Jump to content

YouTube Android app menja boje top bar-a, kako da to sprecim?


Katsu

Recommended Posts

Nisam neki veliki korisnik/poznavalac mobilnih telefona i aplikacija na njima, ali koristim YT. Mesecima nisam radio update YT, Chrome, Google itd. i reko pre neki dan da to odradim. Xiaomi Mi 9T je u pitanju.

E od tad je pocelo da se desava da iako imam dark theme ukljucen, da YT videos onaj gore status top bar(ili kako se vec zove) i deo gde je description videa menjaju boju i to me smara do jaja.
Koliko vidim pokusali su da pogode background videa i onda ta boja da se kao uklopi da bi bilo lakse za gledanje...problem je u tome sto vecina stvari sto sam pustio to jebeno sranje non stop menja boje - sivo,plavo,ljubicasto,crveno itd.

Evo snimak o cemu se radi(veliko bude kad se embeduje u post, evo kao spoiler):

Spoiler

 

Pokusao sam da izguglam "problem", ali izgleda numem posto nigde nisam nasao da neko spominje, mozda ima neki poseban naziv...pa reko da vidim dal vi znate nesto. Dal je ovo kao neki novi feature i dal postoji opcija da se ugasi.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

On 9/25/2022 at 12:05 AM, jasamnepismen said:

Nisam nikad imao slican problem ali mozda mozes da probas da nadjes .apk prethodne verzije i instaliras nju. Mozda je samo bug u novoj verziji koji je u kombinaciji sa tvojim telefonom/os-om/polozajem meseca/etc. triggerovan.

Hvala, pokusacu to.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...