Jump to content

Nokia N-Gage


dovlagsi

Recommended Posts

Ako neko slucajno (bilo kako) naleti na sivo-zelenu Nokiu N-Gage IMEI koda 351521002195766 nek zna da je ukraden.. i to danas, tako da je moguce da ce mozda biti vec sledece nedelje u prodaji, a nema ih bas mnogo po oglasima i sl. Ako su kradljivci dovoljno glupi, onda ce wallpaper biti budzena Toyota Corolla i izmedju ostalog imace igricu FIFA 2005.

U svakom slucaju hvala, iako je ovo zaista 1:1000000...

e-mail: dovlagsi@klanrur.rs

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

auuu

tesko da ces uspeti da je dobijes nazad

a kako su ti je ukrali

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

mislim da se fonovi vishe ne zavaljuju tako ..

nego oni shto se maznu preko se zavaljuju kod nas, a nashi preko - jel je sada suvishe lako uci u trag kradenom mobu .. jel si prijavio ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Da, prijavio sam ga i zaista je cajkan rekao ono sto Lucky spomenu..

Isto tako je bila prijavljena i caletova Nokia 7650 pre par godina i bila je ista spika oko IMEI koda. Videcemo... al' mene bas zanima sta ce sa tim N-Gageom? Jedino negde preko da ga zavaljuje... il' nesto slicno.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...