Jump to content

Titl u divxu


Lucky

Recommended Posts

Nesto mi je danas palo napamet da nakacim na LapTop drugi (veci) CRT monitor pa da mogu fino da gledam Divxe iz kreveta, i uradim ja to, i malo se pozabavim aktiviranjem drugog ekrana, levo desno, i sve mi to podje od ruke, jedino sto ne uspedoh a to je da "posaljem" titl sa prvog ekrana na drugi.

Ne znam da li postoji neki drugi nacin ali ja lepo odem na properties graficke, stikliram ono "expand my desktop to this display" ili kako vec pishe, tamo u opcijama aktiviram multidisplay video, i sve to lepo krene ... na jednom ekranu fura samo video, na drugom je dodushe MicroDVD ali moze da se minimizuje i sve.

E sad, na jednom monitoru (glavnom) ima i titl, dok na drugom nema, i to me malo nervira. Nije mi nesto frka za engleske filmove, njih iovako gledam bez titla, al' sam se nameracio na japanski Ring i to bez titla vec ne bih mogao lako da skapiram :)

Danke unapred!

Link to comment
Share on other sites

Probaj da namestis u Display propoerties ako ima opcija da ne bude "expand my desktop to this display" nego "clone" ako ima. Ako ne ja sam to recimo resavao BSPlayerom kome kazes da titlove renda u video (ne znam kako ide opcija sad napamet, ako ti bude trebalo potrazicu) i onda se sve pojavljuje i na drugom monitoru.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hmm... nisi uspeo sa mediaplayerom ili media player classic-om ? Ovo je jako vazno ! u media player classic idi na options/playback/output pa stavi VRM9 (renderless) sve ostalo na DX9, opcije pod vrm7/9 stavi na "use regular off-screen plain surfaces". U drajverima stavi clone (znaci ne u windowsovim namestanjima vec u nvidijinim. Ako ces koristiti kao dual display onda ukluci i track overlay. Ovo ne bi trebalo da ima veze sa onim namestanjima za media p. c. trebalo bi da radi i bez toga.

PS. Ovo vazi samo za winXP (VRM9)

snatch.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...