Jump to content

Rukomet?


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JOoooooooooooooooooo

Koliko sam se iznerviro

Izgubismo sa 1 razlike

24-23 za Hrvate

A mogli smo da dobijemo i bili mso bolji

Sad valjda treba da Norveska i Spanija da igraju nereseno sto cisto sumljam da ce se desiti

[:(]

a cak nas ni sudije nisu mnogo krale...:(((

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

bedak.

smorio sam se.

jebem ti rukomet.

a rekao sam sAm sebi da necu vise da gledam utakmice reprezentacije.

da smo bili bolji, nismo. mozda u prvom. onog kojica bi razapeo na terazijama. falili nam golovi muratovica.

jebi ga, sada cekamo da spanci i norvezani igraju nereseno, sto je malo verovatno.

nasi su morali bolje da odigraju poslednji napad.

Link to comment
Share on other sites

sta bre boljeg? tebi je igra hrvatske bila bolja od nashe!?!?! bili su ochajni i jedni i drugi... meni je katastrofalna greshka vujevica shto nije ranije trazio timeout a ne 15 sec pred kraj ... pa nije ovo kosharka... i onda akcija na levo krilo koji nije dao ni jedan gol iz igre... bzvz totalno... nas su sudije oshtetile kad su trebale... protiv shvedske i shpanije su svirali nepostojece sedmerce, iskljuchivali nas samo tako, pasivan napad posle 10 sec itd itd ... a ovaj sudija nam je sjebao odbranu i koncepcij igre kad je iskljuchio djurkovica sa utakmice u 10min igre zbog nepostojeceg faula (i btw ne znam koliko znate rukomet i pravila ali bre njima je svaki put pustao prednost posle naseg faula pa posle gola dobijemo iskljuchenje a nama sasvim obrnuto.. mi smo tri puta davali gol posle faula a on ih je ponishtavao!+da iskljuchenje hrvatima+da njima loptu - pa ko bre normalan sudi tako!?!).. u ostalom svi osim djukanovica su igrali kao pichkice najobichnije.,.. grle se ljube se pa se josh i neshto izvinjavaju... wtf bre?!?! ok korektnost u igri ali valjda treba biti sportski bezobrazan pa iznervirati protivnika!!! (ne kazem da ih treba hvatati za jaja kao pametni fudbaler partizana)

ogorchen sam i razocharan jer smo imali velike shanse za dalje (+ volim kad vuja vodi reprz. tad igra lichi na neshto)

p.s. sramota kako su mediji ispratili ceo dogadjaj.. vazno je da prate jebeni fudbal u kome nikad nishta nismo osvojili niti cemo ikad...

p.p.s. nije sramota izgubiti od svetskog i olimpijskog prvaka ali mi bash bzvz jer smo imali realne shanse za dalje

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

bedak.

smorio sam se.

jebem ti rukomet.

a rekao sam sAm sebi da necu vise da gledam utakmice reprezentacije.[/color=red]

da smo bili bolji, nismo. mozda u prvom. onog kojica bi razapeo na terazijama. falili nam golovi muratovica.

jebi ga, sada cekamo da spanci i norvezani igraju nereseno, sto je malo verovatno.

nasi su morali bolje da odigraju poslednji napad.

koliko puta sam ja to rekao pa porekao :DD

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

Jebiga...njima nije igrao Metlicic nama Stojanovic...pitanje je kako bi onda izgledalo...od svih tekmi koje smo igrali,realno,ovde su nas najmanje pokrale sudije...jedino bas smesna odluka je bila kad je Sudzum nekom izbio loptu iz kontre i kad je Nikolic pokupio loptu ovaj vratio loptu njima...Muratovic je jos jednom dokazao da je paljevina i ajde da napravi jednom dva put faul u napadu,sve vise od toga je debilizam...A G!!! mislim da debelo greshih,kako mozes da kazes da je onaj Durkovicev udarac nepostojeci faul...stvarno ga je otkinuo...ja sam sve u svemu zadovoljan,nista nisam ni ocekivao od njih,a stvarno su lepo predstavili repku i steta sto su uvek igrali protiv sudija...i neko je ovde pametno rekao,da smo mi propustili sansu u tekmi sa Svedskom i Spanijom,a ne sad...sve u svemu GG za plave...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pardon, izgubili smo od shampiona...

Ne znam zashto nisam imao muda da to napishem pre ove tekme se Francuzima :)

sampiona???

oni spance NE MOGU dobiti 2 puta ...

veruj mi, spanija je novi svetski prvak.

Ma daj bre, ne budi smeshan, pa jesi li ti gledao danas kako ljudi igraju, kako su unakazili Francuze...

samo ti meni veruj.

ako imas neku kintu, ulozi to na spance...

imam osecaj... ;)

jao!!

nemas pojma koliko volim kada sam u pravu :))

sta sada kazes prijatelju ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...