Jump to content

Odakle lakiju


Recommended Posts

ja nisam narochito redovan forumash na ovom forumu,ali u poslednje vreme kad god se ulogujem vidim da je laki(aka Lucky) postavio par novih postova,svakakve sadrzhine.

Da li si ti/ste Vi,laki,nekako hmm mentalno povezan sa netom,pa uspevash da nalazish onoliko zanimljivih linkova svakakve sadrzhine..Znachi nije da su sve informacije vezane za jedan sajt,pa on kao prati shta se tu deshava pa nas obaveshtava,nego tu ima svakakvih svari..

kako ti to polazi za rukom??

Molim te objasni!!

nadam se da ovo ne spada u krshenje forumskih pravila-napad na svetu lichnost moderatora [:p] ..

Link to comment
Share on other sites

cisto da ne bude zabune ovaj nick sto vidite lucky to nije ljudsko bice to je kompjuterski izum vise voli kada ga zovu bot ;) i on ne mora da se trudi da dobija informacije i da ih sam nalazi vec on i stvara te informacije ,bolje reci on drzi ceo ovaj internet ,da da tesko je zamisliti da to drzi jedan bot ali tako je .......

nadam se da sam vam pojasnio :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

cisto da ne bude zabune ovaj nick sto vidite lucky to nije ljudsko bice to je kompjuterski izum vise voli kada ga zovu bot ;) i on ne mora da se trudi da dobija informacije i da ih sam nalazi vec on i stvara te informacije ,bolje reci on drzi ceo ovaj internet ,da da tesko je zamisliti da to drzi jedan bot ali tako je .......

nadam se da sam vam pojasnio :P

KAKO SI TO SMEO DA OTKRIJES!?!?!?!!? [:D]

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

$#@$#.. provalili su te.. aktiviraj direktivu bole 2.. ponavljam, aktiviraj direktivu bole 2..

Nadao sam se da ovaj dan nikada nece doci... Odoh da se pozdravim sa bliznjima i da pucam sebi u glavu kako bih sebe postedeo gledanja strahota koje ce nas sve zadesiti ovakvim radikalnim potezima.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Da li si ti/ste Vi,laki,nekako hmm mentalno povezan sa netom,pa uspevash da nalazish onoliko zanimljivih linkova svakakve sadrzhine..Znachi nije da su sve informacije vezane za jedan sajt,pa on kao prati shta se tu deshava pa nas obaveshtava,nego tu ima svakakvih svari..

kako ti to polazi za rukom??

Ma sve je u zglobu...

... zapravo, u rutini :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...