Jump to content

AAAAAAAAAAAAAAA WULFGAREEEE!!!


Kole

Recommended Posts

=o)

posto ovaj forum ne podrzhava warez (koji decu totalno kwarez) ja netju retji sta i gde

ALI

odredjenim KANALIMA ;o) se konachno mozhe nabaviti odredjena knjiga ;o))...sa stanovitim tamnoputim elfom ;o)...i varvarinom koji je ochigledno gay in denial....iiiiiii've said too much =o))))

btw verzija je ultra neobradjena tj nije proof readovana & such...mnogo greshaka i tako to...no to nam nikad pre nijesmetalo ;o))

Link to comment
Share on other sites

=o)

posto ovaj forum ne podrzhava warez (koji decu totalno kwarez) ja netju retji sta i gde

ALI

odredjenim KANALIMA ;o) se konachno mozhe nabaviti odredjena knjiga ;o))...sa stanovitim tamnoputim elfom ;o)...i varvarinom koji je ochigledno gay in denial....iiiiiii've said too much =o))))

Kako cu Koleta da mlatim jednog od ovih dana... [:D]

Forum ne podrzava warez, ALI ako biste mozda svratili do FRP/RPG foruma i tamo mozda otvorili neki topic, ko zna shta biste nashli... [;)]

imam neki osecaj da ce Bob da ubije Delly i smuva dotichnog sa Cattie

Nije valjda? Kakve su to sapunicharske gluposti? [}:)] Ma nek se odluchi vishe sa kim ce ta mala da zavrshi i shto bi rek'o Kjuba - SHOW ME THE AEGIS FANG! [:D]

No, dobro, moramo razumeti Cattie, Wulfgar is a hulking hunk of manhood and the ladies like him. hohoho [:D]

btw hvala za heads-up [yeah]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

znachi kako je ovaj Bob djubre odvratno pa to nije normalno

prochitao pre 2 dana i trebalo mi ovoliko da se smirim =o)

trilogija my ass...

ovo je jebeni setup za josh jednu seriju, tetralogiju rekao bih, mozda i penta ako se odluchi da ubaci i artemisa i Jar-a negde u sve to...sad sad sad man...

sto se tiche mog feela, bio je polovichno tachan tachnije 75% tachan...mamke of it what you will ;o)

Link to comment
Share on other sites

cekaj koja je to trilologija? thosend orcs tako nesto, procitao sam prvi deo na preskokce smorio sam se nikad grdje, jedino je onaj mali zeleni dworf druid nesto kao spasao, drugu imam ali mi je mrsko da citam :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

jeste, to je Hunter's Bledes Trilogija

knjige su

Thousand Orcs, Lone Drow i Two Swords...da je malo drugachije, jeste, ali opet zbrzano na kraju...previshe predvidljivo na trenutke, kao i uostalom smerovi u kojma se svi kretju...ono opusteno chitanje nije bob nikad bio bolji nego smo mi bili mladji ;o)

inache Pikel mu je extra!

da mozhe Dwarven Druid u WoWu da se pravi samo tako bih ga napravio i ishao okolo sa Oi, Doo-dad i Hee-Hee-Hee... =oP

Link to comment
Share on other sites

ovo je jebeni setup za josh jednu seriju, tetralogiju rekao bih, mozda i penta ako se odluchi da ubaci i artemisa i Jar-a negde u sve to...sad sad sad man...

Chekaj, shta si ochekivao, da ce to biti poslednja knjiga? Samo chekaj kad u 60-toj budesh chitao o avanturama Drizzta, malog Drizzta, Bruenora (koji ce i dalje biti ziv) Redzisa i Wulfgarovog alu-demon sina...

Da nisam prochitao Paths of Darkness (nikad budjaviji kraj i nikad loshije osmishljeno ponovno sjedinjavanje Wulfgara sa ostatkom druzine [xx(] ) ne bih vam verovao za te loshe ocene. Ovako...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...