Jump to content

Shmrc...


Recommended Posts

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ex kad bih ja samo to imao ali naravno nemam jer da to imam sigurno ne bi isao u skolu a neverujem da cu imati 4000e u kesu to neverujem pre bih rekao da ti toliko imas a mozda i vise

necu sad da budzim postove...posto su privatne teme zabranjene...ali ovo je vise nego bezobrazno reci liku koji ima po 50 dinara za uzinu i 50 za prevoz...jedva uspem da kupim jeben zvakace gume...!!!...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

E odvratni ste po 1000-ti put!

Lik je bio retard pa je poispaljivao ribu zbog igrica i tako mu (ti) i treba!!

A sad shto joj je novi chkode kupio mob, shta s tim? da vama riba kupi mob, jel bi ste odbili da ga primite mozhda?? e pa mozda bi i ja svom dechku kupila mob ili neshto slichno da imam kesha, pa to ne znachi da je neko tu sponzorusha-ili samo baronishesh da bi ispao manje kriv shto si ispao Krele?

oO

 

Link to comment
Share on other sites

A sad shto joj je novi chkode kupio mob, shta s tim? da vama riba kupi mob, jel bi ste odbili da ga primite mozhda?? e pa mozda bi i ja svom dechku kupila mob ili neshto slichno da imam kesha, pa to ne znachi da je neko tu sponzorusha-ili samo baronishesh da bi ispao manje kriv shto si ispao Krele?

pa sve zavisi .. mislim neki pokloni povlache razne uzrochno-posledichne veze

a i koji je to fazon da 2-3 dana ribi kupish mob ?! jel je ovaj lik to uradio .. mislim to mi lichi na "furash samnom zato shto sam ti kupio mob" jel tako .. jel to odlika sponz .. jeste .. i rest my case =)

btw imala bi ti pare da kupish malom hejteru mob kad ne bi popila sve pare =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

A sad shto joj je novi chkode kupio mob, shta s tim? da vama riba kupi mob, jel bi ste odbili da ga primite mozhda??

Taj rad, pogotovo ne posle par dana veze...ni par nedelja, ni par meseci.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

E odvratni ste po 1000-ti put!

Lik je bio retard pa je poispaljivao ribu zbog igrica i tako mu (ti) i treba!!

A sad shto joj je novi chkode kupio mob, shta s tim? da vama riba kupi mob, jel bi ste odbili da ga primite mozhda?? e pa mozda bi i ja svom dechku kupila mob ili neshto slichno da imam kesha, pa to ne znachi da je neko tu sponzorusha-ili samo baronishesh da bi ispao manje kriv shto si ispao Krele?

Sta se ti mesas ko je tebe uopste nesto pitao,ti ne znas tu devojku i zato nemoj mnogo da kenjas.

Sve bi ste vi devojke poletele kada bi vam neko nesto kupio.I vecini devojaka je lepo sve dok im decko ima dubok djep a kada se isprazni onda nestanete i trazite novu potencijalnu zrtvu.

Ne kazem da su sve devojke takve ali vecina jeste nazalost.Ne kazem ja ovo za tebe uostalom ja te neznam a i nezamimame kakva si.

A to da li sam ja retard ili ne to nije na tebi da odlucis na osnovu jedne price.

Link to comment
Share on other sites

Sta se ti mesas ko je tebe uopste nesto pitao,ti ne znas tu devojku i zato nemoj mnogo da kenjas.

ako ti smeta nechije mishljenje nemoj da kachish privatne stvari na forume..

realno, dz te sabila [^]

Ne kazem da su sve devojke takve ali vecina jeste nazalost

ochigledno ne poznajemo iste ribe..

u ravu si dodushe za neke stvari, ali poshto te svi tapshu po ramenu moralno sam obavezan da branim drugu stranu [;)]

Link to comment
Share on other sites

A to da li sam ja retard ili ne to nije na tebi da odlucis na osnovu jedne price.

Nisam rekla da si u globalu retard nego samo u datoj situaciji. Trazhio si nashe mishljenje, dobio si.

@Maud: Hejteru ne bi qpila mobilni (ima neki ok chini mi se) nego neshto drugo... (hehehe) :))) btw jeste da najvishe troshim pare na pivo (kad imam), al ne samo za sebe :P, dojim i Heytera i ortake...kad imam

Priznajem jeste malo glupo mobilni posle dva dana - ali u sluchaju da je to uopshte tako bilo

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...