Jump to content

Closer


Recommended Posts

Rezija: Mike Nichols

Gluma: Natalie Portman, Jude Law, Julia Roberts, Clive Owen

Link: http://www.imdb.com/title/tt0376541/?fr=c2...fc=1;ft=37;fm=1

Primetio sam da se ljudima film ili dopada ili ne. Prvo, ovo je pozorisni komad i igra se kod nas u Stupici, sto je preporuka za one koji vise vole pozoriste od bioskopa. Drugo, nema potrebe ici u bioskop da bi se gledao ovaj film.

Meni se dopao, dijalozi su svakako najbolje sto film nudi. Rezija zanimljiva, ali nista specijalno. Gluma je ono sto je mene malo porazilo jer sam ocekivao mnogo vise. Nisam osetio hemiju i sto je najgore najbolje je odigrala Natalie, najgore u smislu sto njena uloga nije bila najizazovnija, cak rekao bih najlaksa. Cliv je odigrao solidno, ali njega za James Bonda, ma dajte ljudi o cemu mi pricamo. Sto se radnje tice, da sam mladji verovatno bih rekao, cucemo se, ali ovako ima dosta zanimljivih elemenata i likovi su lepo podeljeni i razradjeni. U svakom slucaju po meni treba pogledati, vi birajte nacin.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Igz, ne znam da li si meni uputio pitanje za Klajva. U svakom slucaju on je odigrao solidno, to sam i napisao, ali nikako za oskara, jedino je kod mene dobio plus sto je igrao drugu ulogu (potpuno razlicitu) i uspeo da se transormise. Predstava je sigurno drugacija, kod nas u pozoristu je ovaj par Klaj i Dzulija, stariji od ovog drugog para, bacicu neki review kad odgledam.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Nisam bas siguran da je ovo toliko znacajno delo da bih ga jos i citao, pored filma i predstave (a inace komad za pozoriste pisan). Ovo je jedan relativno moderan pogled na veze izmedju muskaraca i zena, a ono sto je zanimljivo to je da nije preteran.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ja cu svakako gledati film.

Gledacu ga samo iz jednog razloga.

Zbog Natalie Portman.Stvarno je slatka, i bas lepo izgleda.

Ne znam sada vase misljenje o njoj ali meni se svidja.

a jos glumi senatorku padme i kod tebe dobija neverovatni sw +10...:)))

sto se filam tice gledacu ga na divx-u...posto "vader" [:)] kaze da nema neke potrebe da se ide u bioskop...i mislim da je ipravu...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...