Jump to content

SD Partizan 2018/2019


Vlada_

Recommended Posts

53 minutes ago, alfa said:

Jos ce verovatno Zvezda da se raspe na polusezoni... moze da bude egal prvenstvo imho.

lol brate ako mislis da ce dozvoliti da se ponovi pretprosla sezona, sa ovolikim ulozenim parama, slabijim partizanom koji nije ni upola fizicki spreman kao pod nikolicem itd. 

nece kiksnuti bukvalno celo prvenstvo

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

svakako im nece dozvoliti da rasprodaju celu ekipu. nije se dovodio kafu, marin, itd. da bi se bas sve rasprodalo na zimu bez krstene zamene, niti se, po peti put, daje rezervnom napadacu u srbiji 700k da bi se to tek tako razjebalo na zimu. isto tako u nasoj ligi nemaju gde da kiksnu bukvalno, makar ostali sa drugim timom.

da dodas ovoj ekipi nikolica, sa njegovom disciplinom i fizickom spremom i leonarda da pisa po ligi, pa i da se nadas necemu.

mada aj' prvo da vidimo prve 2 tekme nakon ovog derbija gde su videli da zapravo mogu da odigraju kad hoce

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, alfa said:

Pre svega, stvarno je cudno sto ne moze da se izgugla ni emisija gde je Kolina navodno gostovao, stvarno mislim da se sve namerno overhajpuje.

Sto se tekme tice, mislim da se u derbiju opet videlo koliko je Milojevic slab sa planom B. 

 


Moguce da je Mirkovic sjebao, ali pre bih rekao da nisu mogli da nastave u tom ritmu do kraja, posto su dosta visoko pritiskali. Nesto sumnjam da igraci Partizana imaju snage za taj tempo 90 minuta. Sto se titule tice, slabi jesu, a i slabiji. Sa druge strane, dobili su skoro sve tekme pre derbija gde su igrali smecarski, sada su verovatno izlozeni i generalno mogu svakoga da dobiju u Srbiji sa igrom iz derbija. Jos ce verovatno Zvezda da se raspe na polusezoni... moze da bude egal prvenstvo imho.

ps. svidja mi se Batica (nho), nekako mi je neocekivano normalan

i meni je Mirković ispao za ovih par tekmi gotivac, očekivao sam retardaciju na nivou Koromana / Lole Smiljanića. I stoji, nema Partizan snage za 90 min, ali mislim da je Batica kasno pravo izmene, možda već kod te prečke oko 60og da je grunuo sve 3 i jurnuo da završi, ovako se glupo branio, pa onda opet nekako jalovo napadao zadnjih 10 min. Egal prvenstvo ne verujem, jer Zvezda ima dve ekipe, i neće prosipati bodove (videli smo rutinskih juče 3-0, na terenu gde se uvek muče i Partizan i Zvezda), a Partizan negde hoće. Ali ova vaša ekipa ima potencijal za ubuduće, ima dosta klinaca, i to je dobro. Sa druge strane, ima i kod nas ovih mladjih koji su skoro došli ili bili već u ekipi (Joveljić, Jevtović, Jovančić, Terzić, Hajdin), plus nekih povratnika tipa Meleg od kojih na duže vreme može da ispadne nešto.

Ali grešiš što se tiče Zvezdinog kadra, ima tu baš dobrih igrača, tipa Stojković, Krstičić, Rodić, Borjan, Ben. Videćemo šta će biti od Marina i Boaćija, nikad preterano nisam bio oduševljen ovim drugim, jer ga u velikim tekmama baš i nema

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa to je valjda Stoiljko, koliko sam skapirao. Boaći kao prvi špic mora da ima barem duplo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Highl1 said:

i meni je Mirković ispao za ovih par tekmi gotivac, očekivao sam retardaciju na nivou Koromana / Lole Smiljanića. I stoji, nema Partizan snage za 90 min, ali mislim da je Batica kasno pravo izmene, možda već kod te prečke oko 60og da je grunuo sve 3 i jurnuo da završi, ovako se glupo branio, pa onda opet nekako jalovo napadao zadnjih 10 min. Egal prvenstvo ne verujem, jer Zvezda ima dve ekipe, i neće prosipati bodove (videli smo rutinskih juče 3-0, na terenu gde se uvek muče i Partizan i Zvezda), a Partizan negde hoće. Ali ova vaša ekipa ima potencijal za ubuduće, ima dosta klinaca, i to je dobro. Sa druge strane, ima i kod nas ovih mladjih koji su skoro došli ili bili već u ekipi (Joveljić, Jevtović, Jovančić, Terzić, Hajdin), plus nekih povratnika tipa Meleg od kojih na duže vreme može da ispadne nešto.

Ali grešiš što se tiče Zvezdinog kadra, ima tu baš dobrih igrača, tipa Stojković, Krstičić, Rodić, Borjan, Ben. Videćemo šta će biti od Marina i Boaćija, nikad preterano nisam bio oduševljen ovim drugim, jer ga u velikim tekmama baš i nema

70-30 sanse za cigansture, cisto da razresimo tu dilemu :D

U teoriji se slazem sa tobom za taktiku, ali mislim da je ovo trenutna realnost Partizana. Em sto su trebali da daju jos jedan gol pre 60og, em sto nisu trebali da prime gol i to je to. Na kraju, takticki gledano, Zvezda i nije imala sansu za gol, tako da je Batica odradio i dobar posao :)

Hteo sam da pomenem Stojkovica, ali iz nekog razloga sam mislio da je stariji. Opet, naveo sam Atalantu, koja nije toliko los klub :)
Ostali... pa sta znam... niko mi od njih nije nista toliko specijalno, a svi su blizu 30 dina. Ne mislim da su losi igraci, naprotiv, ali ne vidim ih u jacoj ekipi, kao sto sam npr odmah znao da ce Radonjic otici u neki jaci klub. Jedini je on odskakao a imao je nesto vise od 20.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ne vidim ih ni ja da su kadar Radonjića, koji je baš odskočio. Ali za pojmove Zvezde od 2005e, ovo je ozbiljan tim, jer smo imali previše šodera ovih 10+ godina

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čamuga said:

ovaj vlada dodje na topic i prica o barsi  i o tome kako je troky usrao forum :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

jebote, Vlado, muni malo vitamna D da dodjes sebi :****

munem ti mami u usta, slino jedna cmaruljska odvratna ljigava

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...