Jump to content

Pirates!


G!!!

Recommended Posts

igrao sam ga i uvek se smorim i ne igra mi se vise zato sto se ozenim i nabacim najbolji brod, a nisam jos ni sestru nasao, tako da nemam volje da igram dalje. takodje mi se ne svidja sto je prelaka igrica, stavim na najteze i mogu da prebijem koga ocu sa onim prvim brodom, bas je bezveze, jedino mi je tesko da plesem...

sto se tice 'niko nista' komentara, ja nisam nista rekao zato sto je ista ko prethodnik, tako da i nema mnogo da se kaze...

jedna stvar koja me jako odbija: VETAR! jel mogao neko da mu kaze da vetar mozda stvarno duva tako, ali smara:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dobro, naravno da serem da pobedim svakog:) to je zbog bombasticnosti:) ali one 'normalne' brodove pobedim, a ako mi je frka onda se macujem, a otprilike ne mozes da izgubis u macevanju ako se skoncentrises i ako si malo navezban...ne verujem da bih sad mogao da ponabadam onu rejmondovu galiju sa prvim brodom, ali opet, mozda i bih...jedino mi je plesanje ultra zajebano na tezim nivoima...

pa to i kazem, smor mi je da trazim porodicu kad sam sve ostale aspekte igre 'izbusio' do maksimuma, imam sve artefakte, imam zenu, imam brod itd. sve sam video, nema vise drazi da eksplorujem:) a familija je na svim zivim stranama sveta, ako treba da idem na zapad pa da se posle vracam, mogu samo da se ubijem:)

ali jeste igra zanimljiva, mada, jadno mi je sto su se plasili eksperimentisanja, ovo mi se cini kao linija manjeg otpora...ne mogu da se nalozim preterano kad je ista igra, igrao sam i stare piratese, a sad opet igram isto, nisam ni ja na dugme:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ma i nisu nista psoebno, uglavnom uvek radi fora da im malo onesposobis jedra i plovis ispred njih, praveci male zaokrete kad se napune topovi i odvaljujes posadu...

Borba sa macevanjem na najtezem lvlu jeste zajebana ali se da nauciti.

Ples ni na najtezem lvlu nije neki problem sobzirom da se samo treba koncentrisati na ruke doticne dame jer uvek pokazuje koji je sledeci potez. Normalno, uz iteme tipa cizmica za ples je jos lakse jer ispravljaju pogresne korake (osim kad bas zaredjate par smotanijih)

Obozavao sam originalne Pirate, ali eto, dal sam tad bio mLogo mladji ili sta, sad mi je ipak dosadna posle 2 predjana puta, i ne verujem da cu je ponovo igrati.

Link to comment
Share on other sites

ma bre zajebite me s igranjem:) nisam tolko lejm da bi pauzirao:)

sta si hteo da kazes time da pokazuje rukom, pa da ne pokazuje ne bi ni znao sta da radis [;)] a i to uopste nije lako, barem ne meni, ortakinja nije ni zavrsila okret, a vec pokazuje sledece, pa jebi se:) pogotovo kad idem trideset puta levo desno i onda odjednom mi pokaze da idem ka njoj, na gore, pa ko se tu ne saplete taj je stvarno car:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ma mislio sam na to (znam da nisi rtd pa da ne znas za to!) da se koncentrises samo na ruku, a pokreti retko kad idu napred nazad, osim pri kraju, a do tada eventualno idu kombinacije levo/desno ili levo/desno pa nazad/napred pa opet levbo/desno. Ne znam, meni je prosto, verovatno sto ne znam da igram u stvarnosti :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...