Jump to content

PADA SNEEEEEEEEG


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danas sam sedeo pored prozora jedno 10 minuta i gledao u dvoriste ... dvoriste je inace skroz prekriveno snegom, netaknutim, i izgleda potpuno super ... i bas mi nije bilo zao sto sam posle morao da idem po bljuzgi napolje ... napravio sam i neke fotke, mogu da vam okacim ako hocete :)

Link to comment
Share on other sites

jutros sam bio iznenadjen kada sam video sneg

[gistro]i poceo sam da skacem od srece do neba cak sam i dotakao oblak pun snega :P[/gistro]

ali sneg je konza kako neko rece bolje da pada sneg nego da nas samara vetar

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

hum... shta fali snegu? :) hohoho

celo selo voli belo! ... :D

elem, meni se svidja ovo, samo da napad josh 2 metra pa da ne mora da se izadje iz kutje... i bilo bi krash express :) ovaj krasno, divno bajno, volem kada ne moram da se taljigam iz kutje... znate na shta mislim.. maaaa znaaateee.... :)

uhostalom, delim euforiju sa mnogima koji je dele sa mnom... sem sa hejterima tipa laga koji je zaboravio da se raduje i mogao bi da odsheta malo do nekog psihitja da mu sredi te krivulje na mozgu ;) :PPPP

elem, da... umalo zaboravih.... videh juche uveche praaaavooog sneshka belitja.... ajde nek mi neko kazhe da je video u poslednjih par godinica pravog sneshka... :) bilo je prelepo.. znachi tri lika guraju grudvu koja je velika ko sva trojica i onda je nameshtaju na josh vetju grudvu :)))) jaaakoooo burazeru :)

aloha!

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

provalili ste me... sada ne smem da se pojavljujem vishe na ruru :DDDDD

hohoho

btw. mnogi su mi na pm rekli kako netje da hejtaju o snegu na ovom topicu pa evo malo hejta prikupljenog od svih njih

jjjjj eeee bbbb eeee ***** **** ssss nnnn eeee gggg :))))

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

pa'ite ja sam mislio da ne gotivim sneg do pre dva dana:) onda sam skontao kako sam umro od nostalgije i srece kad sam video klince da se grudvaju i sankaju:) jedino sto mi nije potpun filing, voleo bih da je danas tipa 26 decembar i da likovi prodaju ukrase i prskalice po ulici, ovako mi je bolesno...bolesno mi je bilo i za ng sto ga nije bilo, skontao sam da je ng 31 decembra uvece...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...