Jump to content

majstor za pezoa


reki

Recommended Posts

12 hours ago, FATA said:

Uradio mali servis 14.06 i odmah 15.06 otisao na put za ZG.

ja kad sam na starom smartu uradio mali servis, dva dana kasnije nije više hteo da pali :)) i dan danas razmišljam dal' ga je majstor namerno "pokvario" da bi ga posle otkupio od mene!

možda je to tvoj hint! :))

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Junkie said:

Šlep, sve i da dolazi nema šta da radi in situ sem da ga gleda isto kao i ti.

Jes vala mudro zboris! Rekoh mozda mogu da nakace dijagnostiku pa da vide sta mu fali, mozda je neki manji kvar a imam kanal u garazi.

12 hours ago, Junkie said:

Engine pressure ili oil pressure? Jesi proverio dal ima ulja zapravo dovoljno?

Nisam proveravao ulje jer sam radio servis a i prijavio bi mi takvu gresku (desavalo mi se ranije). Pobrljavi mi onaj mini ekran kad se zagreje na suncu pa nisam mogao lepo da procitam sta je problem. Gotovo sam siguran da je engine pressure, ali mozda nekih 10% da gresim jer vec godinama vucem nekoliko gresaka pa je moguce da ih je izvrteo brze i da nisam procitao lepo.

 

1 hour ago, Lucky said:

ja kad sam na starom smartu uradio mali servis, dva dana kasnije nije više hteo da pali :)) i dan danas razmišljam dal' ga je majstor namerno "pokvario" da bi ga posle otkupio od mene!

možda je to tvoj hint! :))

Znas da sam ovo prvo pomislio 🙂

Obicno kupujem srednju klasu kada radim servise i odrzavanja koja nit smrdi nit mirise, tipa filtron i drugari. Medjutim ovaj novi maestro je uspeo da u panteru uzme filtere od firmi za koje prvi put cujem u zivotu pa se pitam da nije do toga... Opet nekim cudom sam ubio 1500km od tog servisa pa cenim da nije do toga, djipao bi ranije da je nesto mutio 🙂

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...