Jump to content

najbolja cs ekipa


Gigabyte

Recommended Posts

pre neki dan ja i moj drugar komentarishemo CPL winter 2003 trailer, i kako je tadashnja postava SK u kojoj su igrali Potti, HeatoN, fisker, ahl, elemeNt i SpawN kao zamena, bila najjacha tj. najuvezbanija postava u cs-u do sada.

onda se neki nashi drugari prijavili kako nema uvezbanije postave od postave EYE-a koja je osvojila CPL.

shta vi mislite ??? [?]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa brate razlika je godinu dana izmedju ta dva CPL-a...tako da je vrlo tesko uporedjivati...ako gledamo postavu SK-a i EYE iz 2003[EYE je tada igrao pod imenom Team64 AMD],SK je mnogo bolji[shta vishe pobedio ih je na de_nuke]...ako gledamo postave ove dve ekipe iz 2004 opet je SK jachi po imenima ali ne i po igri shto je pokazao CPL Summer...CPL Winter 2004 cemo preskociti jer ga je NoA osvojila ali treba napomenuti da je EYE igrao u finalu, i da SK nije ni otisao na taj ivent...Trenutno je uporedjivanje nemoguce jer SK vise ne postoji a sastav EYE-a se dosta promenio...tako da sad uporedjujemo NiP i EYE...to si trebao da pitash??? [cao]

Da be, da be...

CyberProUnited

Link to comment
Share on other sites

pa brate razlika je godinu dana izmedju ta dva CPL-a...tako da je vrlo tesko uporedjivati...ako gledamo postavu SK-a i EYE iz 2003[EYE je tada igrao pod imenom Team64 AMD],SK je mnogo bolji[shta vishe pobedio ih je na de_nuke]...ako gledamo postave ove dve ekipe iz 2004 opet je SK jachi po imenima ali ne i po igri shto je pokazao CPL Summer...CPL Winter 2004 cemo preskociti jer ga je NoA osvojila ali treba napomenuti da je EYE igrao u finalu, i da SK nije ni otisao na taj ivent...Trenutno je uporedjivanje nemoguce jer SK vise ne postoji a sastav EYE-a se dosta promenio...tako da sad uporedjujemo NiP i EYE...to si trebao da pitash???

brate, pogreshno si me shvatio.

nisam mislio na konkretno uporedjivanje te dve ekipe. smatram da, u vreme kad je SK igrao sa pomenutom postavom, nije bilo ekipe koja je iole mogla da im se ozbiljnije suprotstavi (ukoliko se ne varam po kalendaru CPL-a nisu izgubili mech u zvanichnoj CPL godini !!!). na takvo poredjenje sam mislio.

izvinjavam se ako sam pogreshno shvacen. [:)]

Link to comment
Share on other sites

eye je igrao tako samo zato shto su dugo zajedno. inache meni najbolja postava ikada, eolithic iz 2003e - dark, ele, naikon, knoxville, damien i luke valjda.

potpuno se mogu sloziti sa tobom

eoL sam najvise gotivio i najlepse mi je bilo da gledam njihove demoe i to kada su guzili sk :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Ubedljivo naj i nikad nece biti takva ekipa esu.eoL zatim NoA i sada novoformirani eu.eoL koji ce svima da objasni [8D]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

A niko da pomene zex koji je po mom misljenju igrao najmastovitije. [;)]

Ezekiel 25:17. "The path

of the righteous man is beset on

all sides by the inequities of the

selfish and the tyranny of evil

men. Blessed is he who, in the

name of charity and good will,

shepherds the weak through the

valley of darkness, for he is truly

his brother's keeper and the finder

of lost children. And I will

strike down upon thee with great

vengeance and furious anger those

who attempt to poison and destroy

my brothers. And you will know my

name is the Lord when I lay my

vengeance upon you."

Link to comment
Share on other sites

G naravno :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ovde se ne pominje koja vam je omiljena ekipa, nego koja je realno pokazala najvise znanja.. ;)

Poredjenje nekadashnjeg NiP-a i danashnjih ekipa je kao kad bi poredili Peleta i Ronalda ;) I jedan i drugi su gosu plejerei za svoje vreme , ali ipak mislim da je vetji gosu bio Pele u svoje vreme nego sto je Ronaldo danas ;)

Znachi , NiP u svoje vreme.. ne prevazidjen ;)

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...