Jump to content

Supervulkan preti planeti


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Blic owned by Jonel.

[:)]

Dosta bre vishe ovih pricha o vulkanima, cunamijima, kometama i slichnim elementarnim nepogodama (kometa bash i nije elementarna nepogoda ali ajde ..) ako se desi - desice se i mi tu nishta ne mozhemo da uradimo, samo mozhemo da zhivimo mirnije i da ne prichamo o tome :)

A i ja se proseravam, svi cemo umreti za cirka 19 dana i 53 minuta.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

...i da se desi takvo sranje, vec vidim situaciju:

"svet uzbrzano radi na oporavku od posledica katastrofalne erupcije.....

......evropska unija ujedinjena pokusava da pretrpi krizu koju cine

mnogobrojne restrikcije energenata, hrane i ostalih resursa...

......a u srbiji.....gomila ludaka pod okriljem restrikcija i mraka, bez

struje, ispravne pijace vode i cuvara zakona i dalje divlja, ubija se,

pljacka po ulicama, gleda politicke cirkuzarije i masta o velikoj

srbiji....

......znaci jedino tamo NISTA se nije promenilo...

:)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ovo sve je poznato ... nista novo i orginalno ne moze da se desi. Pa sta ako prorade par vulkana, potopi se pola Zemlje,, dodje novo ledeno doba. Sve se to vec desilo.... Ljudi su kao vrsta omeksali, i ako je dovoljno da nas sa lica Zemlje zbrise 100 godina u mraku ili nesto drugo mozda smo mi samo promasaj prirode, potracenih 100000 god evolucije.....

Inache prvi topik je klasichan we all gona die "novinski chlanak". Samo iznesu da postoji VEROVATNOCA da ce nesto da nas pobije, napravi veliko sranje i sl. A nigde ne kazu da je ta verovatnoca sa se tako nesto desi 0.00000001 promila ( setimo se samo Y2K bug-a, teroristi mogu da urade ono ili ovo , itd....)

Ameri su na vreme predvideli onaj vulkan u Washingtonu (Sent Helen valjda... sto ne bi i ovaj..)

1337 , c00l ,etc. :)

P|-|3r th3 cute ones !

ftb_08.gif

Link to comment
Share on other sites

mene iskreno boli patka(samo da moji prezive,i ja sretjan), a znam da ce neshto da me usere pa cu ja preziveti... bug u zivotu, uvek se vratim [roflmao] ,a ono ko shto rekoh, hmm nabildujem se dovoljno da mogu da nosim bozar (naravno u medjuvremenu ce ga izmisliti) ... i tako shetam tiho pustinjom sa bozarom u ruci [:)]

[;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

bilo je o ovome vulkanu na b92 kao aktivira se na svakih 600.000 godina tacno a od zadnjeg aktiviranja je proslo 620.00 tako da ovo zivimo na ler [:D]

Jednom zakasnim 20 000 godina i odma svi pricaju o tome...pa mrzelo me je da ga aktiviram ali ako bas ocete nema problema... [:D]

Link to comment
Share on other sites

sta te briga ... odes u prodavnicu, uzmes sta hoces ... vozis koja kola hoces ... udjes nekome u veliku gajbu ... i tome slicne stvari. A kad se smoris moz' da krenes da ucis raznorazne stvari koje ovako nisi jer imas vremena na pretek ... pa onda sednes u avion, odes do neke druge zemlje ... itd itd.

Link to comment
Share on other sites

Pa samo je napisao da se plasi da ne ostane sam ... ja to kapiram kao one cuvene scene iz recimo 28 dana posle ... znaci ti si sam, ali sve zgrade i slicno je ostalo ... ako misli na ono da bude neki total distrakshn pa kao da zivi sam na mesecu, to je drugo.

Link to comment
Share on other sites

kako da ne a kada mu se prijebe sta ce onda da radi.da ga sebi zabija u bulju ako mu je dovoljno dug.nema sanse.

Pre nekih 3 ili 4meseca nas je jedan meteor promasio za neznam koliko svetlosnih godina sto je inace vrlo malo za svemir.

Trebalo bi posle svih ovih katastrofa da se pojavi leteci tanji mozda ne uskoro ali jednog dana ce se pojaviti

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...