Jump to content

Okupljanje


bolkonski

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ono, da se ne uvrede likovi iz wsg-a ili nekog drugog guilda,ali ja sam pre za neki nash, pa neka se zove i RUR :)

ono da budu likovi tu koji se znaju (sa foruma,ili lichno)

znachi

maud, bole, kole, techa, exile, tjira, azdaja, misha, i koga sam ja vec zaboravio

napravimo nash guild lepo, mozemo i neke normalne strance da pozovemo, i ono bice kul, mislim meni je veci uzitak igranje sa ljudima koje vec neko vreme poznajem, nego sa nekim drugim nashima (chesto se desi da tamo bude dosta rasista, nacionalista, raznoraznih debila i slichno, koji se medjusobno pljuju, ogovaraju i ostalo)

wsg me odbija, jer me uvek odbijaju te grupe u igrama "svi srbi u jednom klanu/ekipi/guildu", a tih loshih iskustava imam i previshe (wc3, cs, u name it). Takodje sama imena gde mora da bude Serbian, Serbia u imenu i sl, je detinjasto i bezveze, i kad pogledamo npr svetske ekipe u gamingu, samo nashei jednim delom hrvatske imaju u imenu neshto vezano za svoju naciju, druge nemaju (izuzetak DkH, Deutche Kranke Horde jedini primer)

zato sam pre za neki rur forum guild

p.s ostali nemojte shvatiti post kao hejt,plz, nije mu to bila namera

[cao]

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

1. Kao po nekom "davnom dogovoru" WoW privatni forum mozete da dobijete kad hocete, ja cu ga zapravo sada vec unapred otvoriti pa dati pass nekim ljudima.

2. Dogovoren je i sajt/ftp za neke fajlove koje treba da okacite, oko toga mi se javite pa cemo da vidimo sta nam valja ciniti.

Generalno, podrzavam ideju organizovanja tima ljudi koji se znaju medjusobno, mislim da ce to obezbediti dobro zezanje. Inace, ne igram WoW, hvala na pitanju, prosto, nema se vremena :)

Link to comment
Share on other sites

Ah da, ako neko od ekipe koja ce igrati WoW zna nesto vise u HTMLu/Photoshopu od cropovanja slike i pravljenja titla, neka mi se javi da se dogovorimo oko nekog dizajna ili necega slicnog.

Hvala! :)

Cak i ne mora iz domace WoW ekipe, nego neko ko je oran za rad :)

Link to comment
Share on other sites

Eh da ... kad vec spamujem ;) Sto se tice ljudi sa strane, u jednom domacem "svi se znamo" timu vrlo lako se moze napraviti sistem "garantovanja" za druge. To sto Cyro recimo ne zna nikoga sem hajlija nije neki problem, jer ga svi "znamo" sa foruma jako davno (koliko sam skapirao nije vazno fizicko poznavanje) ali recimo ako niko ne poznaje Colldora (a da nema korisne postove na forumu) a zna ga na primer bole, moze da ga pozove ako se drugi slozhe ... itd itd.

Link to comment
Share on other sites

Teach, sta kao uopste neces horde da igras?! Pa nemoj da si lud, moras bar jednog lika da napravis tamo da vidis lepo aree, questove itd. Nemoj sebe da uskracujes za pola igre [:p]

Ja bih prvo pravio Tauren Shamana ali ako vecina nasih krece da igra Alliance moze i Paladin ili Mage, videcemo [;)]

E sad malo offtopic pitanje za sve. Posto nemam bas vremena za kacenje screenshotova itd. a napravio sam nekoliko zanimljivih da li nekom mogu da posaljem sc sa komentarima i na koji mail pa da ta osoba zakaci negde?

Arutha [Heroes]

DragonFather of Heroes

P.S. Maintenance odavno prosao a ja jos dzudzim ovde. Odo da probam malo warlocka, to je jedina klasa koju nisam probao uopste a ima potencijala [:p]

Link to comment
Share on other sites

Cool, hvala, poslacu danas kad se vratim s' posla. Poslacu obojici [:p]

Sto se tice deljenja leba i vode ja upravo zbog toga i prekidam da igram na US serverima i krecem na EU da bi mogao da igram sa nasim svetom. Nas nekoliko ce doci na server gde se dogovorimo ovde svi zajedno. Sto se tice guilda, zanima nas hard-core gaming (playtime 7-12 sati dnevno), PvP fokusirani igraci kao i zrela atmosfera i medjuljudski odnosi posto smo u rasponu godina 27-35 [:p]

Svi ljudi koji postuju na WoW forumu zvuce zrelo i povrh svega dovoljno zaludjeno za WoW tako da mislim da cemo se lepo slagati.

Azdajo, svakako hvala na pozivu, mislim da mozes da racunas na nas 2-5 za sada.

Arutha [Heroes]

DragonFather of Heroes

Link to comment
Share on other sites

nema na cemu znam za tebe i tvoje drugare odavno jos iz neke druge price takodje znam i da niste klinci idioti tako da sam bez nekog konsaltinga pitao 'ocete ... e sad posto jos nisam dobio pass za 'onaj' deo foruma pitam drugare zasto ? takodje dajte aruthi isti (a ti prosledi ostatku ekipe da se upoznamo ko ljudi)

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Postoji jedna devojka u WSG guildu, jako lepo igra WoW mada i ostale igre + programira u Perlu/Delphiju vetj par godina! ;-)

Za ostale dame (ako ih ima) iz nashe lepe zemlje ne znam...

Mada imash dosta strankinja koje su igrale WoW betu.

Na worldofwarcraft forumu imas topic "Any couples playing WoW?"

Za jedan dan,preko njih 20 se javilo da igra sa svojim devojkama/zenama,a sto je najludje zene su te koje su to pisale,i koje posecuju forume vise od njihovim momaka/muzeva... :)

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...