Jump to content

Hrana! :)


Recommended Posts

evo bas sam si napravio sendvic i mogu vam reci da sam uzivao! to me je inspirisalo da VAS pitam sta vi volite da stavljate u sendvic!

obozavam da sam sebi spremam sendvice, niko to ne moze bolje nego kada sam sebi napravis sendvic! ja preferiram okrajak, pa lepo stavim prvo majonez, cajna, kiseli krastavci, sir (trapist ili topi tost) i na kraju kecap!!! to je MOJ sendvic, taj najvise volim da jedem :)))

vi? okrajak/kriska? prilozi?

a kada kupujem onda obicno stavljam rusku, nekada pilecu, mada volim i da eksperimentisem sa salatama! dok sam ziveo na zvezdari obozavao sam da jedem u salad baru (ruzveltova), imaju veeeliki izbor salata :)))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo je vec bilo ohoho jos pre jedno dve godine.Ali ukusi se menjaju pa da opet

dobijemo kolekciju recepata brze hrane u html formatu.

Ja imam vise kombinacija koje volim ali dve njcesce su:

1)majonez,salama,zelena salata,kiseli krastavcici,trpist

2)ketchup,sunka,pavlaka,kisala paprika,gorgonzola

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

E jebi se, sad sam gladan [:D]

Feta, paradajz, kachkavalj, pechurke, zelena salata i pavlaka.

Patent sendvich u Salad baru :p

UH!

Pajseru pa ti si car

Al vidi ovo...feta koja je stajala u maslinovom ulju sa origanom na sve to bi isla jos bolje..ghaaah :)

Ja ne volim sendvice

Vise volim da naseckam meso i sira i kiselog kupusa..uh

Ovo sto je pajsi napisao vise bi islo kao neka salata...ghhhh :)

Link to comment
Share on other sites

podloge: beli sir, kajmak (domaci), kajmak (kupovni), pavlaka, filadelfija

some: prashka shunka, prshuta, njegoshka kobaja, zimska, slanina, suvi vrat, tunjevina

povrce: zelena salata, kupus, masline, paprika, paradajz

nadev: majonez, tartar, origano, aleva paprika, kachkavalj, jaje

neka kombinacija od gore ponudjenih stvari .. tj sve zavisi shta ima u frizu

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

UH!

Pajseru pa ti si car

Al vidi ovo...feta koja je stajala u maslinovom ulju sa origanom na sve to bi isla jos bolje..ghaaah :)

Ja ne volim sendvice

Vise volim da naseckam meso i sira i kiselog kupusa..uh

Ovo sto je pajsi napisao vise bi islo kao neka salata...ghhhh :)

Dovuchesh se jednom do metroa i ja te vodim u salad bar na ovaj sendvich .. Ako ti se ne svidi pa ne znam [:D]

p.s. pechurke as in pechurke salata :)

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

crni, razani ili integralni hleb (one bobice daju mnogo dobar ukus), krem svapski sir, tunjevina, paradajz. nista vishe. ali u poslednje vreme sam prestao da jedem hleb, pa sada moram da nabadam ove sastojke iz tanjira.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

volim dva tipa sendvica...

topli[pizza salama[ili neka druga po izboru] , topsi[topljeni sir] , kechap , origano]

obicni[margarin , carnex parizer , majonez[sve sem mayovite] , po mogucstvu malo kecapa ili paradajiza , narendani kachkavalj]

to je to...:)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

evo bas sam si napravio sendvic i mogu vam reci da sam uzivao! to me je inspirisalo da VAS pitam sta vi volite da stavljate u sendvic!

obozavam da sam sebi spremam sendvice, niko to ne moze bolje nego kada sam sebi napravis sendvic! ja preferiram okrajak, pa lepo stavim prvo majonez, cajna, kiseli krastavci, sir (trapist ili topi tost) i na kraju kecap!!! to je MOJ sendvic, taj najvise volim da jedem :)))

vi? okrajak/kriska? prilozi?

a kada kupujem onda obicno stavljam rusku, nekada pilecu, mada volim i da eksperimentisem  sa salatama! dok sam ziveo na zvezdari obozavao sam da jedem u salad baru (ruzveltova), imaju veeeliki izbor salata :)))

Salad baru...jao Zvezdara zakon!!!

Ovde sam za letnji rasput jeo mesec dana za dorucak i veceru jedan isti sendvic,a sastojao se od:

1)pileca salata

2)govedja salata

3)corn salata

4)pizza salata

5)malo majoneza

6)kecapa

7)sargarepe

8)i malo vise kackavalja

kad sam dolazio govorio sam samo "moj standard za poneti" i nisam morao da se cimam da li sam stavio sve od priloga...

Nazalost posle tih mesec dana mi se smucilo ali polako postajem ponovo zavisan od tog sendvica.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...