Jump to content

:: flash igra :: Elektra


Recommended Posts

Sasvim sam slucajno naleteo na ovu flash igru dok sam gledao trejler za film itd itd.

http://game.elektramovie.com/

O cemu se radi?

Na pocetku odaberete svoj user/pass, na koji vam se kasnije belezhe statistike - pobede, porazi, izjednaceni mecevi i ukupni ranking.

Svi fajtovi se odigravaju u arenama za po tri igraca (maksimalno) pri cemu ih ima mislim 70 ili 80. Uvek mozete igrati protiv kompjutera, ali to nije posebno zanimljivo, vec je mnogo bolje igrati protiv drugih ljudi na serveru, sto ce reci da pikate MP sukobe za 3 igraca.

Mozete da izaberete 8 likova (svi iz Elektre) a mecevi se odigravaju po turn-based sistemu na "tabli" koja je podeljena kao satje na veliki broj polja.

Svaki karakter poseduje helt bar i eneriju (koju koristi za napade), pri cemu svaki karakter ima neku specijalnost (jedan preskace polja, drugi je snazniji, itd itd)

Mozete da se pomerate / blokirate / vracate eneriju / udarate pri cemu svaki lik u igri poseduje tri udarca koji zahvataju izvesni broj polja oko vas, dalje od vas, u ravni, liniji, itd itd. Recimo Elektra ima strelu koja ide pravolinijski (izmedju ostalog), Stick poseduje lotosov udarac koji roka u radijusu od 360 stepeni, i tome slicno.

Meni se igra izuzetno dopala, mozda vama nece, sta znam, ali ako vam se svidi, slobodno postujte ovde ili na ICQ/MSN vreme pa da otpikamo pokoju.

Link to comment
Share on other sites

ja taman poceo da igram i puce veze tako vec 3 puta :D

sad cu opet da probam pa sam posle slobodan za porbe

uspeo sam na kraju

znaci stone rula :D

aj ko hoce da igra neka me kontaktira pm icq ili ovde :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

isti slucaj sabio sam ih :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

koji su vam nickovi da se nadjemo lakse :D

migsi znam vidoh ga :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...