Jump to content

Mi nismo andjeli 2?


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel zna neko gde je premijera ovog filma? Znam da je 26. ali nigde nisam pokupio informaciju oko toga GDE je premijera, a jos bi bilo lepo da znam i koliko je karta :)

I jos jedno pitanje - jel planirate da gledate?

e znaci moj ortak glumi u filmu i dobijam najverovatnije karty za dz...nja nja nja nja nja...ma gledao bih ga i ovako...karta je 300 kinti...a premijera ne znam gde je jos ga ne pitah...ali verovatno je u centry sava...

toliko... [;)]

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

pazi mi nismo andjeli je tipican urbani film...onako beogradski...kao nacionalna klasa...samo u drugo vreme...film je postao lektira...voleo ga ti ili ne...ali samo mi nije jasno kako varljivo leto podpada pod celu pricu ali ajde...mislim nije to los film...ali daleko je od neke lektire...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

ja sam video samo jedan insert na reklami i bio mi je smesan, nemojte da me flejmujete:)))

ono kad se voze kojo i onaj klinac i kojo se smori i prekrsti ruke i kao 'ajde cuti i vozi', a klinac 'ali cika nikola, pa vi vozite' bangtrascangr:)))

mislim da nece biti nesto, ali kontam da nece biti govno, ipak je tu stara glumacka postava, to su sve baje...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Imaju Andjeli svoju vrednost ali da su toliko dobri da moraju svima da se svide je stvarno smesno

ako mislis na moj komentar...ne ne moraju svi da ga vide...to je jedan od nasis boljih filmova...i to stoji..pa i odiseja u svemitu je lektira pa ne mora svako da je vidi...zavisi zasto ko gleda filmove i "kako" ih gleda...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

znaci ovaj moj ortak mi nije nabavio katu...jbem ga usta morao je babu da vodi...i to mu je bila ta karta viska...ali odgledacu film sigruno...

on je inace onaj lik sto ga nikola kojo grize i sto donosi cvece pa ga nikola pojede...:)))

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...