Jump to content

Najbolja televizija


koji od ovih kanala najvishe gledate???  

83 members have voted

  1. 1. koji od ovih kanala najvishe gledate???

    • 1
      3
    • 2
      0
    • 3
      0
    • B92
      43
    • BK
      8
    • PINK
      8
    • OSTALE...
      5
    • NE GLEDAM TV
      9


Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ko mi ono rece, neko na rhh-u

Koja je slicnost izmedju hodaca na zici i coveka koji jebe Lunu Lu (vec je smesno zar ne).

Obojica se mole da ne pogledaju dole.

Ne dirajte mi Beckovicku i Bobicku, zene vladaju. A B92 je najbolje opisao moj ortak, pederska televizija (ne u smislu da tamo ima pedera nego da se tako ponasaju, kurvinjski, ali je nekako pederski bolje, punije).

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ajde sada vi meni recite kako mozete da kazete sledetje: "gledam Pink zbog filmova", kada dotichni Pink pushta iste filmove iznova i iznova i iznova i tako forever.

E sada, realno gledano ja ne gledam puno TV a i kada gledam to je zbog: poneki dobar film (iako retko daju na TVu film koji nisam gledao) ali i to minimalno pored DivXova i DVDova, NBA, neki fudbal, emisija (tipa one naucne/zivotinjske/dokumentarci sa B92 i BK).

Baj d vej par pitanja posto jelte ne gledam mnogo TV:

Ko je Ninoslav?

Video sam tu Lunu par puta (to je ona plava sa B92 sto vodi neku emisiju o kvazi modi i svemu shto je kao In?)... shto vam je ona toliko gadna & stuff? Kapiram da zena ima 35+ i da izgleda okej za svoje godine!

Ko je Milica? Ona sa kratkom kosom sto je preshla sa Metropolisa (valjda)?

Takodje, obratite paznju na RTS1. Ubacili su par ok emisija i pushtaju uglavnom dobre filmove.

I da, ne znam zashto ne volim mnogo serije. Od (a ni pre) Mutjki i Dosije Iksa nisam nishta gledao iz serijskog programa.

Baj d vej, shta tako lepo ima na Animal Planetu da ga gledate u tolikom broju? :p

Pozd.

Link to comment
Share on other sites

ne gledam ni jedan kanal samo da bih gledao tv, gledam samo kada znam tachno sha se daje, tj. kada mi idu serije ili filmovi koje sam oshacovao u tv dodacima. zabole me sho je b92 antisrpska ili pink seljoberska jer ne gledam nikakav domatji program(ni zabavnog ni informativnog karaktera) domatji kanali su mi zanimljivi samo zbog inostranih stvari, npr. bbc-evi dokumentarci... Muziku koju slusham ne pushtaju ni na jednoj tv tako da mi sa te str. tv i nije faktor. Od gorepomenutih programa koje pratim b92 daje najvishe, a BK je krenuo jedno vreme sa dobrim filmovima, ali su se ofucali, valjda bugulub shtedi pare poshto je provalio da netje dotji na vlas da se nakrade josh vishe. Od stranih rado gledam travel, animal planet i jedva chekam da dobije discovery i national geografic, a i hallmark povremeno pusti neshto solidno. Od domatjih vredi pomenuti 3k jer su zeshtje opushteni, ali nedostatak sredstava ih sprechava da se razmahnu

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

ne gledam domace televizijske kanale,ali bih ipak b92 spalio, sterilisao sve urednike, posebno informativnog odnosno politickog programa, cvijanovica obesio naopako na sred terazija kao meksicku pinjatu i napravio svinjac na mestu zgrade televizije

I AGREE

mada, cvijana ne bi dirao, u pocetku je bio jako cool

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...