Jump to content

Draskov rodjendan ...


Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dadada potapanje i ruchno zezanje does the trick =o)

btw

Lakiii

ne bih ja mnogo shirEo glasine o tome sta se pricha u prepiskci (si ti to poslao ili?) da ljudi ne saznaju kako imash u kupatilu shrine posvetjen Andre 3000-u, a u spavatjoj Outcastu generalno...ooops ;oP

Link to comment
Share on other sites

dadada potapanje i ruchno zezanje does the trick =o)

told ya!

ne bih ja mnogo shirEo glasine o tome sta se pricha u prepiskci (si ti to poslao ili?) da ljudi ne saznaju kako imash u kupatilu shrine posvetjen Andre 3000-u, a u spavatjoj Outcastu generalno...ooops ;oP

nisam jos poslao. BTW, ne mogu tako jeftine fore da prolaze, znaju ljudi da ocene kada pokusavas da isforsiras fazon da bi mi kontrirao, a kada je to just pure truth ... kao na primer Dejvid ... a ako nista, ne verujem da je neko vishe pljuvao Andrea, Outcast, Scissor Sisters i novu Gwen od mene :)

Link to comment
Share on other sites

apokalipsa danas!

bas vala...

najludji rodj u poslednjih n godina definitivno, ali kod deke je tek bilo bruka.

Margi - eh... #1

Igi - samo te posmatram [:)]

Ivane, stvarno si pravio face, majku mu, al' to samo Cileta paranoise... ali pravio ih je i Margi, samo Cile nije video...

Kooooooooooleeeeeeeeeeee

Kjooooooteeeeeeeeeeeeeee

Ciiiiiiiiiiiiiileeeeeeeeeeeeeeee

hvala vam svima... [:)][:)][:)][:)][:)][:p]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Igi - samo te posmatram [:)]

pa zar ne mozesh da skinesh pogled sa mene. Pocinjesh da me uznemiravash a ustalom vec sam ti dao sliku.

ipak, evo ti josh jednom link http://solair.eunet.yu/~extreme/ja1.jpg [:D][:D][;)]

ne brini se drale, tvoje tajne su sigurno kod mene. samo cu ti se javiti kad mi u buducnosti bude trebao kredit ili investitor za neki projekat.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ili bas namerno da ga pustimo da dodje, zakljucamo vrata i ocitamo mu bukvicu?

JBG glavni od'o si se. Nije dolazio bash zato shto je racunao na to, a ti mu sad potvrdio.

Trebali ste polako da ga barite, da se opusti, pa kad dodje da ga poklopite. A sad, nishta...

[:D][:D][:D]

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

M@kER,Jan 22 2005, 11:35:48] xomi

cudno...nesto sam se izmenio ovih dana...plasticne operacije cuda cine...:)

ne nisam to ja...jedina slicnost sa doticnim likom je sto obojica imamo dugu kosu...

e da...umalo da zaboravim...kole sretno ti bilo...i da zivis jos 100 godina i tako to...:)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Trebali ste polako da ga barite, da se opusti, pa kad dodje da ga poklopite. A sad, nishta...

Ma s obzirom da je ovih dana aktivan na forumu, danas ce sto posto ponovo da nestane jer mu je istekao net/presao je ulicu na crveno/napio se/bio na slavi/imao druge obaveze, tako da on to nece ni videti do petka.

e da, 90% netju dotji sad u petak...josh jedno vojnichko pijanchenje u najavi =o))

Kole, ju mast bi kiding? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...