Jump to content

Studio B, vesti u 11


Recommended Posts

Uh, kako je bilo zajebano. Chim je prvu rechenicu izgovorila, odma' sam rek'o: "Ovoj nije dobro." i prebacio se sa kompa na TV.

Shta se desilo do kraja? Primoran sam da otvorim topic i da pitam zato shto sam bio u sobi sa dve mlakonjaste zenskinje kojima se ubrzo pridruzila treca i koje jadne ne znam kako osecajne nisu bile u stanju da gledaju. Daljinski nije bio kod mene tako da sam propustio ceo shou sem neshto malo na pochetku. [V]

Dakle, da li je izdrzala do kraja i kolika je bila uchestalost onih "must... not... fall unconcious..." pauza?

I ne, ne raduje me to shto joj se desilo, iskreno mi je zao devojke, samo me zanima kako se zavrshilo.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Kakav tft, moderni kompjutari su josh u domenu mashte na Studiu B. [:D]

Za neupucene, ribi nije bilo dobro. Uopshte.

"Dobar dan, dragi gledaoci" ::oseca se drhtanje u glasu::

"Blablablabla..."

"Uhhh..."

"Izvinjavam se"

"Blablablabalaaa uhhh"

"Uhhhhh"

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

"I na kalenic pijaci su danas zaplenjeni prasici ... bha ... koji su... buah .. ovaj ... BUAHAHAHAHAH .... "

* nakon ponovljene spice za vesti *

"ja se izvinjavam ... ovaj ... buaha... idemo na vremensku prognozu"

* nakon vremenske prognoze *

"ovo je bilo sve u vestima ... buahaha ... u sedam ... buahahaha ... na studiju b ... dovidjenjaaaaabuahahahaha"

Ni dan danas mi nije jasno sta joj je toliko bilo smesno ;)

Link to comment
Share on other sites

E, bash je izgledalo kao da ce to da se desi. I 'ladno niko drugi nije ubo da pogleda...

Pa mis'im ti si gledao i prebacio ... i posle kukas kako niko drugi 'ladno nije gledao ... STUDIO B ... u 11 :) Mis'im da nema razloga paliti tv posle 8 ujutru ako se spremas za posao pa sve do negde 21h uvece :)

Link to comment
Share on other sites

Ne, ne, ne, ne... kao shto rekoh na pochetku, keva je namerno prebacila, zato shto ona ne moze to da gleda, kao zao joj mnogo. I shveca se slozila sa njom pa se onda i druga shveca slozila sa njom i ja osta' u manjini. Mlakonjaste zenskinje.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

čekaj, vulfi, ti deliš gajbu (i, što je mnogo gore, televizor) sa tri žene? pa nije ni čudo što si toliki šovinista.. :)

uzgred, i ja moram kevi da otimam daljinac kad god reši da gleda tv kad i ja, jer mora da gleda program 10 sekundi da bi shvatila da je ne interesuje, makar to bila i grand parada, prosto joj toliko treba da obradi informaciju (uf, koliko ovo nervira); kad god se začuje malo glasniji zvuk ona mora da utiša bez obzira što kad za dve sekunde prođe eksplozija neće čuti šta likovi pričaju.. pored toga, ima i trip da svaki put kad se na tv-u pojavi neko koga ne gotivi (a takvih je puno) mora da baci neki hejt, i još gomilu sranja..

ajmo jedan grup hag za mene i moj problem sa džamping boksom..

Link to comment
Share on other sites

?ekaj, vulfi, ti deli? gajbu (i, ?to je mnogo gore, televizor) sa tri ?ene? pa nije ni ?udo ?to si toliki ?ovinista.. :)

Znash li ti choveche koliko je to PMS-a?

btw. Ova se nije smejala vec joj je neshto pozlilo, kao onoj sa pinka. Mozda je trudna, a ne zna? Hehehehe, to bi bilo smeshno. [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Nije to nista bolje nego kada vrtis kanale za manje od sek po kanalu, kao toliko smo fantasticno inteligentni da percipiramo narednih 1 vremena programa, i onda naravno se uvek desi da se zabagujes na najgorem kanalu po 10 sek jer jednostavno i ne znas sta radis posto si vec treci put provrteo sve kanale. Trebalo bi napraviti kanal na tv-u koji samo vrti ostale kanale, gde mozes da podesis lag.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

I onda kada ja vrtim kanale u fazonu "jedan kanal = jedan sekund" dobijam komentare - "Pa kako tako prebacujes kanale, nista ne vidis sta se desava"

Same here. Ja imam teoriju da inferiorni zenski mozak nije u stanju da tako brzo obradjuje informacije kao nash. :D

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ja generalno mogu jaaaako retko da promashim recimo neki film koji bih mozda gledao u tom vrtenju kanala jer :

1. Imam mozda 10 kanala koje preferiram

2. Znam otprilike sta u koje vreme mogu da ocekujem na kojem kanalu pa mi je "vrtenje" samo potvrda ...

3. Sve sto nije film (u trenutku snimanja lampe na stolu) se vrlo brzo provali.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...