Jump to content

Insta360 x3 & Insta360 Go3


oddball

Recommended Posts

Pa da probam sa vama, mozda neko zna u cemu je fora. Instalirao sam softver na Android, ali postoji problem aktivacije Go3 i x3 kamera. Sve sam korake ispratio ali i dalje ne mogu da aktiviram kameru preko mobilnog. Kupljene su nove, donesene iz Slovacke, ja sam ih otpakovao i prvi ukljucio ali jbg. One se upale ali ne mogu da se koriste tj snimaju vec me stalno vracaju na pocetni ekran na kom pise da aktiviram kameru kroz registraciju. Da bude jos crnje i gore preko serijskog broja koji mi je Go3 dala mogao sam bez problema da skinem softver za montazu video snimaka.

help?

kapiram da bi  @voodoo_ mozda znao odgovor

Edited by oddball

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

  • oddball changed the title to Insta360 x3 & Insta360 Go3
13 hours ago, oddball said:

Pa da probam sa vama, mozda neko zna u cemu je fora. Instalirao sam softver na Android, ali postoji problem aktivacije Go3 i x3 kamera. Sve sam korake ispratio ali i dalje ne mogu da aktiviram kameru preko mobilnog. Kupljene su nove, donesene iz Slovacke, ja sam ih otpakovao i prvi ukljucio ali jbg. One se upale ali ne mogu da se koriste tj snimaju vec me stalno vracaju na pocetni ekran na kom pise da aktiviram kameru kroz registraciju. Da bude jos crnje i gore preko serijskog broja koji mi je Go3 dala mogao sam bez problema da skinem softver za montazu video snimaka.

help?

kapiram da bi  @voodoo_ mozda znao odgovor

pa šta ti daje kao grešku? 🙂

mene su ti kinezi zezali kad sam bio na 5g wifi pa moraš da se prebaciš na 2.4ghz, to sam imao sa par njih, a kamere konkretno sam se ubio pokušavajući da skeniram onaj QR kod dok ga nije prihvatio i skenirao.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Lucky said:

pa šta ti daje kao grešku? 🙂

mene su ti kinezi zezali kad sam bio na 5g wifi pa moraš da se prebaciš na 2.4ghz, to sam imao sa par njih, a kamere konkretno sam se ubio pokušavajući da skeniram onaj QR kod dok ga nije prihvatio i skenirao.

ne izbacuje gresku nego jednostavno nece da se konektuje. prebaci da se pokusa preko WiFi. izgleda da moraju odredjeni cipovi u mobilnima da budu da bi se kamera konektovala. danas mi ionako dolazi ortakinja sa Applom koji je na spisku kompatibilnih uredjaja pa cemo da probamo. dusu ce mi popiti na slamcicu jer sam je trolovao za iPhone :D 

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, oddball said:

ne izbacuje gresku nego jednostavno nece da se konektuje. prebaci da se pokusa preko WiFi. izgleda da moraju odredjeni cipovi u mobilnima da budu da bi se kamera konektovala. danas mi ionako dolazi ortakinja sa Applom koji je na spisku kompatibilnih uredjaja pa cemo da probamo. dusu ce mi popiti na slamcicu jer sam je trolovao za iPhone 😄

pa kapiram da si probao ali šta kaže support? 🙂

ili makar neki njihov forum i to?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...