Jump to content

Industrial/Electro


Sajro

Recommended Posts

JA JA JA SLUSHAM!!!!

Imam neshto...al za nekih mesec-dva najdalje bi trebala bash doosta toga da nabavim...poshto treba da pushtam istu u jednom klubu ali otom potom....

shto se foruma tiche, imash na yumetalu deo foruma za goth, elektro, ebm, dark itd...

oO

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad smo vec kod kultne rupe...juce sam bash bio u akademiji,prvi put posle njenog zatvaranja('90 i neke).ebm,darkwave,futurepop najt... i ok je bilo,nema puno ljudi(sto je i ocekivano),ali skupo pivo majku mu za jednu "rupu"....85 din.Kao i uvek na dark,gotik,ebm najtovima bilo je par veoma cudnih ljudi :>

Iako je Akademija na "boljem" mestu,meni je KST kao kultna rupa bolji,nekako mi vishe odgovara jedna prostorija sa cetiri stuba,nego 3-4 pregradjene sobe.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

daj bre Radoshe .. KST .. koji je to horor  [xx(] pa to je gore od svega !! mislim jeste da sam izlazio tamo al to je doba neprilagodjenosti =) mislim ono je stvarno dno-dna ..

ha ha ha...pa naravno da je dno dna,sasvim se slazem...i akademija jeste bolja kao klub,ali kst ima prostoriju u kojoj mozes bolje da "manevrishes" ;>

Nego sto se tice ebm-a,kad budem nashao vremena bacicu mail pa da se dogovorimo oko snimanja Cyro.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

hotju...ali na ovom forumu nema mnogo njih koji to slushaju...nazhalost u manjini smo:(

e, poceo sam i ja ovo da slusam, dobili ste pojacanje [;)]

majku mu, kakav je moj muzicki spektar...

Bole, mnogo si mator, donecu ti Pola Enku...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ne, ozbiljno...

zato i kazem da mi je spektar neverovatan

poceo sam sa Convenant-om pre nekog vremena, a sada mi je aktuelan OST Vampires - The Mascarade...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Bah kad god neko spomene Covenant, ja pomislim na Covenant (Kovenant), metal bend [:p] . Mada i njihov poslednji album je prilichno industrialan, sa puno elektronike i takvom atmosferom...

Nisam slushao industrial narochito ali mi je okej mjuza. Prosto me mrzi da nabavljam te stvari, ionako ne stizem da posteno preslusam sve sto imam ...

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Bah kad god neko spomene Covenant, ja pomislim na Covenant (Kovenant), metal bend [:p] . Mada i njihov poslednji album je prilichno industrialan, sa puno elektronike i takvom atmosferom...

Nisam slushao industrial narochito ali mi je okej mjuza. Prosto me mrzi da nabavljam te stvari, ionako ne stizem da posteno preslusam sve sto imam ...

zar nisu oni 'The Covenant'?

Link to comment
Share on other sites

Da pojasnim [^] ...

Black metal grupa Covenant posle svog prvog albuma (koji se inace smatra jednim od najkvalitetnijih blek albuma posle '95) menja ime zato sto odlucuju da budu vise neki Industrial Black metal, kako oni kazu "Future Metal" a posle taj naziv menjaju u "New Age of Metal". Posto njihov zvuk, njihove muzike pocinje da lici sirokoj narodnoj masi na "techno", Electro Industrial grupa Covenant podize tuzbu (s'pravom) i metal Covenant gubi pravo na ime. Tada zbog unutrasnjih problema Hellhammer izlazi iz benda (ne svidja mu se taj tip "Future Metala"...), bend menja ime u The Kovenant i skuplja jak tim, "One-Man-Project" likova koji prave stvarno nesto NOVO, SUPER, JAKO na Metal sceni. Ali sa svakim albumom oni postaju sve vise Industrial/EBM nego taj "njihov fazon" tako da se S.E.T.I moze definisati kao Industrial koji najvise lici na Industrial Metal od proslih radova koji su bili Industrial Black Metal. Sve u svemu, ako su price tacne The Kovenant sa sledecim albumom postaje cist Industrial/EBM ali ce zato, 100%, izgubiti neke od clanova benda...

Baj d vej, hvala svima koji su odgovorili na topic/private i pomogli mi da nabavim ziku, sada se drogiram sa preko 20giga Industriala + jos treba Kruko da mi da jedan pun DVD... bice gaaadnooo, Industrijal droZa! [:p][:D]

Link to comment
Share on other sites

..kako oni kazu "Future Metal" a posle taj naziv menjaju u "New Age of Metal"..

najsmeshnije mi je kad bendovi sami izmisle naziv za svoju muziku

(Nu i Progressive su najneinventivniji od cele rulje)

btw thx na objashnjenju

Link to comment
Share on other sites

Yeah, they actually did. They dragged us to court, and in the end we had 15 minutes to come up with our new name. By the way, that band is GAY(laughs)! We have outsold them ten times over, and we were the ones who had to change the name and everything.

[:D]

Eto sta je Nagash iz Kovenant imao da kaze na to ...

Bend je dobio grammy (lol) u Norveskoj za Nexus Polaris - inache jedan od najboljih metal albuma imho ... licno ne znam za drugi primer gde je extremna muzika negde dobila grammy ...

Meni je bio strava bend i pre i sada, NexusP i Animatronic narochito ...

A progressive nije bezveze naziv, to je pravac koji se sasvim razlikuje od ostatka metala i zasluzuje zaseban naziv ... Kako bi ti inache deklarisao Dream Theater i Symphony X ?

Nu metal je shit for the most part, ima crossover bendova koji vrede nesto, ali mwah ...

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

ne slusham metal tako da nemam kvalifikacije da se hejtujem sa tobom po ovom topicu [:D]

Ali mogu da primetim da je princip 'gde svi tu i mali Jose' - svaki smer muzike ima Nu i Progressive pravac, iako zapravo u vecini sluchajeva nishta progresivno ne donose..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...