Jump to content

RHCP


Recommended Posts

mislim da je malo prerano donositi zakljuchke o postavi i izboru nastupa lapo godine pre hepeninga

Slazem se... nisam ih ja pljuvao niti mislio da im je to sve sto mogu da ponude, vec u skladu sa onim sta je exit i kako se razvija, trebalo bi vec sada da imaju neke ideje oko toga koga mozemo da ocekujemo ... i stoga mislim da "mogu i bolje". Najlakse je da iscimaju one koji su im vec bili ...

Link to comment
Share on other sites

vau, ako stvarno bude prodidzi onda me nista drugo ne zanima :) bio sam previse mali kad su bili prosli put :)

a ovo za Tool/APC ili NIN bi bilo kul, taman da obnovim gradivo sa tim :) mada se i dalje nadam nekom reperu.

Svake godine se prica o Kool Keithu, sto zvuci realno posto i nije neka zvezda, a bilo bi stvarno do jaja da dodje pa da se popne na stejdz sa Prodigy-em i odrepuje Diesel Power :D (a i ovu zajednicku stvar sa Always Outnumbered) (naravno ovo su vec snovi ali nema veze)

Link to comment
Share on other sites

Slazem se... nisam ih ja pljuvao niti mislio da im je to sve sto mogu da ponude, vec u skladu sa onim sta je exit i kako se razvija, trebalo bi vec sada da imaju neke ideje oko toga koga mozemo da ocekujemo ... i stoga mislim da "mogu i bolje". Najlakse je da iscimaju one koji su im vec bili ...

kao chovek koji se jednom cimao da dovede nekoj dj-a i omanuo u tome mogu ti reci da nije veoma lako iscimati ljude koji su vec bili:) pogotovo ako im nismo usput shto se turneje tiche. jbg exit zahteva poseban termin a ne kad je to najpovoljnije navatati

ima tu i drugih gluposti

npr bila je pricha o tome da li bi doveli jamiroquai na exit tj da li bi mi kao ljudi koji dolazimo na exit platili vishe kesha da ih chujemo (vishe kesha za celu kartu ili ako kupujemo pojedinachno samo za taj dan). oni su skup bend. jbg. chini mi se da ih nece dovesti

nie kasno da uhvatite da glasate

http://www.happynovisad.co.yu/forum/viewto...der=asc&start=0

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

meni je pomalo bzvz dolazak apokaliptike, fu fajtersa, 9 inch nejlsals, tool i slichnih na exit .. nije to za exit to je vishe za solo koncert .. mozda jedino van ove kategorije spada rajmshtajn .. oni bi se uklopili u celu prichu

prodigy, fbs, cb [jupi]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Pa ako gledas sa strane da mozda ovako nikada ne bi solo dosli, onda je bolje ista nego nista ...

kao chovek koji se jednom cimao da dovede nekoj dj-a i omanuo u tome mogu ti reci da nije veoma lako iscimati ljude koji su vec bili:) pogotovo ako im nismo usput shto se turneje tiche. jbg exit zahteva poseban termin a ne kad je to najpovoljnije navatati

ma jasno je sve to meni, u nacelu se ja u potpunosti slazem sa tobom, jedino sto imam jos neke dodatne poglede na citavu stvar, a delom i pricam sa strane pukog posetioca exita, a ne nekoga ko zna kako se isti organizuje.

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAA,Norman Cook aka Fatboy Slim???Zaista,konacno kod nas????Wuuuhuuuuu,to ce mi biti najlepsi dan u zivotu kad njega cujem uzivo...jiiiiipiiii...imate svi od mene po bombon ako se sretnemo tada...:)))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

dobro bi bilo da dodju i likovi koji drzhe velike lasere u rukama i trche po bini poznatiji kao "ljudi koji drzhe velike lasere u rukama i trche po bini" ali jebiga

Evo vidis, ovo recimo nije hejt, niti ga treba tako shvatiti, cisto da malo pomognem oko interpretacije novih pravila :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.apocalyptica.com/tour/dates/index.php

ovde pise 08.07.05 SER - Novi Sad, Exit Festival

a opet ovde http://exit.arraystudio.com/show/singlenew...ws_s.php?id=235 kazu da jos nista nije zvanicno, ali da su verovatno prihvatili ponudu da dodju

dok gej ekipa sa b92 kaze http://www.b92.net/kultura/index.php?view=51

Apocalyptica

Mesto: Hala Sportova, Beograd (SCG) Vreme: 08.03.05

e sad, sta je tacno? :)

Link to comment
Share on other sites

sa exit sajta

„Apokaliptika” dolazi na EXIT?

28. 01. 2005. - 20:33

Na zvaničnom sajtu finskog benda ''Apokaliptika'', objavljeno je da će ovaj gudačko – metalski kvartet nastupiti 8. jula na festivalu. EXIT, međutim, od ovog benda nije dobio zvaničnu potvrdu da će zasvirati u Novom Sadu.

EXIT jeste u kontaktima sa ''Apokaliptikom'' i na njihovu adresu je poslata zvanična ponuda da dođu na festival. U opticaju su bili 8, 9. i 10. jul. Vrlo je verovatno da ako su EXIT uvrstili na turneju i objavili na internetu, da to znači da su prihvatili ponudu.

Podsećamo da je ovaj bend i pre dve godine najavio dolazak na Tvrđavu, da bi u poslednjem trenutku otkazao nastup i zasvirao u Sloveniji. Međutim, dok ne dobijemo zvaničnu potvrdu ove informacije, sve ostaje u sferi pretpostavke. Inače, ova grupa je poznata po spoju viliončela i metal muzike, a do sada su prodali više od 500 hiljada nosača zvuka, pa danas spadaju u komercijalne bendove.

Više informacija o njima možete naći na http://www.apocalyptica.com/

znachi josh se nishta ne zna ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...