Jump to content

The Coolest Man in the Movies is the #1


Kole

Recommended Posts

Da vas je neko pre 3 meseca pitao "Ko je najprofitabilniji glumac u istoriji holivuda?" odgovorili biste mu isto sto i poslednjih 15ak godina - Harrison Ford. No, kako je starina Jones zauzet glumatanjem u ostednjim komedijama i zhuljanjem o Anoreksiju Flokhart bilo je samo pitanje vremena kada ce neko da prestigne njegov rekord od oko 3.2 milijarde dolara. (If you own a cheaper seat ticket: Ne govorimo o zaradi samog glumca nego zaradi filmova u kojima je dotichni glumio, velichina uloge nije bina btw.)

I tako se desilo da je novi nosilac ove prestizne titule covek koga vetj odavno zovu The coolest guy in the movies kao i The hardest working man in showbiz, a svi vrlo dobro znaju da je on One Bad Mutha - Samuel L. Jackson!

Sve do pre tri meseca sam je kaskao za Fordom na oko 3 milijarde, a onda su izasli The Incredibles (Sam je Frozone) i Coach Carter (Sam je Carter) koji su zajedno do sada ubili oko 500 miliona =o)).

Najsmeshnije je da chak i kada i se Ford tangirao nesto oko ove situacije i pokushao da stigne Jacksona morao bi da radi kao Samuel po 3-7 milmova godishnje (zbog chega je sam i zaradio ono hardest working...) sto znamo da se netje desiti.

Fanatichnim poklonicima Fordovog opusa ostaje chinjenica da je on covek chiji su filmovi zaradili najvishe love sa najmanjim brojem filmova jer ima odokativno jedno upola manje filmova iza sebe nego sto ima Jackson(a snima duzhe...).

Za kraj, imdb linkovi za obojicu:

Ford

http://www.imdb.com/name/nm0000148/

Jackson

http://www.imdb.com/name/nm0000168/

Link to comment
Share on other sites

Kole, svaka cast, ulepsao si mi dan.

Ne mogu da verujem ni za jednog ni za drugog, aj Harison, vise manje, ali Semjuel, wow. Starno stravicno.

Mislim da Daglas imaju kao familija najvise para, a cini mi se da je Kole pricao o njihovom lobiju kada je Zita dobila oskara za Cikago.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

1? :) ili 2? aaaajdeeee cali... reeeciiiiii!!! :)

Ma uopshte.... Harison je prso posle indijane dzhonsa 3ojke.. ne setjam se nekog dobrog filma posle s njim.. mislim, ono begunac ili 6 dana sedam (na kamen) notji ili kako se vetj zvashe su bledi izgovori i bespotrebno utroshena filmska traka.. i tako dalje da ne pandrchim... a semjuela sam uvek rado posmatrao na filmu :)

Eto... (sada otvorite prozor) [:)] [trep trep]

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

ivane, znam da se necesh sloziti ali jedan od losijih filmova sa semjuelom je dzeki braun. jeste da je tarantinov ali ipak mi je odvratan.

meni su oba glumca podjednako dobra. harison dobija rispekt zbog indijane dzonsa i blejdranera a semjuel jer je bio Vindu u SW

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

,Jan 24 2005, 17:20:50] S.W.A.T.

Basic

xXx

Sphere

Deep Blue Sea

shto se tiche xXx to je akcionapucachinazgromisprzi i shto se toga tiche totalno dobra, za takav film gluma je nebitna tako da je bespredmetno prichati o tome

Sphera je jedan on najchudnijih filmova koje sam mozda ikada gledao, na pochetku mi je bio mega sranje, al shto sam ga vishe puta gledao to mi je film postajao sve bolji i bolji, i ne bih se slozio da je sranje glumeo u njemu .. taman je .. nije neshto briljirao al nije bio ni losh

Basic .. slazem se .. samo gde ga nadje jebote =) morao sam da pogledam na imdb koji je to beshe film =)

ova druga dva nisam gledao tako da ne mogu da komentarishem

a shta za harisona reci:

Air Force One

Sabrina

The Devil's Own

Regarding Henry

[xx(]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Maude, moraces malo da citas sta sam napisao (ima tamo u zagradi, slicnoj ovoj, kako se ogradjujem od filmskog ukusa) da sam se koncentrisao na glumu, a ne na film, mada tesko da gluma moze biti dobra ako je film los, ali ima izuzetaka.

A sto se Forda tice, on je za mene jedan od onih glumaca koje uvek mogu da gledam, ne znam zasto, jednostavno je tako, kao i Brus Vilis, npr.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ako ja kapiram mauda kako treba, on je hteo da kaze da harison ne moze da se transformishe iz filma u filma. njegova gluma se zasniva na tome kako bi on reagovao u datim situacijama, dakle uvek glumi sebe.

bingo .. eto kako se igi ja kapiramo .. bice da je to zbog .. hohohoho (ne nije onaj xxx hoho)

mislim on je holivudski miki manojlovic [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...