Jump to content

SK


Ex!stenz

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mislim da nikad nece postojati ekipa sa takvim igracima(imenima) kao sto su :

Ahl

Hyper

Fisker

Heaton

Potti

Spawn

...

Sta vi mislite o tome???

Mozda jeste njihovo vreme proslo,ali opet,slicna ekipa toj se nikada nece napraviti...

Isti fazon kao bivsi Guild...

Link to comment
Share on other sites

Ma meni je bwe NiP uvek rulao i kao ime i kao klan. To sto im sk orga nije vise sponzor to je nebitno.

Samo pravo pitanje je dokle ce oni da igraju taj CS. Jer im to stvarno glavna preokupacija u zivotu. Mislim znam ja sve to i sponzori i kes i putovanja, ali i oni su postali matori. Ja sam potija vec pitao dokle, a njegov odgovor je bio dunno i naravno :D.

...

V

Link to comment
Share on other sites

pa zar nisu izasli zato sto 2 ekipe istog imena ne mogu na veca takmicenja tipa cpl wcg ?

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Ma meni je bwe NiP uvek rulao i kao ime i kao klan. To sto im sk orga nije vise sponzor to je nebitno.

Samo pravo pitanje je dokle ce oni da igraju taj CS. Jer im to stvarno glavna preokupacija u zivotu. Mislim znam ja sve to i sponzori i kes i putovanja, ali i oni su postali matori. Ja sam potija vec pitao dokle, a njegov odgovor je bio dunno i naravno :D.

...

ako si ga ti pitao, onda je sve jasno :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma nip ce odmah naci sponzore nece imati problema sto se toga tice .....

a to ko ce biti novi sk moguce je da ce biti spixel ali bolje da sacekamo

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

nesto sam nachuo da bi ovi momci iz -erotica- trebali da preuzmu njihovo mesto , ali izgleda da ni oni nisu zadovoljni ugovorima . Mislim da im nude po 2000 e mesecno ali im ne nude qrwe na treninzima pa tako da izgleda od toga netje biti nishta , ali postoji mogutjnost da sponzori odgovore do 15 januara , tako da do tada navijate za qrwe !!!! [^]

KrCa <3 male dechake !!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je sto se NiP ponovo vratio jer je to bio prvi demo koji sam pogledao, na aztecu, neki Chr...:))) ih je ownovao :)

p.s. ocito je da im je sk.ger ukaljao ime, i da ih celokupan sk kao institucija dosadio

Ponekad moras proci pakao da bi stigao u raj
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...