Jump to content

Close Encounter


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeste da smo pricali vec nekoliko puta na ovu temu, ali ja se uopste ne trudim nista da smisljam / idem okolo / delujem drugacije / levodesno jer znam da ce me uvek zaustaviti kada me vide, imam valjda takvu facu :)

- Dobro vece

- Dobro vece

- Licnu kartu

- * dajem *

- Jel ste nekad osudjivani/privodjeni?

- Ne

- Ja mogu da proverim!

- Proverite

- Hvala dovidjenja!

- Prijatno

Tako se u 99% slucajeva zavrsava moj susret sa pandurima. U onaj 1% se dosete da me pitaju cime se bavim, sta studiram i slicno. I sad me je vec postalo kao rutina, pa skoro i da sam navikao :)

I da, definitivno ime topica treba malo promeniti :)

Link to comment
Share on other sites

nisam imao neka losa iskustva sa pandurim, vise smesna...

kada je ludi hezbolah na jednom rostilju bukvalno zajebavao pandure...

kao:

pandur: oces da te vodimo u stanicu

hez: ocu

pandur: ajde!

hez: AJDE!!!

na kraju nikom nista, rekao mu, "aj mali otrezni se" ...

imali smo srece sto nisu bili neki nadrkani panduri, posto verujem da se ne bi samo na tome zavrsilo...

naravno, napisali su nam kaznu za remecenje javnog reda i mira koja jos uvek nije stigla na ortakovu adresu.... inace to je bilo prosle godine ...

Link to comment
Share on other sites

ja znam da je ivanu omiljeno pivo nikshicko;)

ma nemama pojma,slagao sam ih gde se nalazi stijina zurka kada sam je napushtao,ali nashli su je posle 20 minuta shto je zapanjujuce s obzirom da sam ih lagao ispred ulaza;) i tako josh svashta neshto,ovo je eto samo ono shto se tiche bezazlenih stvari.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Nisam verovao shta mi se desilo sinoc: ortaku pukla guma u centru, i drugarica i ja mu doshli da pomognemo. Posle chuku vremena cimanja i stopiranja napokon smo uzhickali dizalicu koja radi, zamenili gumu koja je bilo prilichno izduvana od stajanja, a onda je pochelo:

Naglo se zaustavljaju dve interventne patrole, i pitaju u chemu je problem

mi objasnimo ukratko, i pitamo za najblizhu pumpu gde mozhemo da dopumpamo gumu

-Imate kod SteCo pumpu, sachekajte par minuta da proverimo

odjurili su, i za manje od 5 min se vracaju:

-Jebiga, ne radi sad SteCo. Ako vas ne mrzi skinite gumu pa cemo mi da vam napumpamo kod Hajata

Tu nam daju dizalicu, josh nam oni odrade vecinu posla oko skidanja. Josh se ortak poveze sa njima do pumpe i nazad. Namestili su nam gumu, i josh nam ponudili da nas otprate do Beopetrola kod Hajata za svaki sluchaj.

Nema bash veze sa topikom, ali moram reci da posle vishe od chuku stopiranja poslednje shto sam ochekivao da nam kerovi pomognu. Ovo, i josh par poslednjih susreta sa murijom im je diglo rejting u mojim ochima [^]

Link to comment
Share on other sites

Nema bash veze sa topikom, ali moram reci da posle vishe od chuku stopiranja poslednje shto sam ochekivao da nam kerovi pomognu. Ovo, i josh par poslednjih susreta sa murijom im je diglo rejting u mojim ochima

Vodi ih kuci onda..snitcheru! ;) Meni je poslednji sustret sa njima bio kad su u pabu izvukli dva lika i "obradili" ih za lichne podatke, ne lep prizor.

Edited by Gioblin[Fuse]
bgwlogo3a9xs.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nisam verovao shta mi se desilo sinoc: ortaku pukla guma u centru, i drugarica i ja mu doshli da pomognemo. Posle chuku vremena cimanja i stopiranja napokon smo uzhickali dizalicu koja radi, zamenili gumu koja je bilo prilichno izduvana od stajanja, a onda je pochelo:

Naglo se zaustavljaju dve interventne patrole, i pitaju u chemu je problem

mi objasnimo ukratko, i pitamo za najblizhu pumpu gde mozhemo da dopumpamo gumu

-Imate kod SteCo pumpu, sachekajte par minuta da proverimo

odjurili su, i za manje od 5 min se vracaju:

-Jebiga, ne radi sad SteCo. Ako vas ne mrzi skinite gumu pa cemo mi da vam napumpamo kod Hajata

Tu nam daju dizalicu, josh nam oni odrade vecinu posla oko skidanja. Josh se ortak poveze sa njima do pumpe i nazad. Namestili su nam gumu, i josh nam ponudili da nas otprate do Beopetrola kod Hajata za svaki sluchaj.

