanju politike je proglasheno ime Brus Li Markovic (nije markovic, ali bilo koje cisto srpsko prezime moze da ide mesto njega =) ). Inache mi je keva prichala da je u vreme tita svojoj deci bilo popularno davati imena Masinka, Staljinka, Traktorka, Gvozdena :))))))

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

jel ste izvalili[u novinama je bilo]...u nekom selu...lik ima 16toro dece i svi se zovu elvis i almedina[u zavisnosti od pola naravno:)))]...

tipa elvis 1 , elvis 2...koja havarija...da ne pominjem da su cigani...to se podrazumeva...:)))

inace topic se odnosi samo na imena prisutna na ovim prostorima...kakve sad hakan sukur ima veze sa temom...?...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...