Jump to content

Requiem for a Dream


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

film je po meni savrshen

znachi savrshen

muzika je prelepa (lika koji je radio muziku jako gotivim)

takodje od istog rezhisera "pi" jebe keve

isti lik radi muziku

ken ishii radi zvuchne efekte

samo dokaz koliko je chovek otvoren nekim naprednim idejama

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja u fazonu da prozivljavam, mislim, ako je dobar film, isto kao i knjiga, identifikujes se sa junacima, medjutim filmje suvise kratak da bi to imalo neki snazniji uticaj.

Sto se ovog filma tice (Trejnspoting sam naveo samo kao primer) je sto ja nemam potrebu da gledam film o nekome ko se tesko drogira iz dva razloga: 1. Ne vidim poentu, 2. Toliko puno stvari se desava oko nas u vezi sa tim da je jedna prica dovoljna za one koji imaju bar malo mozga. Sustinski sve ovo sto sam rekao nema veze sa konkretnim filmom jer ga nisam gledao i kad ga odgledam mozda cu promeniti misljenje, a onda cu vas sve obavestiti.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

violine su magija :) znaci muzika je..posle toliko slusanja i gledanja filma ja nemam reci..

gms je prevazisao samog sebe..pesme koje su obradjene za film su meni bolje nego u originalnoj verziji!

Pi je takodje do jaja film i muzika isto al nije za svakog(hocu da kazem da nekom moze da bude extra smor i naporan, sto kaze bole "ne vidim poentu") al meni je super jer gotivim rezisera

nt.hc

=====================

Ne daj nikom da te vredja, jer te niko ne

zna..

Pa ti si se stondirao i u igrici..

DZOKOLEND

aniHANI, HANIma3x

Koji je sprat danas?!?

U slucaju nuzde POLULITI!!!

NOGICA, NOGICA..

Hannibal:

Kakav vam je batak?!?

Prodavacica:

Nemamo to trenutno!!!

Maha:

-E brate jel imas kezva?!?

-Brate nemam pare..

Link to comment
Share on other sites

,Jan 27 2005, 12:25:20] Nisam ja u fazonu da prozivljavam, mislim, ako je dobar film, isto kao i knjiga, identifikujes se sa junacima, medjutim filmje suvise kratak da bi to imalo neki snazniji uticaj.

e pa ovo je manje vishe jedini film u kom sam USPEO donekle da se vezhem za likove

secam se dok nisam uzeo film pitao sam par osoba da li su ga gledali i shta misle o njemu

jedan gari je rekao "do jaja je film". on je inache najbolesnija osoba koju poznajem:)

jedna riba je rekla "dobar je film ali ga necu vishe nikada gledati". kasnije sam skontao da ju je film skenjao na par dana

i drugi neki gari mi je rekao "e dobar je film ali morash biti JAKO dobro raspolozhen da bi ga svario"

film je uzhasno tuzhan

zato ti kazhem da trainspotting i ovo nemaju veze jedno sa drugim

u tom smislu je meni trainspotting dosta plitak i jedan sam od onih koji ga ne hvale gde stignu vec slozhim "pa ono" facu kad mi ga pomenu

gms je prevazisao samog sebe..pesme koje su obradjene za film su meni bolje nego u originalnoj verziji!

to je zato shto si talentovan

GMS verzija je potpuni promashaj

ne bi mister clint mansell, chovek koji se bavi elektronikom chitavog zhivota, bez razloga unajmio jebeni gudachki kvartet

ako hocesh da chujesh obradu koja valja poslushaj ovo

Clint Mansell - Lux Aeterna (Two Towers Remix)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ivane dosadan si

nt.hc

=====================

Ne daj nikom da te vredja, jer te niko ne

zna..

Pa ti si se stondirao i u igrici..

DZOKOLEND

aniHANI, HANIma3x

Koji je sprat danas?!?

U slucaju nuzde POLULITI!!!

NOGICA, NOGICA..

Hannibal:

Kakav vam je batak?!?

Prodavacica:

Nemamo to trenutno!!!

Maha:

-E brate jel imas kezva?!?

-Brate nemam pare..

Link to comment
Share on other sites

film je xtra muzika je stvarno jeziva.. preporucio bih svim... narkomanima :) ne bez zezanja stvarno je jeziv film

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

naravno da ne mora

mene je pi odushevio jer je oblik razmishljanja i generalno stvaralashtva kojim sam se tada dosta bavio

rekvijum je shto se mene tiche film koji se bavi moralom

droga je uzeta samo kao trenutno najaktuelnije zlo

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ahaha pazite pink najavu za film :)

Film paralelno prati

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...