Jump to content

Hrana! :)


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LJudi jos jedna mnogo dobra stvar

Crni hleb se prepece, u njega se utrlja beli luk (onako pola cena barem) i prelije maslinovim uljem...f e n o m e n a l n o :)

@Pajsi...nije da ne volim sendvice, ali sve sto ima neko malo bolje meso (tipa pecenica/prsuta) u kombinaciji sa nekom fetom/kajmakom/sjenickim, parikama, kiselim krstavcima, lukcicima iz tursije, ukiseljenim kukuruscicima, jelte :) , itd vise volim da mezim nego da sendvicarim :)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, nikad bolja tema... Sve mi je "slatko" da je chitam [:)]

ja volim shto vishe zachina... ali majonez je uvek prisutan :)

moj namaz: urnebes, majonez, pashteta, krem sir

sendvich: chajna/salama/prshuta, kachkavalj (mocarela), senf, urnebes, pechurke, krastavchici...

nekako volim kombinacije ljuto/kiselo...

Link to comment
Share on other sites

majonez + kackavalj = meni dovoljno :)

mada kada nabacim jos neku svezu sunku ili cajnu, jos sam srecniji ... + naravno pavlaka ako je ima :)

Kecap negotivim na sendvicu, neznam sto ...

Salate tipa ruska ili pileca samo u kupovnim, kuci to mnogo nepraktikuju.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

slažem se, kole.. plus određeni namazi ne idu sa određenim vrstama mesa i hleba.. ali to je za ožderavanje prosečnog srbina previše razmišljanja, naročito pošto ide varijanta "daj sve iz frižidera"..

Link to comment
Share on other sites

Kontam ovde su svi Majonez fans , a ja ga mrzim jakoooo.

Imam vise kombinacija:

1.Kada pravim preklopljeni sendvic onda:

pavlaka,kecap,praska sunka,sir(koji ima u fridgeu,zelena

2.Kada pravim samo na jednom parcetu hleba:

pavlaka,kecap,sunka i onda narendam odgore mozarele i stavim u rernu da se malo zapece i otopi sir [:p] to je vrh.

Link to comment
Share on other sites

smatram da ako sendvich ima preko 4 ukusa da ne mozhesh osetiti sve i ta je to waste of resources...

zavisi koje i kako rasporedjeno ..

Kecap negotivim na sendvicu, neznam sto ...

da ni ja .. a moze u svim ostalim kombinacijama .. bash je ptri

slažem se, kole.. plus određeni namazi ne idu sa određenim vrstama mesa i hleba

chekaj .. ti kod kuce imash u jednom trenutku 3 vrste hleba pa kao mozesh da birash =) ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

mozhe da bidne vishe od 3 vrste hleba u kutji opusteno...ponkad su chak i dve vrste svezhe (od danas ;o)))

inache, totalno su mi debilni oni americhki "club sandwitch" fazoni, gde imaju 2 parcheta leba od po 1.5-2 cm i izmedju njih 3-5 cm nadeva (nesto kremasto uz leb, 1-2 lista neke salate i jebenih 4 cm raznih mesa?!?!?!aloooo!!!!!)

lichno imam 10ak omiljenih kombinacija i ne mogu da se odluchim ni za jednu specifichno =o)

recimo

Integralna pogachica + Hellmans Dizhonez sos + Ementaler + Piletji karabatak(pechen na plotni)+ Krishka cvekle (opciono =o))

Link to comment
Share on other sites

u Neratovicama u "Plusu" =o)))

mada mislim da ima i u Merkatoru novom posto tamo neki ortejsi kupuje fenseraj artikle

u roditju nisam bio mesecima, ne znam dal oni drzhe

also Hellmans Tatarska omachka je mlogo najboljsha, al dizhoneza je pikantnija ;o))

ironichno najskuplja stavka u navedenom je Eeentaler koji ne kupujem "divcha" nego se isprsim za zlo skupi holandski (1g = 1,x din pa vi vi'te kol'ko je to =o(()

sto se tiche "ovo je obrok" acije =o) zapravo sve je to manje (po velichnini i hranjivosti) od pola leba po pola pa da krenemo sa filovanjem majonezom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...