Jump to content

Lichenvale


voodoo_

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
11 hours ago, voodoo_ said:

cep'o sam preko vikenda neki bild sa "tajnog linka" :)) i ono, ima potencijala, ali za ovaj tip igara je naravno najvažnije to da kad ti zamaneš mač i zabodeš ovoga ono zapravo imaš dobar efekat toga i da osetiš da si ga prepolovio na dva dela kad si ga žvajzn'o ... malo mi to ovde nedostaje za sad.

Dosta podseća na to kako se radilo devedesetih i u tom domenu "osećaja" ali smo dosta odmakli od toga u međuvremenu ... setih se sad one igre, nevezano za to, koja nemam pojma kako se zove, ali EA je izdao, a onda ubrzo nakon izdavanja su ugasili taj studio ili tako nešto, dobra igra bila, iz trećeg lica doduše. ne znam kako mi je ona pala napamet.

Link to comment
Share on other sites

On 1/31/2021 at 9:37 PM, voodoo_ said:

Igradoh još ... ok mi je taj osećaj igre iz devedesetih, ne mogu da kažem, nostalgija udara! 🙂 

Ali ono, za dobranu procenu prosto mora da ima i više oružja u ponudi i više poteza itd, jer to je ključna stvar kod igre. Ovako je isuviše tanko kad je to zapravo selling point.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Izlazi 24. aprila, dodajte na wishlistu da dobije na visibility-ju

Citiram autora sa SK foruma:

"Od mehanika ima vise neprijatelja, malo je reizbalansirano, heavy napad + parry & riposte, dodate su charged varijante fireball i frostbolt spellova, prilikom "bajanja" deflectiona moze da se izvede slabi napad. Takodje dodat score sistem i loot koji donosi dodatne poene, objekti koji mogu da se uniste i kriju pomenuti loot, collectible statuice neprijatelja kao u doom 2016 kao i knjige koje otkrivaju lore. Uradjen je propisni save / load sistem sa sejvova kolko moze na stane na hard disk, radi cloud na steamu kao i achievmenti."

Release trejler:

 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, voodoo_ said:

Ko je ovaj Kirk Hamet burazer 😄

 

Hahah, to je Aleksandar, jedan od likova iz naše gaming industrije da tako kažemo, generalno ga znaju ljudi, možda i zbog frizure :)) a i on ih zna 🙂

Radi sa nama playcon od početka kao voditelj.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...