Jump to content

Bejblejd pwnz, bre!


Recommended Posts

Hahahha, vidim gomilu dece na ulici kako to igraju i kao... WTF is that i skapiram da svaka prodavnica igrachaka ima to na raspolaganju - chak uvoze i originale! :))))

Kazhe mi brat da svi igraju taj Bejblejd na odmoru u njegovoj shkoli (OS).

Znachi ne verujem.. chak mi i ortaci koji su 3. godina gimnazije to igraju u shkoli! :))))

Heheheh, ali jeste - igra je stvarno interesting! :P Chak sam chuo da ima i neki anime po tome tipa oni dechiji kao DBZ, Pokemoni, Digimoni itd.

Link to comment
Share on other sites

1. DBZ NIJE SAMO ZA DECU...

2. Beyblade je onaj prokleti anime koji ne gledam...

3. Igra je u fazonu stavis neki lavor i u njega vas dvojica ubacite 2 chigre ili tzv. bejblejdove igrao sam se kod ortaka i razbili smo mu TV [:D]

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

ja nisam igrao niti imam nameru u skorije vreme ,to je sigurno

a sto se tice igre znam o cemu se radi jer sam pogledao nekoliko puta anime

bejblejd na rts1 or 2 nesecam se :D

anime i nije toliko los :D a pak mozda i jeste zanimljivo igrati se bejblejdom

neki su rekli da se igra kod njih u skolama ,e pa neidem u os a tamo bi to trebalo da se igra :D a kod mene u gim. nisam video ni jednu budalu da igra to cudo :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ne znam ni kad je beyblade, ni ne bi stigo da ga gledam jer sam u skoli a ko zna na kom je kanalu?

@tiger: cek da vidis da su pustili ceo DBZ:

neko dete bi fazon pokusalo da otkine sebi ruku pa da je kao Piccolo regenerishe :)))))))))

Ili ce hteti sa nekim ortakom da se spoji da prebiju nekog siledziju : )

( fusion dance )

Ma fora kage bunshin no jutsu kada igramo basket 5na5 i zafali igracha :)

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

brate, ja sam isto hejtao bblejd, ali jednom smo iz smora igrali na stolu sa onim cigrama iz cipsa, znaci sa onim sranjima i bilo je toliko dobro, da to nije normalno. tako da samo mogu da zamislim koliko je tek jako sa pravim cigrama (i tim lavorom):)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jednom smo iz smora igrali na stolu sa onim cigrama iz cipsa, znaci sa onim sranjima i bilo je toliko dobro, da to nije normalno.

takodje smo se i mi tako igrali ( 1. razred gimn. )

muhahaha ownao sam ih sve

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

trtivrti.

aaaaa TRTIVRTI!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

ja nisam imao pojma o cemu oni to pricaju, ali kada je pertu rekao kako on to naziva odma sam se setio!!!

od toga smo se razbijali keva sestra i ja, za vreme onih jebenih sankcija, 93.

nema leba da se jede a keva nas kida u trtivrtiju!

pertu, care! :)))

Link to comment
Share on other sites

Tjiro, bilo je jedno 10 topica na konto bejblejda ... sad ce Kole i Luka da se javnu da ponesto prokomentarishu :) Ja cu samo kao i uvek reci da je ripof davati 900 dinara za najobicniju cigru ... a to da se deca igraju cigrama nije bas neki novitet ... radilo se to i pre 50 godina, u pertuovo vreme :>

Link to comment
Share on other sites

aaaaa TRTIVRTI!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

ja nisam imao pojma o cemu oni to pricaju, ali kada je pertu rekao kako on to naziva odma sam se setio!!!

od toga smo se razbijali keva sestra i ja, za vreme onih jebenih sankcija, 93.

nema leba da se jede a keva nas kida u trtivrtiju!

pertu, care! :)))

I shta chovek da doda na ovo? [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ja cu samo da se javim porazhen da je moj sestritj od 10 godina kog sam koristio kao primer pre 3-4 meseca za novaka nabavio bejblejd =o(

i josh gore

"e a mom drugaru je tata napravio sve delove metalne znash kakav mu je bejblejs 7 minuta se vrti"...tuzhno tuzhno tuzhno...moja krv...*sigh* =o((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...