Jump to content

Shmrc...


Recommended Posts

Ne mogu da citam svih 8 strana, zabolece me glava, ali da zovem cicu na zurku, a ona mi kaze "E samo da dovrsim q3dm8" bilo bi dovidjenja, dovidjenja, lepo nam je s vama bilo =)

Tako da tjuti i drkaj sad momak :)

pa dobro nije bas tako bilo...ona ga je zvala i on je "valjda" rekao da ne moze odmah da dodje...bar po njegovoj prici spoznajem da nije bas bilo u fazonu...mrs bre igram bfme...ali nema veze...:)))

balroze[comzi] sad si bas ispao debil...pa sto kaze cali...ona se 100% lozi na fajt...pa ono...sad jos samo fali da joj se vratis...ono kao izgubljeni princ...i ispasces totalna dileya...:)))

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako si me pwnovao sada, Lacky 

Najiskrenije mi uopste pwn nije bio na pameti kada sam pisao post. Samo sam se setio one "Koja ti je omiljena mapa" spike sa drenika i tome slicnih ... i lepo se nasmejao :) Naravno, ima tu jos kao na primer one oko toga ko ce da "overi" 1000. post i taaaako :)

Link to comment
Share on other sites

brate,gari,krusty sve jedno je.

Danas sam video onog krezubog lika i po izgledu malo mu je usna otecena i oko zatvoreno ali ovako normalno se krece.Izgleda da ga nisam dovoljno dobro navatao.

Ponovo kenjao ono kao:''sacekacu te posle skole sa ortacima" [:p] tako da nisam mogao da ga ponovo iznavlacim posto je imao ortake oko sebe a posle skole nista nije bilo.

Bilo kako bilo mene uvo zabole.Mora da je velika cava cim nemoze sam da me prebije a i pitanje je da li ce moci sa ortacima.

A sto se tice nje nisam je video posto ide u suprotnu smenu ali sutra kada me vidi ima da pocne da me smara sto sam morao da joj uplavim decka.

Link to comment
Share on other sites

Hah u NS-u vecina govori gari , i tako odem u BG ili negde pa kad kazem , a mase me gleda ko popizdelog :))

a shta ja da ti kazhem kad je meni ortak iz Vojvodine na treningu kazhe: 'daj gari, shto me tovarish?'

samo sam mu dao WTF!? pogled

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...