Jump to content

Sajam


Recommended Posts

Filip Moris besplatna zurka .. svi koji su uchestvovali na neki nachin u anketama su dobili karte .. nevidjena ispala je shto je bilo 15.000 karata izgleda tako da od 12-02 niko nije mogao da udje i da je imao kartu

unutra koliko sam video po slikama scenografija extra !!! znachi neshto nevidjeno kod nas neke perverzije od leda qrac palac .. poshto mi je bila riba tamo znam da je ozvuchenje bilo govno tj dobro se chulo samo ispred bine, muzika je bila za shiroke narodne mase dobra (tim delux, sister bliss i pete tong) .. za nekoga sa istanchanim ukusom bi bila kapiram onako ..

kao neki rejv u kratkim crtama =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Bio sam ja, doduse nisam mogao da udjem. Nisu podelili 15000 nego 24000, posto sam pricao sa organizatorima, a hala prima, navodno 4000, nisu cak usli svi iz organizacije. Panduri su poludeli, delovali su potpuno izgubljeno. Napolju je cekalo 1000 ljudi da udje, ceo parking sajma bio je popunjen, jedina dobra stvar je sto je grad bio prazan, za subotu, pa je moglo da se udje u klubove.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

,Jan 17 2005, 13:05:14] Bio sam ja, doduse nisam mogao da udjem. Nisu podelili 15000 nego 24000, posto sam pricao sa organizatorima, a hala prima, navodno 4000, nisu cak usli svi iz organizacije. Panduri su poludeli, delovali su potpuno izgubljeno. Napolju je cekalo 1000 ljudi da udje, ceo parking sajma bio je popunjen, jedina dobra stvar je sto je grad bio prazan, za subotu, pa je moglo da se udje u klubove.

hahaha kako je ovaj bole urban [8D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...