Jump to content

Rukomet?


Lucky

Recommended Posts

Ja nesto nisam preterani fan ali mi se ova vecerasnja utakmica bas dopala. Verovatno zbog toga sto smo na kraju uspeli da pobedimo ;)) Napeta od prvog do poslednjeg minuta, i iako je izgledalo da smo potpuno prsli nakon prvog poluvremena gde su Norvezani cesto vodili sa tri razlike, par minuta pred kraj prelazimo u vodjstvo, imamo priliku za +3, ipak biva +1, sledeci napad nam propada, Norvezani prave par gresaka, mi par faulova i u poslednjoj sekundi pokusavaju neki zez sa sutem "odma'" ali to ne prolazi, tako da SCG pobedjuje Norvesku.

SCG - Norveska 25:24 (10:13)

Sud

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uf dobro smo dobili

onaj mec protiv egipta me razocarao mnogo ali jbga

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Lucky, vidim da imash slichan odnos prema rukometu kao ja, mislim da je i reshenje tvog "problema" isto kao i moje... Samo prebaci na HRT2 i gledaj kako ljudi igraju rukomet...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Lucky, vidim da imash slichan odnos prema rukometu kao ja, mislim da je i reshenje tvog "problema" isto kao i moje... Samo prebaci na HRT2 i gledaj kako ljudi igraju rukomet...

Odgledah danas ... svaka im cast za onaj preokret od 11:5(6) na 14:14 ... I posle naravno 3 gola razlike pred kraja, svaka cast.

Inace mi odigrasmo laganeza sa Brazilom, ne znam ni rezultat, nisam posle ni gledao poslednjih par minuta. Sledeci mec u Subotu.

Link to comment
Share on other sites

Da je stara Nemacka ekipa u pitanju zgromili bi nas...ovako i imamo neke nade u subotu...ako ih peglamo,prenosimo 4boda u drugi deo takmicenja...doduse dosta nas kenja u napadu,buduci da bukvalno igramo bez krila i da dosad nisam nijednom video nashu kontru...ali ajde mladi su,pola igraca ni ne znam...:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

14:00

voleo bi da razguzimo svabe vise nego ista...cinjenica jeste da je ovo prvenstvno jedno od slabijih koje sam gledao po imenima jer se malte ne sve rep. podmladile sastave

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

scg-nemci 25:24

znaci koje namestene sudije nemam reci sramota

i ovaj sedmerac u poslednjim sekundama i dosudjena lopta za nemce a nas golman obranio i otislao u aut

ali vazno je da je pravda bila na nasoj strani da je gosa odbranio i da su nasi dobili :D :D

idemo dalje .......

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Ja uopste neznam koji je (da izvinite) kurac dirao onog nemca koji je u zadnjoj sekundi sutirao iz gotovo nemoguce situacije.

Samo mi je oduzeo sa onim sedmercom jos nekih 2 do 3 godine zivota.

Sva sreca pa nemci neznaju da izvode sedmerce.

Bilo kako bilo mi odosmo dalje sa maksimalnim brojem bodova (posto je Egipat ispao)i sada igramo sa Hrvatima ,Spancima i Svedjanima.

Bice vrlo tesko uci u polu finale ali videcemo.

Link to comment
Share on other sites

Nemachki rukometni savez se izjasnio oko toga rekavshi da od zalbi nema nishta, to su samo novinarske priche...

Ovo je (valjda) tachan rasopred u nashoj grupi...

Ponedeljak 31/1/05

16:15 Shpanija - Nemachka

18:15 Shvedska - Srbija

20:15 Hrvatska - Norveshka

Utorak 1/2/05

16:15 Srbija - Shpanija

18:15 Nemachka - Hrvatska

20:15 Norveshka - Shvedska

Cetvrtak 3/2/05

16:15 Nemachka - Shvedska

18:15 Norveshka - Shpanija

20:15 Srbija - Hrvatska

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...