Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

jbg, ja sam otišao da spavam nisam mogao da gledam do kraja, rano ustajem 😞

šteta baš, ajd sad makar da ovaj ne uzme GS onda je na dva razlike, biće neugodno za sustizanje.

a zentao sam se ovog scenarija, imao je nolo te momente kad opere sve prethodne protivnike sa nulom i onda prvi jači protivnik i fejluje.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Nek' said:

Imam  utisak da Nadal ide low-key na kalendarski slem ove sezone i onda adios u penziju

to bi bio baš dobar plot :)) mislim da bi time realno mogao da postane ... GOAT (koliko glup izraz 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

Ili se jednostavno folira da je povredjen heh

Elem, ajmo ikone za brata Kaspera!

IMG-f00c6e6c92dab670075dbcab496885dd-V.jpg.957ee05ce3071a0e51f023ff8143dc26.jpg

ma kakve ikone, ovaj praši ne zna gde se nalazi.

ne znam za tu "povredu stopala, doktori mu rekli da mora hitno da odmara" a ovaj igra kao pre 10 godina 🙂

Link to comment
Share on other sites

To ti kazem, ili fejkuje ili se drogira!

Elem, nadam se da mu je ovo poslednji GS, jer u protivnom nema sanse Nole da ga prestigne. I ovako ce biti jako tesko, ali nije nemoguce. A Noleta zaista ne razumem zasto je ponovo otpustio Vajdu. Ej jebote, sa njim je kidao, otpustio ga, onda fejlovao samo tako, ponovo ga angazovao i ponovo krenuo da kida i sad ga ponovo otkaci. Pa koji mozdak mora da imas da napravis istu gresku 2 puta. Sto je najgore ja mislim da je on bez Vajde osvojio samo 1 GS tako da ne znam stvarno sta ocekivati dalje.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dule_smor said:

To ti kazem, ili fejkuje ili se drogira!

Elem, nadam se da mu je ovo poslednji GS, jer u protivnom nema sanse Nole da ga prestigne. I ovako ce biti jako tesko, ali nije nemoguce. A Noleta zaista ne razumem zasto je ponovo otpustio Vajdu. Ej jebote, sa njim je kidao, otpustio ga, onda fejlovao samo tako, ponovo ga angazovao i ponovo krenuo da kida i sad ga ponovo otkaci. Pa koji mozdak mora da imas da napravis istu gresku 2 puta. Sto je najgore ja mislim da je on bez Vajde osvojio samo 1 GS tako da ne znam stvarno sta ocekivati dalje.

negde sam pročitao da je Vajda sam odlučio da ode, valjda zbog celog cirkusa sa vakcinacijom itd, ne možda lično što ima nešto protiv Noloa nego kao jbg šta se spremamo kad nigde ne možeš da igraš - sve u jeku AO debakla pa plus bila ona priča da neće moći da igra ni USA, RG bio upitan itd. Mada možda grešim, ko bi ga znao.

rln sad beži dva komada, Nolo prvo mora jedan da osvoji da prestigne Federera, ovaj def neće više igrati tenis samo što to nije još javno rekao nikome 🙂 tako da kao nešto za početak, pa posle da vidi kako da juri ovoga.

Link to comment
Share on other sites

ic fajnal, kao što smo i znali jelda:

Quote

 

Вимблдон потврдио: Без Руса и Белоруса у Лондону
Челници Вимблдона потврдили су раније донету одлуку да руским и белоруским тенисерима забране учешће на гренд слем турниру у Лондону.

"У име Ол Ингланд клуба и организације такмичења, желимо да изразимо снажну подршку онима који су погођени сукобима у Украјини у овим тешким временима. Делимо универзалну осуду нелегалних акција Русије и веома пажљиво смо размотрили утицај ове ситуације у контексту обавеза према играчима, јавности и спорту", наводи се у саопштењу Вимблдона.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nolo nastavlja da kida na svim frontovima! 🙂

 

Quote

 

Ђоковић ни по новим мерама не може у САД
Сједињене Америчке Државе промениле су услове потребне за улазак у земљу у вези са пандемијом коронавируса, али најбољи српски тенисер Новак Ђоковић ни по новим мерама не би могао да наступи на Ју-Ес опену.

Од недеље, 12. јуна, сви путници који буду желели да уђу у САД мораће да имају негативан тест на ковид-19.


Ипак, како је данас пренео Њујорк тајмс, међународни путници ће и даље морати да буду вакцинисани како би ушли у земљу.

То значи да Ђоковић, који је и даље невакцинисан, неће моћи да крочи на територију САД.

Новак је због одлуке да се не вакцинише већ пропустио два мастерса на тлу Америке – Индијан Велс и Мајами.

Отворено првенство САД почиње 29. августа, што даје довољно времена да се ситуација промени у корист нашег тенисера.

У случају да закон остане непромењен, била би то вишеструка штета за Ђоковића.

Имао би прилику мање да се приближи Рафаелу Надалу по броју гренд слемова, а остао би без 1.200 бодова на АТП листи, јер је прошле сезоне играо финале.

Шпанац Рафаел Надал освојио је 22 гренд слем трофеја, док Новак Ђоковић и Роџер Федерер имају по двадесет.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, absolute said:

Pa dobro, čovek ima svoje principe.

Šta god da košta.

Iskreno, ne bi ni ja na njegovom mestu prodavao veru za večeru.

slažem se, nisam okačio zbog toga, već smo pričali na temu da treba da ostane dosledan kad je već na taj fazon.

više zbog cele suludosti ove sezone, od aus preko ovog sa us pa onda ovo sa vimldonom, itd.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dule_smor said:

pa dobro, makar iz iskustva znamo da može da se vrati 🙂 doduše sad je 5-6 godina stariji od tad, ali hajde, nije još za staro gvožđe.

znatno veća opasnost je generalno ovo sa pravilima i izuzecima - svako može da napravi svoju odluku da nekome ne da da učestvuje iz ovog ili onog razloga i evidentno mu niko ne može ništa.

 

da imaju opciju ATP i igrači kažu ok, top20 igrača neće igrati na tom vašem vimbldonu, viš' kako bi promenili odluku.

Link to comment
Share on other sites

Muceni Medvedev [roflmao] Da ti atp250 finale uzme >200 igrac u dva seta 6:4 6:1  [roflmao] 

 

Nego, od danas tekuci #1 i #2 nisu  osvojili titulu 9, odnosno 7 meseci. Prvi ne igra Vimbldon, a drugi je probao da dodirne tabanom skocni zglob iste noge, tako da pratimo za koliko ce jos povecati ovaj "skor".

 

Za Novaka, jedina sansa da ucestvuje u godisnjem zavrsnom turniru je da odbrani Vimbldon. Od sada, ide ova nova ikona (cuo sam da Srdjan poce da slavi ovog sveca):

Spoiler

7rAbztl.jpg

 

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...