Jump to content

Rukomet?


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo sada igraju nasi protiv swe i opet je teska tekma

evo sada je 25:25

aj nadam se da cemo dobiti

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ja nemam reci koliko nas ne vole

opet namesto bre

znaci ova dva sedmerca na rezultatu 25:24 i 26:25 za nas su stvarno bez potrebe bili

na kraju se tekma zavrsila 26:26 i dobili smo samo bod a mogli smo ladno da ih dobijemo

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Dobro ne primismo gol u poslednjem napadu Svedjana, to bi bio opsti smor. Sa druge strane, malo neocekivano, Kroati su izgubili od Norveske, sad sam i zaboravio rezultat, al' beshe 3-4 razlike, nesto kao 27:24 (mrzi me da proveravam) ...

Ali ono sto sam primetio jeste da je rukomet (barem mi se cini) jedan od sportova koji omogucava sudijama da budu prilicno "fleksibilni". Ne postoji fiksno odredjen napad, vec "pasivni" napad, oni sami odrede kad ce da dignu ruku i kad ce da nakon toga sviraju pasivni, ona koshkanja ispred "zasticene zone" moze covek da shvati kako mu se hoce, ako im se slucajno nesto ne svidi uvek mogu da sviraju sedmerac zbog "povrede prostora", zaustavljaju vreme kad hoce ... dosta zanimljivo :) Naravno, pod pretpostavkom da tu ne postoje neka uzasno rigorozna pravila i zapisnicki sto kombajnd, sa cime ja nisam upucen.

Link to comment
Share on other sites

i na kraju isto stizemo ;)

28-28

ne toliko dobra igra u II sa nase, koliko losa sa spanske strane.

za garbahosu nismo imali resenja. satro nas je.

sudije kao i uvek protiv nas. najvise me je iznervirao jedan njihov gol kada je igrac sa pola stopala nagazio crtu, na snimku se lepo vidi i kada su prilikom napada spanije digli ruku i posle faula spustili.

sve u svemu nije lose, prema nekim racunima dovoljan je bod protiv hrvata da idemo i mi i oni.

ali ipak, bolje je pobediti i ne razmiljati o kalkulacijama :)))

Link to comment
Share on other sites

nemojte nista da preudicirate :D

ima da izbaksuziramo

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

pazi ovako... norvezani su tukli svedjane...

tako da mi i hrvati imamo po 6 bodova, a spanci i norvezani po 5... posto se ne gleda medjusobni duel nego gol razlika (isparvite me ako gresim, mada nazalost mislim da ne gresim), a mi imamo NAJGORU gol razliku (dve pobede sa +1 i dva remija) to znaci SAMO pobeda nam odgovara... sa neresenim hrvati idu dalje i pobednik meca norveska - spanija... ovo je praksa... teorija je malo drugacija... oba meca se zavrsavaju nereseno... idemo hrvati i mi... da li neko sme da se kladi dajem kvotu 1 : ____________ (u prazno polje upisite sami cifru, minimalna uplata 100 din.) da ce spanci i norvezani da puste ex bracu da idu zajedno u polufinale...

hrvate smo tukli gde god smo stigli... cak i kad smo bili najraspadnutija i najstarija reprezentacija u ovom delu galaksije... bez uvrede prema komsijama, KOMPLEKS ce igrati vaznu ulogu... oni jesu zvanicni svetski prvaci, ali...

rezime:

da nas ne vole... ne vole nas... ali to tako ide... realno kad se igra kosarka zasticeni smo ko beli medvedi (ili srbi to nece priznati)... ovo je rukomet... prema tome ako zasluzujemo polufinale sutra cemo pokidati hrvate... a ako ne zasluzujemo razigravanje za sto bolji plasman u jutarnjim terminima i da izbegavamo sledece kvalifikacije (ne znam koje nam tacno mesto treba... cisto odokativno razmisljanje)... i da... ova luda "deca" su mi makar vratila uzitak gledanja rukometa... setite se butulije, perunicica, jovanovica, mandica, kapisode i ostalih manekena i gerijatrije...

je*es post preko 100 reci... umorih i sebe i vas... poz. :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

remi nas vodi u SVAKOM slucaju u polu-finale.

ukoliko norvezani pobede spance, mi prvi norvezani drugi.

ukoliko spanci pobede, idemo dalje mi, kao drugi, i hrvati, kao prvi.

najbolje je ipak pobediti, i ne razmisljati o kalkulacijama :)

ok. ako si siguran da se gleda medjusobni skor... u sta tesko mogu da poverujem, bez obzira na kalkulacije u novinama... oni znaju o sportu makar 100 puta manje od mene... a ja ne znam bas preterano :)

btw. ako je tako... nor - esp nereseno... mi mozemo i da izgubimo :)))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Gleda se medjusobni skor i u svim kombinacijama mozemo da prodjemo,samo sto ukoliko izgubimo JEDINO tada zavisimo od Nor-Esp...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...