Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja sam za ova 4 meseca koliko imam ADSL jako zadovoljan, nije bilo nekih vecih problema u radu, download uvek max, jedino me nervira shto mi je upload mali (5-6 kb), al shta da se radi. Nego jel zna neko hoce bili biti skoro neko dupliranje brzina, poshto vidim na ES-u da govore da ce biti krajem marta. Ima li neko vishe informacija o tome ?

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

@ Inferno - Ja kad bih znao tako dobro u paintu da ga opravim bio bih dizajner.

@ dupliranje - Ma uvek neko pusti buvu, mada je to meni i dalje sumnjivo. Jel ima neko od ovih upućenih da kaže koji je uopšte max koliko može da ide ADSL konekcija u našim uslovima?

Link to comment
Share on other sites

bilo bi najpametnije da puste korisnike da sebi prave paket kakav hoce kad su nas vec ogranicili..

primera da moze da se uzme 512/192

ne skidaju svi ima neko ko i upoad-uje i igra igre :)

Edited by hpo

potreban shalter za rad na devojci!!

Link to comment
Share on other sites

primera da moze da se uzme 512/192

Ovo mozes da dokupish na eunetu koliko ja znam, tako da mozhes da imas tu brzinu. Jedino sto je to trenutno najveci upload koliko mislim, posto je on na 1,5mbit, sto ce reci da ne mozes imati 512/256 npr.

Link to comment
Share on other sites

Ovo mozes da dokupish na eunetu koliko ja znam, tako da mozhes da imas tu brzinu. Jedino sto je to trenutno najveci upload koliko mislim, posto je on na 1,5mbit, sto ce reci da ne mozes imati 512/256 npr.

ne mozes da dokupis!!! ja sam na eunet-u pitao sam mozes da dokupis ako koristis 1024/128 pa da das 300din pa imas 192

a meni se nedaje bash josh 1300din za to

zasad imam 512/128

Edited by hpo

potreban shalter za rad na devojci!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...