Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

On 9/11/2023 at 9:21 PM, daniiL said:

Nisam znao, da izvinete, gde da ga turim. Moglo je i u covid ili humor topic.

 

ahahaha pa ovo je bukvalno najbolja stvar. videh moderna kao reklamu ali nisam imao pojma da su i sponzori na ovaj način :))

12 minutes ago, Dule_smor said:

Nek mu kaze neko da su nase ikone divine intervention!

9dde94c88a6a831b3bc28f793e1262dd.jpg

srđan đoković ako sazna ima i on da kači ikonu ovde!

Link to comment
Share on other sites

Ласло Ђере савладао Алберта Рамоса Вињоласа 2:0 (6:4, 6:4) и донео први поен Србији у дуелу против Шпаније у другом колу Групе Ц Дејвис купа.

Захваљујући сигурној партији Ласла Ђереа и победи против Алберта Рамоса Вињоласа 2:0 (6:4, 6:4), Србија је повела против Шпаније у мечу Дејвис купа.

Sad Đolo protiv Fokine!

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

bukvalno sam zaboravio da je mogao da osvoji kalendarski slem 😞

Ђоковић је ове сезоне освојио Аустралијан опен, Ролан Гарос и Ју-Ес опен, док је у финалу Вимблдона поражен од Карлоса Алкараза.

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, absolute said:

То ми трећи пут у каријери, да му фали један за сва четири

sa medvedevim se sećam, ovo što kaže dule, to je i ono kad se raspao novak kad je izgubio, ali taj drugi put nemam pojma kad je bio.

inače, česi teniseri kidači!

Репрезентација Србије поразом од Чешке у Валенсији заузела је дтуго место групе Ц Дејвис купа. Душан Лајовић поражен је од Јакуба Меншика са 2:0 у сетовима. Ласло Ђере истим резултатом изгубио је од Лехечке. Касније ће се играти и дубл меч без такмичарског значаја у којем ће снаге одмерити Никола Ћаћић и Новак Ђоковић против Лехечке и Адама Павласека.

Link to comment
Share on other sites

On 9/16/2023 at 4:12 PM, Dule_smor said:

I mislim da je cak sva tri puta igrao finale cetvrtog. Ove godine ga sjebao Alkaras na Vimbldonu, pre 3 god Medvedev na US openu i ne znam sta je treci put bilo.

Vavrinka, Rolan Garos cuvene 2015.

Edited by Praso
  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

ovo sve bolje od boljeg 🙂

Багери руше тениске терене на Дорћолу који су донедавно припадали Новаку Ђоковићу. Градоначелник Београда Александар Шапић каже да је ово важно историјско место и да су терени на пола метра од Споменика браниоцима Београда 1915. Тврди да Републички завод за заштиту споменика никада није дао дозволу да терени уђу тако дубоко у овај простор.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, absolute said:

Ahaha, jbt unistili su pola Kalisha, hteli su ono govno od zicare na sred da naprave i sad je ovo "blizu" spomenika 😂😂😂

naravno blizu je spomenika tek 10 godina kasnije kad je đoković vratio gradu, a da ne pričamo da su zapravo hteli da se šire i dalje preko tog spomenika, kačio je cali ovde to pre x meseci 🙂

šapić krenuo da skuplja dodatne jeftine poene pre izbora 🙂

Link to comment
Share on other sites

To posebno što se niko nije setio kad su postavljali te terene da reaguje.

koliko znam za one zgradetine pored Kališa je pre nekog vremena bila informacija i da je navodno pokrenuta istraga, odnosno krivični postupak baš zbog toga što je i to bila zona zaštite.

Ta kratka informacija koja se pojavila u jednom momentu je potom nestala netragom i niko više je nikad nije pomenuo :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

On 9/21/2023 at 8:37 AM, absolute said:

To posebno što se niko nije setio kad su postavljali te terene da reaguje.

koliko znam za one zgradetine pored Kališa je pre nekog vremena bila informacija i da je navodno pokrenuta istraga, odnosno krivični postupak baš zbog toga što je i to bila zona zaštite.

Ta kratka informacija koja se pojavila u jednom momentu je potom nestala netragom i niko više je nikad nije pomenuo 🙂

ja koliko znam te zgrade još nemaju ni dozvolu nikakvu, u fazonu nije ni kanalizacija lepo projektovana, neko tako ludilo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

ja koliko znam te zgrade još nemaju ni dozvolu nikakvu, u fazonu nije ni kanalizacija lepo projektovana, neko tako ludilo.

Bila je izdata gradjevinska dozvola, navodno protivzakonito. Upotrebnu nisu dobili, barem do pre koji mesec

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Српски тенисер Душан Лајовић елиминисао је Швајцарца Стана Вавринку на старту турнира у Шангају са 2:0 у сетовима - 6:4, 7:6 у мечу који је трајао сат и 53 минута.

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...