Jump to content

Bridget Jones


Recommended Posts

Da, gledao sam. Evo kako to izgleda. Film je malo usiljen, sve vreme, mada ima i opustenih delova. Humor ima uspone i padove, ali nista specijalno. Sto se mene tice ni prvi deo nije bio bas nesto, tako da ni ovaj drugi svakako nije. Gluma je ok, narocito Hju Grant, a Rene se nagojila toliko da je to neprijatno, cak bih rekao bespotrebno. Radnja, onako, ima nekoliko svetlih rediteljskih zahvata, zaista originalnih, kao kada je ceka taksista da se presvuce i scena u Tajlandskom zatvoru, sve ostalo je bezveze. Ima jos jedna tuca izmedju dvojice glavnih likova. Ako ste u stanju da se dovoljno opustite, gledajte ovaj film, u bioskopu sa devojkom ili zenskom osobom, kod kuce sa bilo kim ili nisakim.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ne laki

bila je smeshno mrshava

pa se udebljala za film

pa je opet smrshala

=o))

i 99% amerike je mrzi zbog toga =o)

a fazon je da ima jaku volju i samo pazi sta jede

inache meni je sada na golden globe bila samo tako ruzhna ovako mrshava+cran kosa = bleurgh....

Link to comment
Share on other sites

za 10 miliona dolara po filmu strasno je njoj tesko da nadje odgovarajuceg nutricionistu ili nekog drugog lekara koji ce uciniti da te promene kilaze budu maksimalno bezbolne

Da budem iskren, oduvek me je interesovalo kako izgleda taj "proces ucenja" ili "proces budzenja" ili cega god kad od nekog glumca za 3 meseca naprave nesto drugo (tipa nabilduje se do jaja, ili nauci da se bije i slicno) a "normalnim ljudima" treba po x godina.

Link to comment
Share on other sites

Ne slusate vi Koleta. U konkretnom slucaju Rene je rekla da jednostavno kada treba da se nagoji puno jede, a da kad treba da smrsa zna da se kontrolise (pretpostavicemo i prigodan metabolizam) i da nije ni na jednoj da izvinete kuri mrsavljenja i da je vise ne smaraju sa tim.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

pa to je rekla zato što nutricionista nije hteo da joj da pet miliona dolara da bi ga reklamirala.. verovatno jadnik nije mogao da dobije toliki kredit od banke, iako bi zaradio bar deset puta toliko u prvoj godini.. :)

što se tiče glumaca koji za tri meseca nauče da se mačuju iako su to ranije klinci učili celog života, kapiram da ih nauče da samo izgledaju profi, a ne da to zapravo i budu.. plus je baja koji ih je učio sve vreme s njima na snimanju itd..

Link to comment
Share on other sites

Pazi ako uzmemo npr. Toma Kruza u Samuraju, spremao se 8 meseci intenzivno, moj ortak koji je sensei aikidoa kaze da odlicno radi i sa macem i bez, znaci samo da je Tomi boy profi. Dalje, neverovatan napredak se vidi kod Kijanua u drugom i trecem delu matrixa, ali kada se u drugom delu bori protiv onog Kineza sto cuva Prorocicu, vidi se ogromna razlika.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

i sad ja kad krenem da prosipam mudrolije laki ce da se pogadja... =oP

elem

ne nauche da budu profi vetj samo da izgledaju tako

oni koji ce da gledaju smrt Mace Windua u SW ep III neka znaju da je am Jackson vezhbao koreografju od 104 pokreta tokom 2-3 nedelje i onda su to snimali 6 dana i on onako izgleda zato sto je tako izmontirano

Rene tvrdi da sama kuva u nekom kevinom restoranu da je opustena totalno...ne branim je nesto no da je bila kod nekoga znalo bi se, holivud je vece selo od beograda

Finaly

gledacete film Million Dollar Baby

za taj dilm je Hilary swank nabacila 12kg mishitja!!!

na stranu sto je igrala u karate kid 4, to je bilo pre 15ak god =o)

sada je ushla u teretanu i 3 meseca trenirala box + tegovi + ISHRANA

i to

da bi se mishitji stvarali pored vezhbanja ispravan rezhim nalazhe unos sulude kolichine proteina NO da bi se to uradilo ne mozhesh da se najedesh odjedared = nemere, nego svakih 2 sata po 200njek grama proteina i tako celog dana

ALI da bi mishitji fino rasli pored vezhbanja i dobre ishrane treba i preko 9h sna dnevno!?!

i sta onda

probudish se

jedesh

vezbash, jedesh, vezbash, jedesh pa u krug sve do predveche

legnesh

spavash 1:45, budish se, jedesh spavash 1:45, budish se, jedesh i tako do jutra

naravno da ovo troshi vreme i pare i mozak no to je cena...

Link to comment
Share on other sites

pa pazi nije debela nesto extra rene u filmovima...mislim jeste debela "po zhenski" (to je ono kaa se ribe tripuju da su preterale pa moraju da postanu anoreksichne po svaku cenu =o)) no nije FAT. =o)

takodje posto si chitala knjige najverovatnije ti se filmovi netje svideti...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...