Jump to content

BGD Autobusi


Recommended Posts

Ljudi pazite se, jer su autobusi pogotovo GSPovi u malo loshijem stanju posle NG

Drugim recima u moja 3 putovanja autobusom u 2005 godini video sam u 2 autobusa sediste na koje je neko [puke] dok sam treci autobus cekao ni manje ni vise od 15 minuta. To mozda i nije mnogo za neke linije ali za 16 je to izuzetno loshe (Jer on treba da ide na svakih 2-5 minuta kolko ja znam).

Meni se nikad u mom zivotu nije desilo da udjem u GSPov ili privatan autobus i naletim na [barf] a sada u samo 2 dana ove godine video sam to 2 puta [b)] ... Da nisu ovi sto ciste autobuse u nekom strajku posle one pljacke??? [?]

PS: Autobusi o kojima pricam su na linijama 17 i 16 i obadva su gradska, zato budite oprezni kada sedate u te autobuse, da ne biste naleteli na [puke4]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam prisustvovao jednom bljoovanju u 701 (nocni - trg-bataja)... ali pre ng...

a ovo je sasvim normalno za post-novogodisnje dane/noci....

sacekaj ponedeljak, sve se vraca u normalu...

a za kasnjenja...

pa brale, ti zivis u beogradu i trenutno su praznici, sta si ocekivao? svakih min da ti se stvori bas ??

Link to comment
Share on other sites

stvarno ne znam fokse, zasto si zacudjen, mozda nisi ranije isao basem ovih dana u godini, pa ti to nije dobar dan:)

ja nikad nisam potpiso u basu, medjutim, prisustvovao sam dosta puta...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa brale, ti zivis u beogradu i trenutno su praznici, sta si ocekivao? svakih min da ti se stvori bas ??

Pa zapravo to se i dogodilo samo sto su ti busovi isli u suprotnom smeru... proslo ih je 5-6 u tom pravcu za vreme tih 15 minuta...

lisico da nisi ti neki kolektor smajlija koji pegliraju or somethin? :)

Ma ne , samo mi je lakse da iskoristim smajli nego da nesto napisem.

stvarno ne znam fokse, zasto si zacudjen, mozda nisi ranije isao basem ovih dana u godini, pa ti to nije dobar dan:)

Isao sam ja ovih dana u godini ali mi se nikad pre nije desilo da naletim na to. Pogotovo ne 2 puta u istom danu

Link to comment
Share on other sites

nja, stanica kod drapshina, krecem na stanicu , crveno za peshake , a 11 preko puta, 11 krece ... i ja kao ebem ga cekacu drugi, kad odjednom cujem krash canrgl... neki klinci pajserom razbili zadnji prozor,... upalili baklju i ubacishe je u tramvaj:D , znaci najjache je bilo kad se jedna bakuta razdrala bomba... , vozac otvara vrata, i krece stampedo:) , ulazim sa ortakom i izbacujemo baklju... , a baklja istopila shipku, i kao do jaja polu prazan tramvaj [:D]

mada, nisam siguran dal je 71, al onaj bas koji ide na 25.maj (nije 24) , nego... bas je u fazonu , "ko to tamo peva" :D , skoro sve od drveta, josh i roshtilj da uvedu i orginal:)

*( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...