Nema bash veze sa topikom, ali moram reci da posle vishe od chuku stopiranja poslednje shto sam ochekivao da nam kerovi pomognu. Ovo, i josh par poslednjih susreta sa murijom im je diglo rejting u mojim ochima [^]

xaxa

pa ja sam i dalje zacudjen iako sam procitao ovaj post 3 puta jer nisam verovao :P

jos sto je najgore interventna da vam pomogne pa brate ne znam ;)

mora da su bili neki mladi momci [;)]

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Pa bogami i moja iskustva sa njima su bila ok....jebem li ga.

Secam se samo da su nas 94 sa neke uzasne pijanke tamo kod buvljaka, razvezli kucama da nam se nesto ne desi, a pre toga su nas 2 sata strpljivo slusali kako seremo, ja sam dizao 2 prsta svakih 2 minuta i pitao "profesore jel smem da piskim", dok je moj drugi drug pricao kako moze sve da ih prebije jer trenira kick box. Mislim verovatno smo ih toliko razgalili da nisu imali srca da nas mlate. E da i jos kad su pitali "kako cete takvi kuci" ustaje moj drugar, mrtav pijan vadi vozacku i kaze "sta bre kako! Pa ja vozim, ajte sa nama na zurku" i teatralno se saplice....

Link to comment
Share on other sites

Nisam verovao shta mi se desilo sinoc: ortaku pukla guma u centru, i drugarica i ja mu doshli da pomognemo. Posle chuku vremena cimanja i stopiranja napokon smo uzhickali dizalicu koja radi, zamenili gumu koja je bilo prilichno izduvana od stajanja, a onda je pochelo:

Naglo se zaustavljaju dve interventne patrole, i pitaju u chemu je problem

mi objasnimo ukratko, i pitamo za najblizhu pumpu gde mozhemo da dopumpamo gumu

-Imate kod SteCo pumpu, sachekajte par minuta da proverimo

odjurili su, i za manje od 5 min se vracaju:

-Jebiga, ne radi sad SteCo. Ako vas ne mrzi skinite gumu pa cemo mi da vam napumpamo kod Hajata

Tu nam daju dizalicu, josh nam oni odrade vecinu posla oko skidanja. Josh se ortak poveze sa njima do pumpe i nazad. Namestili su nam gumu, i josh nam ponudili da nas otprate do Beopetrola kod Hajata za svaki sluchaj.

Nema bash veze sa topikom, ali moram reci da posle vishe od chuku stopiranja poslednje shto sam ochekivao da nam kerovi pomognu. Ovo, i josh par poslednjih susreta sa murijom im je diglo rejting u mojim ochima [^]

Pa bogami i moja iskustva sa njima su bila ok....jebem li ga.

Secam se samo da su nas 94 sa neke uzasne pijanke tamo kod buvljaka, razvezli kucama da nam se nesto ne desi, a pre toga su nas 2 sata strpljivo slusali kako seremo, ja sam dizao 2 prsta svakih 2 minuta i pitao "profesore jel smem da piskim", dok je moj drugi drug pricao kako moze sve da ih prebije jer trenira kick box. Mislim verovatno smo ih toliko razgalili da nisu imali srca da nas mlate. E da i jos kad su pitali "kako cete takvi kuci" ustaje moj drugar, mrtav pijan vadi vozacku i kaze "sta bre kako! Pa ja vozim, ajte sa nama na zurku" i teatralno se saplice....

mrmot9oj.gif

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Jeste da smo pricali vec nekoliko puta na ovu temu, ali ja se uopste ne trudim nista da smisljam / idem okolo / delujem drugacije / levodesno jer znam da ce me uvek zaustaviti kada me vide, imam valjda takvu facu :)

- Dobro vece

- Dobro vece

- Licnu kartu

- * dajem *

- Jel ste nekad osudjivani/privodjeni?

- Ne

- Ja mogu da proverim!

- Proverite

- Hvala dovidjenja!

- Prijatno

Tako se u 99% slucajeva zavrsava moj susret sa pandurima. U onaj 1% se dosete da me pitaju cime se bavim, sta studiram i slicno. I sad me je vec postalo kao rutina, pa skoro i da sam navikao :)

I da, definitivno ime topica treba malo promeniti :)

taj fazon... za sve je kriva faca:D

mada gotivno je kad imash ortaka pandura:))

@Mudo , :))))))

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...