Jump to content

Patike:)


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za tenis

wilson_extreme800jr.jpg

( [;)] )...

znaci

najjakije tike za tenis :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Ja se ubijem od traganja svaki put po gradu dok nadjem patike za sebe, jel ovo sto se valja kod nas je blago receno uzas .. ali bash uzas ...

Trenutno inace nosim neke Hi-Tec (ko se seca te marke ajde sada da vas vidim ;)) i nisam toliko zaludan da ih slikam/skeniram pa kachim jer ipak nista ne mozhe da prevazice stare adidas koje su mi stajale u signaturi neko vreme kada je to bio hit (secaju se mnogi sigurno ;))

Cak ne znam ni kako se zovu ... ako je to ono sto pishe ispod nalepnice onda se zovu "BEAM" :) Pa ako neko od drugara naleti na netu na sliku neka ih okaci, ili cu mozda ja ako me bas ne bude mrzelo.

Inace sam svojevremeno imao Tiger - Assics (valjda se tako pishe) tike koje su mi bile bash omiljene i posle ih vishe nigde nisam mogao naci (a nasao sam ih jedva na jednom mestu kod nas). A posle njih sam furao mahom samo Adidas do pre par meseci kada sam pazario neke ribok koje nemam pojma kako se zovu isto takodje ;)

Link to comment
Share on other sites

ljudi,sta kenjate,te goodyear Adidas model je bas ono opusten...posebno te sto Manager ima...e sad jebiga sto su svi dizeli poceli da ih nose ali jebiga...a pogledajte moj arsenal...ako mi na nesto nije zao da dajem pare,to su patike...

1.Moje patike za skolu i za sve ostale sportove sem fudbala...bruka udobne...obozavam ih...traju mi vec godinu dana,i fudbal sam igrao u njima u skoli,i neunistive su...

zoom.jpg

2.Moje tike za setnju i kad idem na neki rodj pa moram da obucem farmerice,super su patike,ali me nervira sto stalno gazim po pantalonama i trenerkama jer su plitke,pa ih malo redje nosim...a i ono dzabe su bile 2soma...

umbro.jpg

3.Moje nove patike za fudbal...skoro su mi se pocepale stare pa sam ove uzeo na snizenju...takodje 2 soma...

tike.jpg

4.Moje kope sa 6krampona tj. za mokar teren...traju mi vec godinu i po dana i ko nove su...jedino sto sam menjao na njima su kramponi...bruka model,i vise se ne proizvodi...

samba.jpg

5.My precious...Necu ni da pricam koliko obozavam ove kope...skupljao sam pare za njih...jebote obozavam ih...ne osecam ih na nogama...uzeo sam ih pre 2meseca...nisu klasika kramponi,nego 13 zhileta...

predatorke.jpg

Nadam se da nisam smorio...:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

cek ti si neki fudbaler :D :D

btw ok su sve tike

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Trenutno inace nosim neke Hi-Tec

Vec 2-3 godine imam Hi Tec rukavice...keva su...

a i imao sam platnene patike Hi-tec pre dobrih 4-5godina...i ono bukvalno su mi trajale 2godine...secam se da je platno dobilo sasvim razlicitu boju od one koja je bila kad sam ih uzeo...:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

moram priznati da colldor jedino drzi do narodnje nosnje :D :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...