Jump to content

Heroes of Might & Magic V


xomi

Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na ovo pitanje "a koji je to grad budjav u H3" odgovara se "igraj protiv Ramparta, Dungeona, ili Castlea sa Fortresom, Strongholdom ili Infernom" =o)) ok velichina mape i resursi figurishu ali brojevi govore za sebe...

sa druge strane H2 je bio mnooogo balansiraniji...

H4 ima odlichne gradove no H4 nije heroes igra ;o)

Link to comment
Share on other sites

dule i ja zelimo da organizujemo h3 okupljanje, jedne notji posle ispitnih rokova, ima li zainteresovanih?

naravno bilo bi to opushteno zezanje, i ma kako loshi bili ne brinite dule je loshiji:J

kole, tebi bih mogao da pokazem kako se igra sa infernom, strongholdom i forteressom:J

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

na ovo pitanje "a koji je to grad budjav u H3" odgovara se "igraj protiv Ramparta, Dungeona, ili Castlea sa Fortresom, Strongholdom ili Infernom" =o)) ok velichina mape i resursi figurishu ali brojevi govore za sebe...

Stronghold se uspesno nosi sa ostalim gradovima bilo na S mapama (behemonti pre kraja 1. nedelje) bilo na bogatim L ili XL mapama koje mogu da poguraju izgradnju i omoguce osvajanje neutralnih gradova pre susreta sa protivnikom.Fortress i Inferno jesu inferiorni u odnosu na ostale.

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

naravno bilo bi to opushteno zezanje, i ma kako loshi bili ne brinite dule je loshiji:J

ladno nisam ni video ovo...ccc jovanovicu, bolje cuti i pokrij se ushima:)

a sto se okupljanja tice, ta tema je bila jedno n puta ovde i nikad nista nije bilo...a ja i ne znam u kojim igraonama imaju heroje...ali posto je interesovanje tako veliko ne verujem da cemo naci dovoljno veliku igraonu...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Igra li neko Heroes 3.5: In the Wake of Gods mod? Napravio sam nekoliko mapa pa ako ima zainteresovanih... ? Uzgred, za sve scenarije potreban je WoG 3.58f patch.

commanders.jpg

komanderi kao stvorenja

invisiblecloak.jpg

novi artefakti

tutorial2.jpg

nove specijalnosti

ghosts1.jpg

Edited by Vlaad
Link to comment
Share on other sites

ladno nisam ni video ovo...ccc jovanovicu, bolje cuti i pokrij se ushima:)

a sto se okupljanja tice, ta tema je bila jedno n puta ovde i nikad nista nije bilo...a ja i ne znam u kojim igraonama imaju heroje...ali posto je interesovanje tako veliko ne verujem da cemo naci dovoljno veliku igraonu...

mislim da plato ima sve sto nam je potrebno...ali verovatno imaju samo h4...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja sam za okupljanje dosao bi ali samo na jednu ili dve partije max, ali bilo bi lepo kad bi se organizovalo nesto samo ne znam da bi u nekoj igraoni gde nema h3 nam dali da instaliramo u opste igru O_o

btw:WoG je bas njesra igrajte bre obicne h3 znam da vam treba neka promena i da ne mozete da gledate stalno jedno te isto ali u wog-u ima mnogo debilnosti mrzi me sad da nabrajam (Zato sto je i iskreno ne secam ) ali znam da sam igrao jedno par meseci i da me jebo komp nenormalno :(

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

U platou nema-provereno ni 3 ni 4,tako je bilo zdnji put kad sam igrao na gameu neznam el se nesto promenlio,a wog je nevidjeno govno,i jos nesto ja bi u V dodao uz patuljke da imaju puske i dodao bi im neke dzinove i da heroj od patuljaka bude patuljak a ne covek ili ne daj boze elf...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ukratko:

Ima 6 gradova u igri za sada su rekli samo za Human i Demons zamak

Nece koristiti stari Might&Magic svet posto niko nema tacno padatke kako je sve bilo pa bi napravili neke velike greske u tome i na foru nece da se brukaju pa prave novi svet.

Partije ce moci brze da se odigravaju

Razmishljaju da li ce biti grafika iz trojke ili cetvorke a na fan community forumima ,koje ljudi sto prave igru kao prate , se vodi polemika da li ce biti iz 3 ili 4 [:)]

Ali ce uglavnom biti 3D igra.

Borba ce moci da vodi ,onako standardno,na poteze a i mocice da bude dinamicna.

Graficki dizajn:bice ostavljena koncepcija iz prethodnih delova ali ce biti unapredjen

Fora sa herojima u borbi ce biti slicna kao u cetvorci

Bice fog of war ,na E3 demou nije bilo cisto da bi prikazali mape i tako to

Postojace trag koji ostavlaju heroji i sto je veci lvl heroj to je veci trag

Velicina mape na kojoj je bitka ce se prilagodjavati velicine vojske,znaci ako igraci imaju nekoliko trupa u svojoj vojsci onda ce biti mala "mapa".

Prvo beta testiranje ce poceti krajem leta.

Stari skrinshotovi skoro da nemaju veze sa igrom posto su mnogo napredovali od tad.Te skrinove su na net stavili neki likovi koji su pogledali prve ideje kako bi igra trebala da izgleda jos pre godinu ipo dana .

Eto ti prevod si srecan [:)]

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

pazi 4ku si mogao da igrash na 300mhz sa 128 rama i 32mb bredju grafikom... ovo ce 100% da radi na 1ghz sa 256 sa 32/64 nekim ok akceleratorom ranga GForce3-4...tj. pogledaj requirements za etherlords 2 i to je tu negde =oD

*edit

e da,

ako su:

Haven - Humans

Inferno - Demons

Necropolis - Undead

Dungoen - Night ELves

Sylvan - Wood Elves

a recheno je da postoji samo !6! (shest) strana od kojih je jedna "kompletno nova" => ili#1 ce da stave neki chudni bastard barbariana i wizarda ili#2 ce da budu samo Tower (posto se u storylineu pominju nekie silver wizzards ili#3 ce stvarno nesto komplentno novo da stave sto je chudno...

Link to comment
Share on other sites

hm interesantna teorija kole... mada mislim da ce da idu na to da pokriju sa humanima i wizarda... mislim cemu raslojavanje... kao sto mozemo videti sve su sada podelili na razlicito...

ocekujem nesto totalno drugacije mozda i gresim videcemo

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...