Jump to content

Nintendo Switch – saznali smo kada stiže i koja je cena!


SolidChief

Recommended Posts

Plavo-crveni-nintendo.jpg?fit=450%2C300

Jutros po našem vremenu je održana dugo očekivana prezentacija nove Nintendo konzole, Nintendo Switch, koja je svetu otkrivena u oktobru prošle godine.

Ono najbitnije što smo saznali o novoj konzoli jesu tačna cena i datum izlaska. Konzola će imati svetsku premijeru 3. marta ove godine, a osnovna cena će biti 299 dolara.

U tu cenu su uključeni osnovna konzola kao i dok za konzolu gde je postavljate kada se igrate u kući, zatim novi gejmped koji  se zove Joy-Con i koji u suštini predstavlja ili jedan veliki kontroler ili dva manja za odvojeno igranje u lokalnom multiplejeru. Tu su još i HDMI kabl, adapter za struju i specijalni držači za kontrolere koji ih pričvršćuju za vaše zglobove šaka.

Osim modela sa standardnim sivim kontrolerom, tu je i model sa dvobojnim delovima, gde je jedan plavi, a drugi crveni, a cena za ovakav model je potpuno ista (vidite ga gore na slici). U dodatnoj ponudi se nalazi i specijalni Nintendo Switch Pro Controller, koji nalikuje tradicionalnim savremenim gejmpedovima, ali je njegova cena poprilično velika i on sam košta 70 dolara.

Ukoliko vam se desi da izgubite ili pokvarite vaš Joy-Con kontroler, možete kupiti novi po ceni od 80 dolara. Na kraju, tu je i Joy-Con volan, koji košta svega 15 dolara.

 

Pročitajte vest na PLAY! sajtu

Link to comment
Share on other sites

pass, skupo plus online mora dodatno da se plaća

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...