Jump to content

prelazak HL1 za 45 minuta


Sasuke-kun

Recommended Posts

doduse nisam ja ali sam stavio to u naslov da bi vas navuko....

dakle... film je jedan lik snimio i okacio i ja ga skino i voila...

cela igrica je tu! kako je moguce? ja sam tu igricu razvukao na ko zna koliko sati igranja! ovaj lik je sve naucio napamet

From: http://ia200132.eu.archive.org/hdd1/movies...lfLife_4545.avi

To: C:\nob\HalfLife_4545.avi

Size: 162.0 MB (169,779,200 bytes)

Transferred: 162.0 MB (169,779,200 bytes)

evo iskopao sam .....

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

znachi sad sam odgledao ovo i ako se ne secam dobro igre .. ono nisam mogao da verujem shta ovaj lik radi .. znachi ovo je jebeno PERVERZNO !!! .. mislim dobro oni skokovi .. al ona 2 skoka onaj prvi gde ne ode da se zalechi uradi neki mega giga skok posle koga mu ostane 20hp a da ne pricham o onom drugom sa granatom gde odradi i ostane mu 1hp !!! mislim da je lik totalni sajko ono ne znam .. chak i ako sam na 2 mesta uspeo da provalim da je loadovo .. sve jedno da mi je neko rekao da je moguce kladio bih se u to da ga cmoknem u dupe i iz suvog rispekta prema ovome bih to i uradio .. ono mislim koliki freak morash da budesh da bi ovo znao sve da odradish u dahu

taj lik koji je presho fo2... za 19 min... il 9... nisam siguran da je 15... nego... ae za manje od 20 min.... lik je baja:D

mislim da je bilo u pitanju za 15min stim shto je on preshao za 7min a 8 minuta se vrti odjavna shpica .. al dobro to je vishe mozak ono kad skapirash kako shta da uradish ne mozesh da zajebesh .. a ovo je jebeno ogromni skill

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

imao sam mirror, što mi nisi rekao nešto danas na msn-u.. eno fajla u c:/sbb na desert mašini, skinuo se za 5 minuta..

moj ortak iz slovenije 100mbit na poslu.... ne pitajte koliko brzo... izracunajte sami

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

moj ortak iz slovenije 100mbit na poslu.... ne pitajte koliko brzo... izracunajte sami

a moj ortak u Nemachkoj na faxu 3gb =) hohoho .. kakve to veze ima sa bilo chim ?!

Ma ok ... jedino sto ne znam da li cu pre moci da dlujem ili da cimam militja za petak.

1) minimum 4h za dl + kesh za net

2) 15sec za poruku + ~4 din za istu

mislim da je rachunica jednostavna ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

OMFG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LJUDI , jebote, ovo je neverovatno!!!!

ZNACI OBAVEZNO SKIDAJTE OVO !!!!

Ne secam se da me je neki avi OVAKO odusevio, znaci sta lik radi, kakve fore, jaoooooo bem ti sve!

Bolesno majke mi, sve zivo je nastrebao, zna TACNO sta kako gde da uradi, baci bombu, itd.

Jos na pocetku sa onim vratima kad zaglavi naucnikom... Znacete na sta mislim kad budete videli.

znaci OBAVEZNO skinite i gledajte, stvarno je lik neverovatno dobro odradio posao.

Link to comment
Share on other sites

Covek je definitivno bolestan ...

1. Kada montira one detonatore na zid pa preko njih preskace dalje ...

2. Kada koristi one bube da bi se popeo visoko

3. Kada koristi onu "varilicu" na sekundarnom (kad se napuni) pa se pomocu nje odbaci

4. I naravno grenade/bomba skokovi ...

Da ne spominjemo delove kada Blast Pit predje za 3 minuta (a meni je trebalo jedno tri dana ;)) kao i onaj deo kada prvi put naidjes na ono cudoviste sto ima bacac plamena pa treba da ga sprzis na onu struju ... to je presao za bukvalno 10 sekundi ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...