Jump to content

Propast u novogodishnjoj noci


FoxB

Recommended Posts

Uzmem ja mobilni, pritisnem New SMS otkucam HAPPY NEW YEAR, napisem broj na koji saljem pritisnem send... sending se pojavi na ekranu... Message not sent . Pozovem taj isti broj i cujem onaj grozan zvuk koji se cuje kad zovete Nepostojeci broj... istu operaciju ponovio sam 5 puta svaki put sa istim rezultatom. I onda sam ladno promenio mrezu na 063 sto mi nije mnogo pomoglo jer nisam imao kredita na 063 mrezi. ZAKLJUCAK: MTS 064 GO TO HELL [:(!]

Link to comment
Share on other sites

ista stvar zadnjih 5 godina, barem meni, jer tolko imam mob..

ne znam chemu se vi nadate..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mreze je bilo down i kod mobtela a ne samo kod telekoma tako da dzaba hoces da predjes na 063 :))

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Kod mene (Vrachar / Centar / Zvezdara "krug") je oduvek preopterecena mrezha za Novaka tako da nisam ni pokushavao da posaljem poruku ili pozovem nekoga nocas. Tj. jesam probao cisto fore radi, ali sam znao sta ce se dogoditi, i to me uopste ne iznenadjuje. Lepo sam zato danas kad sam ustao krenuo da kucam poruke i sve kul :) Mislim da su se tu malo popravili, proteklih godina se mrezha raspadala jos par dana nakon 1. Januara.

BTW, rece mi ortak da je Telekom najavio da ce prva tri dana Januara biti besplatni implusi u domacem saobracaju, kao poklon + zbog PDVa itd. Jel neko cuo za to nesto?

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ni ja ne bih verovao da stvarno PDV mozhda ne unosi neke malene komplikacije. Pa ono, posto ce morati da "srushe sistem" za racunanje implusa dok to srede (a ne mogu da iskljuce sve telefone ... tj. mogu ali onda definitivno znaju da bi im ljudi srusili sve zgrade koje imaju) onda ce ovako kao da "poklone" ljudima dzabe zvanje. Iovako sve radnje nece raditi dok se PDV ne sredi, pa mi to deluje logicno. Moram da preletim kroz novine + net da potrazim neki info, mada mi nije ni toliko vazan.

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ni ja ne bih verovao da stvarno PDV mozhda ne unosi neke malene komplikacije. Pa ono, posto ce morati da "srushe sistem" za racunanje implusa dok to srede (a ne mogu da iskljuce sve telefone ... tj. mogu ali onda definitivno znaju da bi im ljudi srusili sve zgrade koje imaju) onda ce ovako kao da "poklone" ljudima dzabe zvanje. Iovako sve radnje nece raditi dok se PDV ne sredi, pa mi to deluje logicno. Moram da preletim kroz novine + net da potrazim neki info, mada mi nije ni toliko vazan.
aaa mislish da to oni rade iz nuzde samo ce sve naravno nazvati pokoonom za novogodishnje praznika.e to vec lichi na telekom:/

;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...